Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мъглиж - Кръстец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мъглиж - Кръстец

    Здравейте, искам да питам ако някой скоро е минавал от Мъглиж през село Селце до Кръстец дали пътят е все още проходим?

    Преди 3 години минах с дълга Витара и нямаше проблеми. Само на едно място имаше едно много паянтово и тясно мостче над една рекичка. Сега ще съм с дълга Toyota RAV4 с full time 4x4, която специално за кал е по-добре от Витарата.

  • #2
    От: Мъглиж - Кръстец

    Нямаш проблем
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      От: Мъглиж - Кръстец

      Пътя е идеален . Даже към края на месеца по празниците мисля и аз да ходя до трявна по точно този път .

      Коментар


      • #4
        От: Мъглиж - Кръстец

        Аз се чудих, но не успях да намеря: Има ли път Боженци-Трявна? Има някакъв мото трак, но не видях джипов. Или Боженци-Николаево?

        Коментар


        • #5
          От: Мъглиж - Кръстец

          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
          Аз се чудих, но не успях да намеря: Има ли път Боженци-Трявна? Има някакъв мото трак, но не видях джипов. Или Боженци-Николаево?
          Има Боженци село над Трявна, не помня името, същият път има разклонение към Сечен камък, което е до Николаево. Не съм минавал скоро.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            От: Мъглиж - Кръстец

            Благодаря. Ще си направя кефа като мина от там. Може да се отбия в Селце и хижа Дюлята.
            Последно редактирано от Alexxxx; 23-04-19, 14:34.

            Коментар


            • #7
              От: Мъглиж - Кръстец

              Тоя маршрут ще взема и аз да го мина при първа възможност. Израстнал съм дето се казва в Мъглиж, където имах баба и този разйон ми е мног близък на сърцето и свързан с много детски спомени и диви игри като дете.
              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
              Тел: +359 887 847261

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X