Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

    Аз тръгвам. Малко ще заобиколя, та ще мина половин България, но довечера съм при вас.
    Така, че бройте ме за съдия.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

      Боян Христов/Иван Христов-Сузуки витара -offroad 4x4 Sevlievo team Стандарт
      ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
      0879 86 85 87
      ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

      Коментар


      • #48
        От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

        Малко видео от мен. На екипажа Иван Жоров-Детелин Руневски.
        Иван кара за пръв път траял, и още на първата зона, на първата атакувана врата се обърна.
        И после още два пъти.
        Каза, че искал да ме стигне по брой обръщания, ама много бърза лапето му с лапе.
        Клиповете не са с някое обръщане, но само това имам. Малко, но от сърце







        И две снимки:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190518_184853 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:370.1 КБ
ID:5814239

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190518_182527 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:266.3 КБ
ID:5814238
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #49
          От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

          Благодарим на всички ви от сърце !
          NISSAN Terrano II 2.4 i 12v
          Колкото ви е по проходим джипа толкова повече ще ходите пеша за трактор

          Коментар


          • #50
            От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

            Благодарим на организаторите, съдиите и приятелите с които карахме Лазарово 2019. Състезание на ниво!!!
            Благодарим за положените усилия, всичко това да се случи! Благодарим и на домакините!
            Only The Best Is Enough!!!
            Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
            Апартаменти Панорама
            www.pamporovo.ooo

            Коментар


            • #51
              От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

              Благодарности и от нас на организаторите!
              Пожелавам дълги години да сте така амбициозни.
              Живот и здраве догодина пак

              Коментар


              • #52
                От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                Една малко лоша информация:

                На това състезание за пръв път бяха дисквалифицирани три екипажа заради лудо каране из бивака.
                Гадно е за тях, но пък риска да ударят или недай Боже да умъртвят някого е голям.
                На много състезания го има това изпускане на адреналин, или перчене пред мацките, или каквото е там, но беше крайно време да се вземат мерки това да спре.
                Все пак безопасността на хората е на първо място, и не трябва да има компромиси в това отношение.

                Съжалявам за дисквалифицираните екипажи, още повече, че единия трябваше да е на първо място, нооо...

                Но с две ръце подкрепам това решение на комисията.
                А съдейки по ръкоплясканията на доста от хората-май тази дисквалификация се прие добре от повечето присъстващи.

                Наистина крайно време е да се спре с дивашкото каране в биваците.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #53
                  От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                  Поради твърдения за слаба организация, разминаване в разбиранията за траял, етика и мъжко поведение Лазарово се разграничава от Траялния шампионат и вече не е част от тази организация, въпреки, че идеята и старта е от нас. Успех на всички, догодина състезанието ще е независимо.
                  Последно редактирано от Стоян Францов; 20-05-19, 23:04.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Поради твърдения за слаба организация, разминаване в разбиранията за траял, етика и мъжко поведение Лазарово се разграничава от Траялния шампионат и вече не е част от тази организация, въпреки, че идеята и старта е от нас. Успех на, всички, догодина състезанието ще е независимо.
                    И кой "разбирач" ако не е тайна ви даде тази оценка?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Поради твърдения за слаба организация, разминаване в разбиранията за траял, етика и мъжко поведение Лазарово се разграничава от Траялния шампионат и вече не е част от тази организация, въпреки, че идеята и старта е от нас. Успех на всички, догодина състезанието ще е независимо.
                      Стоянчо, да не си ял нещо развалено? Какъв Траялен шампионат без Лазарово. Та, нали точно Лазарово е "Меката" на траяла.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • #56
                        От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                        Оцениели много, реалността е една. Аз нямам претенции спрямо комисията траял, това обаче не е нашият траял. Ще поемем в различно посоки
                        Всеки има място под слънцето.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                          Май бях лош пророк. Съсипа се всичко вградено с години.Не може състезател дори да е Председател да променя вратите,защото не му харесват.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                            Стояне, не знам за другите случки, и какво точно е станало, но за наказанието за лудо каране в бивака не си прав да се сърдиш.
                            Това трябва да се пресече, и трябва да започне от някъде.

                            Починио си няколко дни, успокой нервите, па пак си мисли.
                            Траял без Лазарово???
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                              Решението не е свързано с декласираните състезатели. Декласирането е решение на комисията и там няма какво да се коментира.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2019 /18-19 май/

                                Благодарен съм на Цури, Францов и всички, участвали в организацията! Лазарово си е Лазарово!!! Браво!
                                Простотиите, дето ги правиха няколко идиота по тъмно, са си за тяхна сметка, наказани са.
                                Перфектно състезание, перфектно място. Съдиите на нашата група се справиха идеално!
                                И се радвам на колегите, че помогнаха да превозим 20 тона вълна, ПД...
                                Стояне, догодина пак идвам, живот и здраве, и ако имам здрав Патрол! Без значение дали сте във шампионата, или не!
                                Георги Донев, 0889 437 687
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X