Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Много съвременни лепила има.Само не слагай табелка , ще пробват
    TEC 7 , полиуретан , цветът е без значение
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Оффтопик - купуването на винетка за моторна каляска не е белег на патриотизъм. Също както да си платиш сиренето в магазина.
      В един идеален свят си прав.
      У нас знаеш ли за какво се харчат парите от минетките?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        Само не и за пътища.
        Иначе варианти много - от къщи за тъщи, през опрощаване на 10 млн. от НАП на Мюфтийството, та до лизане на американски задни брони със закупуване на Фи16 за без пари.
        Иначе вярващият вече и в Папата смирен български мирянин, 10 лв. да забрави да си плати нещо към НАП, и държавата го погва...
        Важното е да духаме таратора и да има мир, спокойствие и с какво да си напълним тумбаците пред телевизора. Нали?

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          В един идеален свят си прав.
          У нас знаеш ли за какво се харчат парите от минетките?
          В един идеален свят, требе да си плащаме винетките, и чак после да контролираме за кво се харчат парите от тях.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            В един идеален свят, требе да си плащаме винетките, и чак после да контролираме за кво се харчат парите от тях.
            Абсолютно погрешно.
            Държавата, това съм аз. Ако не ми върши работа не е моята.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Абсолютно погрешно.
              Държавата, това съм аз. Ако не ми върши работа не е моята.
              По-точно не може да бъде казано! Благодаря.

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
                По-точно не може да бъде казано! Благодаря.
                Аха.Даже и при първият изказал се така , кардиналът е бил по-държава от него
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Първоначално публикуван от cayman Преглед на мнение
                  По-точно не може да бъде казано! Благодаря.
                  Тогава що се сърдите на нашенския крал-слънце БиБи Първи, като го казва?
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Ние,народа трябва да знае за какво отиват парите му и когато не могат да отговорят или се разбере ,че е за фамилни къщи за тъщи,частни спа,басейни ,децата у частни колежи на запад и разни други екстри с наши пари.Предлагам.руминския вариант отпреди години или най-мекия извземане на всичко придобито с такава кражба!Това е !Всички цветни тикви трябва да се отчитат пред народа си!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      ...У нас знаеш ли за какво се харчат парите от минетките?..
                      Чел съм различни отговори на тоя въпрос в социалните мрежи (да се чуди човек като как така сме на 147-мо място по свода на словоблудстването ?!).
                      ... та един от вариантите : не се харчат ! Просто някакъв със шумкарското име Тиквата ги товари на Фалкона и си ги складира на тайнствен остров в Гърция , закупен от същия с може би точно тая цел (складиране на мелярдите , открадните от Народа)
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        ...Държавата, това съм аз. Ако не ми върши работа не е моята....
                        Това го осъзнаха 3+ милЬона български граждани . И хванаха по Белия свят именно щото решиха, че тая държава не им върши работа .
                        ... и да не остане някой с впечатление, че е заради Биби или заради нежеланието да се лижат американски задни брони , една вметка : Тези 3+ милиона български граждани щяха да хванат по Белия свят още по времето `га Биби не просто е бил бебе, а не е бил изобщо в проект.
                        Ама не го направиха просто щото по границите имаше бодлива тел , минни полета , а храбрите граничари имаха прикАз да стрелят на месо , срещу 5 дни домашен отпуск . .. не че нямаше опити , достойни за сюжет на холивудски филм , но е друга тема.

                        ... та те така с тукашните географски ширини ...
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Абсолютно погрешно.
                          Държавата, това съм аз. Ако не ми върши работа не е моята.
                          Ми не. Сам си противоречиш.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            В един идеален свят си прав.
                            У нас знаеш ли за какво се харчат парите от минетките?
                            Горе долу е за ремонт на пътища....след сигнал(на служби или хора).

                            Няколко пъти на 112 съм звънял за несигнализирани опасни дупки - ми в деня бяха сигнализирани и до месец закърпени.

                            Веднъж отървах глоба с думите "Айде да не си пишем нищо - Вие за каквото сте решили, пък аз за дупката ей там, дето не сте я сигнализирали"
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Ама не го направиха просто щото по границите имаше бодлива тел , минни полета , а храбрите граничари имаха прикАз да стрелят на месо , срещу 5 дни домашен отпуск . .. не че нямаше опити , достойни за сюжет на холивудски филм , но е друга тема.

                              ... та те така с тукашните географски ширини ...

                              5 дена за задържан, 10 за утрепан - да имаш време да релаксираш от стреса.

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                В един идеален свят, требе да си плащаме винетките, и чак после да контролираме за кво се харчат парите от тях.
                                Да де, затова споменах по- напред- в тукашния, реален свят, плащаш, после търсиш отговорност и фащаш на муро ку@о. Приликата с предишния реален е, че винаги можеш да лижеш, разликата е, че сега можеш да търсиш отговорност.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X