Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

    Верно ли трагедия

    https://youtu.be/HzmqRWbZfCI
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #32
      От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

      Пазарът е пълен с гнили боклуци и кочини с десни волани. Преглеждам чат-пат обявите-едни 10-15% от обявите са десни волани. Всичкото лейбър, дето бере ягоди на Острова, буквално на всяко идване влачи от там некъв скрап...
      Дори да не е добро положението, джамбазите допълнително преиграват. Чисто новата кола в БГ е жестоко нерентабилна инвестиция ако ще я ползваш като лична и няма никакви изгледи това да се промени скоро. Т.е. още дълги години ще има хляб в тоя бизнес.
      Последно редактирано от santaclash; 26-04-19, 11:39.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #33
        От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

        В момента при колегите има две нов внос от Италия Опел Инсигния и Алфа и двете перфектни купета и салони и затегнали GTD мотори . На инсигнията коляновия вал на нищо не прилича . Това е скапани маслени помпи и повишени сервизни интервали на смяна на маслото . Много пластмасови детайли и О пръстени по пътя на маслото които като се опечат и става мътна и кървава . Предишния беше един Хюндай Сантафе смениха му хидравличните повдигачи в главата и няма палене на стартер вече беше повлякъл и аксиалните лагери на коляновия вал . Нови лагери ; нови сегменти и нова маслена помпа и о чудо мотора работи като нов Ако такава кола уцели читави майстори след като я докарат после проблеми няма но в повечето случаи я закрепват с добавки и на пазара .
        Последно редактирано от sek.1; 12-05-19, 04:57.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #34
          От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Сигурно има истина в този поп фолк.
          Кола от Австрия на 5+ години без ръжда не съм виждАл.
          Австрийско Ауди на 5 години не ръжда, ами дупки имаше дето котка може да влезе вътре. Ауди уж не ръждясвали .
          Най-хубавите коли са във Франция. Толкоз.
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #35
            От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

            Да се намесвам ли
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Да се намесвам ли
              А при Боре какъв купон е с автоматичните скоростни кутии
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #37
                От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                Австрийско Ауди на 5 години не ръжда, ами дупки имаше дето котка може да влезе вътре. Ауди уж не ръждясвали .
                Най-хубавите коли са във Франция. Толкоз.
                Тихомълком е обявена надпревара кой ще разкаже по-голяма небивалица ли?

                Да се включа и аз?
                Гледах пред ЦУМ, разтоварват от автовоза чистак нови автомобили. Не помня модел и марка. Ама толкова нескопосано направени... Разтоварят автомобила, той поседи десетина минути на софийския въздух, и колелата му падат, купето изгнива, и остават само седалките и стъклата. Шофьорът се видя в чудо. Чудеше се по коя част на тялото да се почеше първо.
                Беше се събрала голяма тълпа зяпачи. И в "тубата" е пълно с клипове.
                Страшна работа. Големи боклуци са новите автомобили...

                Спечелих ли жълтата фанелка?

                Та хайде малко по-сериозно и по-умерено с дивотиите.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #38
                  От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  А при Боре какъв купон е с автоматичните скоростни кутии
                  Боре е механик,здравите не са при него

                  поздрави го
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Боре е механик,здравите не са при него

                    поздрави го
                    То лошото е че вече няма здрави За последните 2 - 3 години няма марка и модел нов внос дето да не ми е минала пред очите с мотор капут
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                      Ми значи съм прав - не са в Европа най-добрите коли втора употреба

                      Тая тема да не стане като оная тема - скапани ли са новите модели,че и да почнем да спорим дали е така
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        Тихомълком е обявена надпревара кой ще разкаже по-голяма небивалица ли?

                        Да се включа и аз?
                        Гледах пред ЦУМ, разтоварват от автовоза чистак нови автомобили. Не помня модел и марка. Ама толкова нескопосано направени... Разтоварят автомобила, той поседи десетина минути на софийския въздух, и колелата му падат, купето изгнива, и остават само седалките и стъклата. Шофьорът се видя в чудо. Чудеше се по коя част на тялото да се почеше първо.
                        Беше се събрала голяма тълпа зяпачи. И в "тубата" е пълно с клипове.
                        Страшна работа. Големи боклуци са новите автомобили...

                        Спечелих ли жълтата фанелка?

                        Та хайде малко по-сериозно и по-умерено с дивотиите.
                        Е това си е точно по темата

                        Той поп-фолкът именно на дивотиите се крепи И то съвсем сериозно си ги говорят хората

                        Коментар


                        • #42
                          От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                          От една друга тема, прилича малко на ситуацията с бояджиите и ръждата и си е точно за тука:

                          Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                          Такаааа,преди малко минах покрай масларя Стевчо ,всички го знаят във Света Троица(София) ,занимава се с масла 25 години !Питам го Аз ,дай ми 5 литра масло за 20 000 мили или нещо подобно ,само ще кажа каква физиономия направи В БГ явно тубите се правят в Перник етикетите се принтират в някой гараж маслото наливно диона супер!! Другото ми подозрение е : Купувам си нова кола,отлично,идва с масло от завода ,след 30 000 км. отива за смяна , с какво ли се подменя ?? (изписва се ново масло супур лонг лайф оригинално ,това масло отива за личния автомобил ,а на обслужвания отива супер оригиналдъ кастрол ) Това е лична теория

                          Коментар


                          • #43
                            От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                            Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                            От една друга тема, прилича малко на ситуацията с бояджиите и ръждата и си е точно за тука:
                            Не видях по рано темата
                            Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Поп Фолк ... ъъъ таковата... Нов Внос

                              Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                              От една друга тема, прилича малко на ситуацията с бояджиите и ръждата и си е точно за тука:

                              Между другото, това за маслата важи все още за някои официални сервизи. Контрол е труден и иска ресурс, но е абсолютно задължителен. Само че е малко по-различна схемата. Източват примерно половината отработено масло и си открадват разликата. При бояджиите е друго, те директно подменят лака, тоест крадат качествения лак и пръскат някакъв евтин. Всички тия работи важат за всичко.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X