Страница 4 от 4 ПървиПърви 1 2 3 4
Резултати 61 до 69 от 69

Тема: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

  1. #61
    Регистрация
    Jul 2011
    Място
    гр.Смолян
    Публикации
    215
    Точки (при гласуване)
    8

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Всичко си беше на ниво-организация,трасе и съдийство!Говоря за клас Стандарт!!Да в събота имаше леки изблици на адреналин но с помощта на ЗООПОЛИЦАЯ Г-н Донев всичко се въведе ред !Превозихме 20-то тона вълна и няколко култиватор а до Смолян!!Състезанието си беше супер!
    Христо Георгиев-0889022988
    Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

  2. #62
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 305 Илиян Илиев / Светлозар Петров Жътия паяк Разград 1100 800 300 (00:50:00)
    2 302 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната буболечка Плевен 1869 1400 50 (1) 50 (5) 369 (01:01:30)
    3 303 Радомир Йорданов / Ясен Тодоров Скакалец София 2457 2100 30 (3) 327 (00:54:30)
    4 304 Мартин Методиев / Мартин Иванов Червения кръвопиец Нови Искър 2623 2400 20 (2) 203 (00:33:50)

    Класиране ден 2

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 302 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната буболечка Плевен 302 120 20 (2) 162 (00:27:00)
    2 305 Илиян Илиев / Светлозар Петров Жътия паяк Разград 410 300 110 (00:18:20)
    3 304 Мартин Методиев / Мартин Иванов Червения кръвопиец Нови Искър 417 200 40 (4) 177 (00:29:30)
    4 303 Радомир Йорданов / Ясен Тодоров Скакалец София 933 700 20 (2) 213 (00:35:30)

    Крайно класиране

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 305 Илиян Илиев / Светлозар Петров Жътия паяк Разград 1510 1100 410 (01:08:20)
    2 302 Цоньо Христов / Здравко Дамянов Желязната буболечка Плевен 2171 1520 50 (1) 70 (7) 531 (01:28:30)
    3 304 Мартин Методиев / Мартин Иванов Червения кръвопиец Нови Искър 3040 2600 60 (6) 380 (01:03:20)
    4 303 Радомир Йорданов / Ясен Тодоров Скакалец София 3390 2800 50 (5) 540 (01:30:00)

  3. #63
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 205 Цветан Найденов / Христо Александров Лада Нива Монтана 520 200 60 (6) 260 (00:43:20)
    2 202 Антон Донев / Радко Стоянов ПИТОНЯ ОФК СЛИВЕН 4Х4 742 300 60 (6) 382 (01:03:40)
    3 210 Радостин Димитров / Мартин Димитров Тойота Ландкруизер Трудовец 972 600 50 (5) 322 (00:53:40)
    4 203 Никола Кузманов / Георги Георгиев Джимни Вамп Офроуд клуб 4х4 Павликени 1496 1100 20 (2) 376 (01:02:40)
    5 207 Данаил Костадинов / Християн Георгиев Вранглер Плевен 1513 1000 100 (2) 20 (2) 393 (01:05:30)
    6 201 Иван Еленков / Ники Акробата БОА ПУСТИНЯК ОФК СЛИВЕН 4Х4 1618 1200 50 (1) 90 (9) 278 (00:46:20)
    7 206 Красимир Юлзари / Генади Георгиев ГАЗ 69 Плевен 1786 1300 50 (1) 10 (1) 426 (01:11:00)
    8 208 Ивайло Джанов / Янислав Николов Сузуки Самурай Горна Оряховица 2152 1600 100 (2) 50 (5) 402 (01:07:00)
    9 209 Иван Иванов / Стоян Георгиев Сузуки Самурай Самоков 2530 2300 50 (1) 180 (00:30:00)
    10 204 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Кърпел Power Winch Team 2019 - Ямбол 3164 3000 60 (6) 104 (00:17:20)

    Класиране ден 2

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 202 Антон Донев / Радко Стоянов ПИТОНЯ ОФК СЛИВЕН 4Х4 219 0 30 (3) 189 (00:31:30)
    2 203 Никола Кузманов / Георги Георгиев Джимни Вамп Офроуд клуб 4х4 Павликени 373 200 173 (00:28:50)
    3 210 Радостин Димитров / Мартин Димитров Тойота Ландкруизер Трудовец 440 200 50 (1) 10 (1) 180 (00:30:00)
    4 201 Иван Еленков / Ники Акробата БОА ПУСТИНЯК ОФК СЛИВЕН 4Х4 463 300 163 (00:27:10)
    5 205 Цветан Найденов / Христо Александров Лада Нива Монтана 699 500 30 (3) 169 (00:28:10)
    6 208 Ивайло Джанов / Янислав Николов Сузуки Самурай Горна Оряховица 708 400 100 (2) 208 (00:34:40)
    7 207 Данаил Костадинов / Християн Георгиев Вранглер Плевен 710 500 210 (00:35:00)
    8 206 Красимир Юлзари / Генади Георгиев ГАЗ 69 Плевен 1816 1700 50 (1) 66 (00:11:00)
    9 204 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Кърпел Power Winch Team 2019 - Ямбол 2100 2100 (00:00:00)
    209 Иван Иванов / Стоян Георгиев Сузуки Самурай Самоков 2100 2100 (00:00:00)

    Крайно класиране

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 202 Антон Донев / Радко Стоянов ПИТОНЯ ОФК СЛИВЕН 4Х4 961 300 90 (9) 571 (01:35:10)
    2 205 Цветан Найденов / Христо Александров Лада Нива Монтана 1219 700 90 (9) 429 (01:11:30)
    3 210 Радостин Димитров / Мартин Димитров Тойота Ландкруизер Трудовец 1412 800 50 (1) 60 (6) 502 (01:23:40)
    4 203 Никола Кузманов / Георги Георгиев Джимни Вамп Офроуд клуб 4х4 Павликени 1869 1300 20 (2) 549 (01:31:30)
    5 201 Иван Еленков / Ники Акробата БОА ПУСТИНЯК ОФК СЛИВЕН 4Х4 2081 1500 50 (1) 90 (9) 441 (01:13:30)
    6 207 Данаил Костадинов / Християн Георгиев Вранглер Плевен 2223 1500 100 (2) 20 (2) 603 (01:40:30)
    7 208 Ивайло Джанов / Янислав Николов Сузуки Самурай Горна Оряховица 2860 2000 200 (4) 50 (5) 610 (01:41:40)
    8 206 Красимир Юлзари / Генади Георгиев ГАЗ 69 Плевен 3602 3000 100 (2) 10 (1) 492 (01:22:00)
    9 209 Иван Иванов / Стоян Георгиев Сузуки Самурай Самоков 4630 4400 50 (1) 180 (00:30:00)
    10 204 Милен Златев / Георги Тихов Сузуки Кърпел Power Winch Team 2019 - Ямбол 5264 5100 60 (6) 104 (00:17:20)

  4. #64
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 107 Бени Бенев / Петър Марковски Сузуки Витара Нови Искър 354 100 60 (6) 194 (00:32:20)
    2 106 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 390 100 50 (1) 240 (00:40:00)
    3 109 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 659 400 20 (2) 239 (00:39:50)
    4 103 Светлин Илиев / Христо Георгиев Сузуки Самурай Силистра 740 400 50 (1) 10 (1) 280 (00:46:40)
    5 105 Йордан Фотев / Георги Инглизов Лада Нива Смолян 970 500 100 (2) 30 (3) 340 (00:56:40)
    6 110 Боян Христов / Иван Христов Сузуки Витара Севлиево 1365 900 120 (12) 345 (00:57:30)
    7 101 Красимир Григоров / Стилиян Валериев Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 1488 1200 10 (1) 278 (00:46:20)
    8 102 Георги Донев / Деян Милев Нисан Патрол Разград 1522 1100 50 (1) 40 (4) 332 (00:55:20)
    9 104 Янко Попов / Емил Тодоров Паджеро Суходол 1760 1200 100 (2) 80 ( 380 (01:03:20)
    10 111 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Смилян 1933 1400 100 (2) 40 (4) 393 (01:05:30)
    11 108 Иван Калайджиев / Детелин Руневски Сузуки Самурай Шумен 2220 1800 60 (6) 360 (01:00:00)

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 107 Бени Бенев / Петър Марковски Сузуки Витара Нови Искър 354 100 60 (6) 194 (00:32:20)
    2 106 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 390 100 50 (1) 240 (00:40:00)
    3 109 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 659 400 20 (2) 239 (00:39:50)
    4 103 Светлин Илиев / Христо Георгиев Сузуки Самурай Силистра 740 400 50 (1) 10 (1) 280 (00:46:40)
    5 105 Йордан Фотев / Георги Инглизов Лада Нива Смолян 970 500 100 (2) 30 (3) 340 (00:56:40)
    6 110 Боян Христов / Иван Христов Сузуки Витара Севлиево 1365 900 120 (12) 345 (00:57:30)
    7 101 Красимир Григоров / Стилиян Валериев Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 1488 1200 10 (1) 278 (00:46:20)
    8 102 Георги Донев / Деян Милев Нисан Патрол Разград 1522 1100 50 (1) 40 (4) 332 (00:55:20)
    9 104 Янко Попов / Емил Тодоров Паджеро Суходол 1760 1200 100 (2) 80 ( 380 (01:03:20)
    10 111 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Смилян 1933 1400 100 (2) 40 (4) 393 (01:05:30)
    11 108 Иван Калайджиев / Детелин Руневски Сузуки Самурай Шумен 2220 1800 60 (6) 360 (01:00:00)

    Крайно класиране

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x50 т.
    Наказания
    x10 т.
    Груби нaрушения
    x100 т.
    Време
    x6 т. / min.
    1 107 Бени Бенев / Петър Марковски Сузуки Витара Нови Искър 474 100 80 ( 294 (00:49:00)
    2 106 Камен Каменов / Ивайло Дамянов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 492 100 50 (1) 342 (00:57:00)
    3 109 Георги Георгиев / Йонко Иванов Сузуки Витара Бяла Слатина 834 500 30 (3) 304 (00:50:40)
    4 103 Светлин Илиев / Христо Георгиев Сузуки Самурай Силистра 1022 600 50 (1) 10 (1) 362 (01:00:20)
    5 105 Йордан Фотев / Георги Инглизов Лада Нива Смолян 1066 500 100 (2) 30 (3) 436 (01:12:40)
    декл. 110 Боян Христов / Иван Христов Сузуки Витара Севлиево 1733 1100 120 (12) 513 (01:25:30)
    6 102 Георги Донев / Деян Милев Нисан Патрол Разград 1845 1200 100 (2) 40 (4) 505 (01:24:10)
    7 104 Янко Попов / Емил Тодоров Паджеро Суходол 2422 1700 100 (2) 80 ( 542 (01:30:20)
    8 101 Красимир Григоров / Стилиян Валериев Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 3588 3300 10 (1) 278 (00:46:20)
    9 111 Румен Манолев / Захари Манолев Сузуки Самурай Смилян 4033 3500 100 (2) 40 (4) 393 (01:05:30)
    10 108 Иван Калайджиев / Детелин Руневски Сузуки Самурай Шумен 4320 3900 60 (6) 360 (01:00:00)

  5. #65
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 419 Стоян Францов / Камен Каменов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 615 0 615 (00:10:15)
    2 421 Йордан Йорданов / Светослав Данов Сузуки Витара Бяла Слатина 686 0 120 (2) 566 (00:09:26)
    3 423 Георги Митрев / Калоян Радков Сузуки Витара София 863 0 863 (00:14:23)
    4 409 Кристина Иванчева / ... Турбо Самурай Нови Искър 1313 0 180 (3) 1133 (00:18:53)
    5 405 Георги Георгиев / Йорданка Станчева Сузуки Самурай Котел 1860 0 60 (1) 1800 (00:30:00)
    411 Дамян Милев / Херзин Хасан ... Исперих 1860 0 60 (1) 1800 (00:30:00)
    407 Красимир Джантов / Мариан Петков Мерцедес Г Плевен 1860 0 60 (1) 1800 (00:30:00)
    8 414 Домитър Димитров / Петрин Димитров Сузуки Витара Бяла Слатина 2040 0 240 (4) 1800 (00:30:00)

    Класиране ден 2

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 421 Йордан Йорданов / Светослав Данов Сузуки Витара Бяла Слатина 323 0 323 (00:05:23)
    2 411 Дамян Милев / Херзин Хасан ... Исперих 416 0 416 (00:06:56)
    3 423 Георги Митрев / Калоян Радков Сузуки Витара София 429 0 429 (00:07:09)
    4 414 Домитър Димитров / Петрин Димитров Сузуки Витара Бяла Слатина 436 0 436 (00:07:16)
    5 409 Кристина Иванчева / ... Турбо Самурай Нови Искър 726 0 60 (1) 666 (00:11:06)
    6 405 Георги Георгиев / Йорданка Станчева Сузуки Самурай Котел 1200 0 1200 (00:20:00)
    419 Стоян Францов / Камен Каменов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 1200 0 1200 (00:20:00)
    8 407 Красимир Джантов / Мариан Петков Мерцедес Г Плевен 2100 2100 (00:00:00)


    Крайно класиране

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 421 Йордан Йорданов / Светослав Данов Сузуки Витара Бяла Слатина 1009 0 120 (2) 889 (00:14:49)
    2 423 Георги Митрев / Калоян Радков Сузуки Витара София 1292 0 1292 (00:21:32)
    без кл. 419 Стоян Францов / Камен Каменов Сузуки Самурай АСК Зверино 4х4 Екстрийм 1815 0 1815 (00:30:15)
    3 409 Кристина Иванчева / ... Турбо Самурай Нови Искър 2039 0 240 (4) 1799 (00:29:59)
    4 411 Дамян Милев / Херзин Хасан ... Исперих 2276 0 60 (1) 2216 (00:36:56)
    5 414 Домитър Димитров / Петрин Димитров Сузуки Витара Бяла Слатина 2476 0 240 (4) 2236 (00:37:16)
    6 405 Георги Георгиев / Йорданка Станчева Сузуки Самурай Котел 3060 0 60 (1) 3000 (00:50:00)
    7 407 Красимир Джантов / Мариан Петков Мерцедес Г Плевен 3960 2100 60 (1) 1800 (00:30:00)

  6. #66
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 412 Любо Анатоли Александров / Анатоли Александров Чероки Червен Бряг 644 0 60 (1) 584 (00:09:44)
    2 420 Тодор Михайлов / Стоян Стоянов Патрол София 744 0 744 (00:12:24)
    3 206 Генади Георгиев / Красимир Юлзари ГАЗ 69 Плевен 757 0 60 (1) 697 (00:11:37)
    4 410 Красимир Цолов / Симеон Симеонов Патрол София 823 0 180 (3) 643 (00:10:43)
    5 418 Цветан Донов / Борислав Каменов Нисан Патрол Бяла Слатина 925 0 360 (6) 565 (00:09:25)
    6 401 Георги Георгиев / Джемал Камил Роки Разград 1800 0 1800 (00:30:00)
    408 Яна Кирова / ... Нисан Патрол Нови Искър 1800 0 1800 (00:30:00)
    413 Николай Митков / Боян Широкански Прототип Моравица 1800 0 1800 (00:30:00)
    9 425 Георги Йорданов / Тони Динов Патрол Бяла Слатина 1920 0 120 (2) 1800 (00:30:00)

    Класиране ден 2

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    412 Любо Анатоли Александров / Анатоли Александров Чероки Червен Бряг 0 0 (00:00:00)
    2 413 Николай Митков / Боян Широкански Прототип Моравица 472 0 60 (1) 412 (00:06:52)
    3 420 Тодор Михайлов / Стоян Стоянов Патрол София 513 0 513 (00:08:33)
    4 410 Красимир Цолов / Симеон Симеонов Патрол София 567 0 120 (2) 447 (00:07:27)
    5 418 Цветан Донов / Борислав Каменов Нисан Патрол Бяла Слатина 595 0 240 (4) 355 (00:05:55)
    6 408 Яна Кирова / ... Нисан Патрол Нови Искър 879 0 240 (4) 639 (00:10:39)
    7 425 Георги Йорданов / Тони Динов Патрол Бяла Слатина 1260 0 60 (1) 1200 (00:20:00)
    8 206 Генади Георгиев / Красимир Юлзари ГАЗ 69 Плевен 2100 2100 (00:00:00)
    401 Георги Георгиев / Джемал Камил Роки Разград 2100 2100 (00:00:00)

    Крайно класиране

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    декл. 412 Любо Анатоли Александров / Анатоли Александров Чероки Червен Бряг 644 0 60 (1) 584 (00:09:44)
    1 420 Тодор Михайлов / Стоян Стоянов Патрол София 1257 0 1257 (00:20:57)
    2 410 Красимир Цолов / Симеон Симеонов Патрол София 1390 0 300 (5) 1090 (00:18:10)
    3 418 Цветан Донов / Борислав Каменов Нисан Патрол Бяла Слатина 1520 0 600 (10) 920 (00:15:20)
    4 413 Николай Митков / Боян Широкански Прототип Моравица 2272 0 60 (1) 2212 (00:36:52)
    5 408 Яна Кирова / ... Нисан Патрол Нови Искър 2679 0 240 (4) 2439 (00:40:39)
    6 206 Генади Георгиев / Красимир Юлзари ГАЗ 69 Плевен 2857 2100 60 (1) 697 (00:11:37)
    декл. 425 Георги Йорданов / Тони Динов Патрол Бяла Слатина 3180 0 180 (3) 3000 (00:50:00)
    7 401 Георги Георгиев / Джемал Камил Роки Разград 3900 2100 1800 (00:30:00)

  7. #67
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Класиране ден 1

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 415 Калоян Найденов / Иван Иванов Чероки Монтана 591 0 591 (00:09:51)
    2 407 Красимир Джантов / Мариан Петков Мерцедес Г Плевен 811 0 60 (1) 751 (00:12:31)
    3 406 Иво Ивков / Светлин Димитров Дефендер Видин 921 0 120 (2) 801 (00:13:21)
    4 416 Радослав Йончев / Цветелин Цветанов Нисан Патрол Троян 940 0 240 (4) 700 (00:11:40)
    5 417 Емил Чоклов / Мирослав Йончев Нисан Патрол Плевен 1087 0 360 (6) 727 (00:12:07)
    6 402 Ивайло Димитров / Илиян Ралчев Паджеро Варна 1249 0 360 (6) 889 (00:14:49)
    7 424 Николай Котов / Младен Младенов Киа Своге 1258 0 60 (1) 1198 (00:19:5
    8 403 Георги Георгиев / Добромир Добрев Сузуки Самурай Исперих 1800 0 1800 (00:30:00)
    9 404 Иван Попов / ,.. Сузуки Витара Самоков 2010 90 120 (2) 1800 (00:30:00)
    10 422 Светослав Стойнев / Георги Георгиев Бертоне Търговище 2040 0 240 (4) 1800 (00:30:00)

    Класиране ден 2

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 415 Калоян Найденов / Иван Иванов Чероки Монтана 351 0 351 (00:05:51)
    2 403 Георги Георгиев / Добромир Добрев Сузуки Самурай Исперих 383 0 120 (2) 263 (00:04:23)
    3 406 Иво Ивков / Светлин Димитров Дефендер Видин 415 0 415 (00:06:55)
    4 407 Красимир Джантов / Мариан Петков Мерцедес Г Плевен 510 0 60 (1) 450 (00:07:30)
    5 416 Радослав Йончев / Цветелин Цветанов Нисан Патрол Троян 529 0 529 (00:08:49)
    6 402 Ивайло Димитров / Илиян Ралчев Паджеро Варна 597 0 120 (2) 477 (00:07:57)
    7 417 Емил Чоклов / Мирослав Йончев Нисан Патрол Плевен 2100 2100 (00:00:00)
    422 Светослав Стойнев / Георги Георгиев Бертоне Търговище 2100 2100 (00:00:00)
    404 Иван Попов / ,.. Сузуки Витара Самоков 2100 2100 (00:00:00)
    424 Николай Котов / Младен Младенов Киа Своге 2100 2100 (00:00:00)

    Крайно класиране

    Място Стартов номер Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Точки от врати/старт в зони Лебедки
    x0 т.
    Наказания
    x60 т.
    Груби нaрушения
    x300 т.
    Време
    x1 т. / min.
    1 415 Калоян Найденов / Иван Иванов Чероки Монтана 942 0 942 (00:15:42)
    2 407 Красимир Джантов / Мариан Петков Мерцедес Г Плевен 1321 0 120 (2) 1201 (00:20:01)
    3 406 Иво Ивков / Светлин Димитров Дефендер Видин 1336 0 120 (2) 1216 (00:20:16)
    4 416 Радослав Йончев / Цветелин Цветанов Нисан Патрол Троян 1469 0 240 (4) 1229 (00:20:29)
    5 402 Ивайло Димитров / Илиян Ралчев Паджеро Варна 1846 0 480 ( 1366 (00:22:46)
    6 403 Георги Георгиев / Добромир Добрев Сузуки Самурай Исперих 2183 0 120 (2) 2063 (00:34:23)
    7 417 Емил Чоклов / Мирослав Йончев Нисан Патрол Плевен 3187 2100 360 (6) 727 (00:12:07)
    8 424 Николай Котов / Младен Младенов Киа Своге 3358 2100 60 (1) 1198 (00:19:5
    9 404 Иван Попов / ,.. Сузуки Витара Самоков 4110 2190 120 (2) 1800 (00:30:00)
    10 422 Светослав Стойнев / Георги Георгиев Бертоне Търговище 4140 2100 240 (4) 1800 (00:30:00)

  8. #68
    Регистрация
    Feb 2008
    Място
    София
    Публикации
    3,229
    Точки (при гласуване)
    17

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Загубила се е една радиостанция от Лидълските. На Зари е. Може да е останала по някой плик на съдиите. Моля, ако някой я е прибрал по погрешка да пише.

  9. #69
    Аватара на Кольо
    Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Регистрация
    Aug 2007
    Публикации
    11,771
    Точки (при гласуване)
    37

    По подразбиране От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Моята заедно с жилетката я оставих на масата на организаторите в къщичката.
    Да не би някой да я е грабнал...
    Има ли желание-има и начин!

Страница 4 от 4 ПървиПърви 1 2 3 4

Сходни теми

  1. Лазарово 4х4 Екстрийм 2017 /20-21 май/
    От Стоян Францов във форум Траялен шампионат 4x4 Екстрийм
    Отговори: 106
    Последно мнение: 31-05-17, 09:48
  2. 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май
    От Стоян Францов във форум Траялен шампионат 4x4 Екстрийм
    Отговори: 168
    Последно мнение: 29-05-16, 20:31
  3. Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/
    От Стоян Францов във форум Траялен шампионат 4x4 Екстрийм
    Отговори: 330
    Последно мнение: 02-06-15, 07:23
  4. Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май
    От Георги Василев във форум Траялен шампионат 4x4 Екстрийм
    Отговори: 329
    Последно мнение: 26-06-14, 19:26
  5. Лазарово 4х4 Екстрийм - 2013 /18-19 май/
    От ДиДжейДавел във форум Траялен шампионат 4x4 Екстрийм
    Отговори: 345
    Последно мнение: 12-06-13, 11:20

Правила за публикация

  • Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •  
"); } else { document.write(""); } } // ]]>