Обява

Свий
Няма добавени обяви.

YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

    Конти си писал преди Мишките....вече знам кои са
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #17
      От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

      Как попаднат на цена,от качество ако се водим по-добро от Мишки няма.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
        Континентал са най-бутаните от ADAC а често са откровенно неадекватни.
        За мен определено е така. В никакъв случай не са ми фаворит. За мен са доста под Мишелин, Гудиър, Дънлоп, Бриджстоун. А цената им обикновено е в най-горния край, което ги прави още по-малко желан вариант.

        Мишелин са ми се кривили най-много, като поведение нямам никакви забележки.

        Коментар


        • #19
          От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

          Аз пък споделям мнението на колегата, пуснал темата.
          Може би единствено Бриджстоун са ми леко в полезрението.....
          Германски класации отдавна не вземам под внимание щото победителят винаги е ясен....
          Ако имам възможност вземам Йокохама.
          Поздрави!
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #20
            От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

            Още един глас за Йокохама.
            Обиколил съм половината свят с Geolandar А/Т+II. Уникално АТ - става на всякъде. И кал и пясък и асвалт! Всякакви други АТ пасти да ядат!!!
            Тази:

            https://www.tyresdublin.ie/tags/yokohama

            Само дето незнам сега къде ги продават -бих си купил веднага 33 на 17 цола независимо от цената.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #21
              От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

              Бърз спам от мен, тип ЕЖК:
              Личен приятел, гумаджия с доста опит наскоро ми сподели:
              "YOKOHAMA" са май последните истински, дето се правят само в Япония.И каквото обещават по данни го и правят на живо."
              Не знам - никога не съм карал тази марка, само цитирам...
              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
              0887/осемпет 66 4осем

              Коментар


              • #22
                От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Още един глас за Йокохама.
                Обиколил съм половината свят с Geolandar А/Т+II. Уникално АТ - става на всякъде. И кал и пясък и асвалт! Всякакви други АТ пасти да ядат!!!
                Тази:

                https://www.tyresdublin.ie/tags/yokohama

                Само дето незнам сега къде ги продават -бих си купил веднага 33 на 17 цола независимо от цената.
                Карал съм с такива ЛК 70. Гума със страхотно поведение на асфалт, става и за сняг, и за кал. Единствената ми забележка е, че моите свършиха за около 40 хил. км. - не до степен галош, но не и да излезеш с тях извън пътя.

                Коментар


                • #23
                  От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Тая тема поредният нескопосан опит за реклама ли е?
                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Пита човека ма да беше Конти срещу Мишки та да стане тема,така с тая Йокохама и без таван на парите.......ЕВем ти йокохамата,това го кривя за 3 седмици па какво ще да пише по него....
                  Така както пита - темата си е (поредната) за разтягане на локуми . Или за това , което Тропчо пита .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #24
                    От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                    Е тя отлетя и при АТ моделите незнайно защо.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #25
                      От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                      Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                      Континентал са най-бутаните от ADAC а често са откровенно неадекватни.

                      Йокохама не съм карал , но знам , че континентал няма и да си помисля да карам . Имам 2 х Континентал ( от 4 чисто нови летни с ДОТ 2018 ) с балони - на личната кола и 1 зимен континентал с изкъртено блокче на протектора на служебната след минаване през елементарно камъче на пътя . Преди това карах Бриджстон 2 -нд хенд , 2 комплекта за 10 години без проблем ( по същия път , по който съм минавал и с континентала ). Така че континентал са вече в черния списък. Летните континентал са купени от диана , зимните континентал са от медина .

                      Коментар


                      • #26
                        От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                        Може да се намерят кусури на всяка марка гуми,това е ясно.С Йокохама си купих едната кола(Адван нещо си)ми страхотни гуми,не са никак шумни,спират добре и не свършват бързо...Купих си съответно и зимни,W-drive,пак така ОТЛИЧНИ.Бяха на поносима цена.За мен е достатъчно.Мишлен са ми фаворити,имам много опит с тях при лекотоварните-серията Агилис,НЯМАТ аналог на пазара като пробег,карал съм с различни серии леки коли,мотори,скутери,ако цената няма значение само тях ще купувам.Ама пусто все има...
                        Последно редактирано от HEMO; 01-05-19, 19:01.

                        Коментар


                        • #27
                          От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                          Първоначално публикуван от ivied
                          Колкото и да е странно - всъщност не е - даден модел на определена марка - се държи различно при различните размери...
                          ..
                          Спомена се в началото, но никой не му обърна внимание. Трябва да си кьорав, за да не го видиш в АDAC, да се замислиш е друго, трето е, че се произвежда на различни места.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #28
                            От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                            Първоначално публикуван от ivied
                            Колкото и да е странно - всъщност не е - даден модел на определена марка - се държи различно при различните размери...
                            Така, че (според мен) от съществено значение е за кой размер иде реч и се търси добра, или най-добрата опция... Няма такова нещо от рода обобщения: Контитата така, Мишлена онака, пък Йокохамата - винаги...
                            Но мога да кажа добри думи за летни Йокохами - тествани на RAV 4 20-30.000 км. - добри гуми, но без да блестят с нищо... Този модел, Yokohama Geolandar SUV G055 235/60 R17 102V на този размер - бяха зле на мокро (и въобще не са по-издръжливи, бяха за смяна след 30.000 км) ... Далеч по-добри са Дънлоп или точно Контитата за SUV, но там размерите вече са и по-големи на летните...
                            Я кажи един лош Мишелин който да отговаря на спецификациите които изисква колата.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                              Лош няма, ще отстъпи по някои показатели в даден размер.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #30
                                От: YOKOHAMA - има ли по-добри гуми

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Лош няма, ще отстъпи по някои показатели в даден размер.

                                А така съгласен

                                Йокохамата по спецификации като за моите коли се криви на няма и смяна на масло,ако я сложа на Корола може и да устиска,за моите е боклук за разлика от Конти или Мишелин.

                                Сега ако някой е сложил на тежка кола кекави гуми и не е доволен ммммммм разбираемо
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X