Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сложих каменна вата във ауспуха защото много бучеше, дали пречи на двигателя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сложих каменна вата във ауспуха защото много бучеше, дали пречи на двигателя

    Първоначално публикуван от vikitrevi Преглед на мнение
    И да подчертая не съм сменил старата вата на гурнето със каменна аз набутах каменна вата директно в дупката от която излизат изгорелите газове, но зад заглушителя за да не я хвърли
    Искаш да кажеш, че си запушил ауспуха с вата?
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: Сложих каменна вата във ауспуха защото много бучеше, дали пречи на двигателя

      Точно така, но то я изолю вече �� ако можете сега да ми кажете защо когато не е загрял заглъхва ще дъм много благодарен

      Коментар


      • #18
        От: Сложих каменна вата във ауспуха защото много бучеше, дали пречи на двигателя

        Първоначално публикуван от vikitrevi Преглед на мнение
        И да подчертая не съм сменил старата вата на гурнето със каменна аз набутах каменна вата директно в дупката от която излизат изгорелите газове, но зад заглушителя за да не я хвърли
        Яко! Като бехме хашлаци и некой чичка ни вземеше топката да не ритаме, и ние така - набутвахме му в ауспуха на москвича един голем картоф и се хилехме, че колата му не върви.
        Последно редактирано от trapper; 20-04-19, 17:01.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Сложих каменна вата във ауспуха защото много бучеше, дали пречи на двигателя

          Значи
          Проблемът е бил от свеща, смених я и сега върви на пушка, миналата не беше на толкова много километри около 19-20 хиляди, но при моторите явно не е като при колите (то не, че има как да е при колите де, все пак са много по-бързо оборотни)
          (сложих си и стоковото гърне, просто няма друго спасение)
          сменяйте си свещите приятели

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X