Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    ... защо внасяме само "кръпки" по законите, като са ни необходими изяло нови. Не само ЗДвП ....
    Чак пък изцяло нови не са необходими, според мен. Въпросът е в кръпките - често са с бели конци.


    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    Лобита. В момента, ако се разрови с пръчка лайненцето на нотарусите, и квотите и, ще стане весело. Крепостничество в 21в. Има квоти колко тярба да бъдат???? Що няма квоти колко адвоката може да има, или магазинерки?

    За адвокати квоти май няма, ма ако знаеш само как се получава право да практикуваш това за което си учил... А циркът "конкурс за нотариус" и оценяването на кандидатите не е за коментиране чак.

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

      За адвокати квоти май няма, ма ако знаеш само как се получава право да практикуваш това за което си учил... А циркът "конкурс за нотариус" и оценяването на кандидатите не е за коментиране чак.
      Анджък. Личностните качества минават в 9-та глуха. От наЩе ли си, нЕмаш грижи. По-интерсното е да разровят при нотаруисите. За всяко едно нещо, трябва да ходиш при него. СМЕХ! По спомен, в САщ такова нещо кат нотариус маи няма ...

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        За това има лекарство. Казва се "електронно управление".
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          За това има лекарство. Казва се "електронно управление".
          Не е вариант. Вариан е като румънската прокуророка и нови затвори,и да няма ама, аз такоА. Да полежът + отнемане на всичко което е собственост на роднини прехвърлено през предходните 5г да речем. А, да и забрана до живот заеманае на някаква държавна длъжност или свързано с държавата/държавни пари. Ама не би ...

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Не е вариант. Вариан е като румънската прокуророка и нови затвори,и да няма ама, аз такоА. Да полежът + отнемане на всичко което е собственост на роднини прехвърлено през предходните 5г да речем. А, да и забрана до живот заеманае на някаква държавна длъжност или свързано с държавата/държавни пари. .
            Другото как да е, но това с прокурорката нещо не ми е баш. Ако бяхме изпуснали Динко, щеше да е нещо такова
            Последно редактирано от veskov; 15-05-19, 15:38.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              ...При прехвърляне на собствеността на превозното средство новият собственик не заплаща данъка, ако предишният собственик го е платил за времето до края на календарната година."...
              Я дева ! Това се оказА истина . Направо да не повярва човек !
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                ...
                Я кажи сега, прекара ли новата кола на преглед?
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  По интересно е какво си е купил
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Я кажи сега, прекара ли новата кола на преглед?
                    -не. Карам си с прегледа от стария собственик . Като се загледАх хубаво , се оказа , че ше требе да минавам през юни .
                    ..А понеже човека си е платИл данъка за цялата година - у данъчното го признаха . В смисъл за тая година спестих 340 кинта .
                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    По интересно е какво си е купил
                    А , нищо особенНо . Фронтера с Исузо V6 мотор
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      А тъй честито. Отивам да си намеря ръждив пирон против уроки.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Честито и безаварийно
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Мерси !
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Имам особено мнение за румънската прокурорка, румънската съдебна система, начините им на работа и държавата им въобще. Хубавото е, че те мислят същото за нас.

                            Vlado_Ts каква е идеята някой да пише по форумите неща, които не са верни...освен ако не е трол...
                            Карай си я колата, здраве и берекет да има, пари за данъци ще се намерят.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              А , нищо особенНо . Фронтера с Исузо V6 мотор
                              Който веднъж е имал Фронтера, винаги си го тегли натам. Или както казват, старата любов ръжда не хваща, а и да хване, има ръждопреобразуватели
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                Който веднъж е имал Фронтера, винаги си го тегли натам. Или както казват, старата любов ръжда не хваща, а и да хване, има ръждопреобразуватели
                                Аз съм изключение ... след нея Патрол и Паджеро 2. И да ти акажа, Опел си е ...., ама ще стане воЙ Паджерото с 2.5 ТДи. Вече е на 9г при мен, само масла и филтри. И едно обслужване на ангренажа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X