Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безкофеинова Кола ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Безкофеинова Кола ?

    Здравейте момци !

    Тъй като дечурлигата много обичат колата , от доста време се опитвам да намеря безкофеинова .
    За съжаление удрям на камък .
    Нещо ей такова се опитвам да намеря , само в един сайт го откривам и естествено няма наличност .
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_1129.jpg
Прегледи:1
Размер:48.4 КБ
ID:6157437

    Някакви идеи от къде мога да се сдобия с въпросната напитка ?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Безкофеинова Кола ?

    Евтините безалкохолни,приличащи на кола не вярвам да имат кофеин.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #3
      От: Безкофеинова Кола ?

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Евтините безалкохолни,приличащи на кола не вярвам да имат кофеин.
      Интересно , не съм се замислял за това .
      Ще проверя на етикетите , благодаря за идеята !
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        От: Безкофеинова Кола ?

        Нещо, дето е направено от Е-та, подсладители, и от неизвестни ЕТ или ЕООД-та , е за автоматично пренебрегване.

        Ако все пак щерките държат на упадъчната напитка, от която пияни американски войници безчинстват - според известните слогани, то Cola Light е достатъчно безвредна, при нормална употреба и количество.

        Коментар


        • #5
          От: Безкофеинова Кола ?

          Провери и за аспартам по етикетите...

          ПП. Вени ме изпревари...
          В миналото ще остане, каквито сме били...

          Коментар


          • #6
            От: Безкофеинова Кола ?

            А бе то най-хубаво да ги отуча....ама забраненото най-сладко..
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              От: Безкофеинова Кола ?

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Нещо, дето е направено от Е-та, подсладители, и от неизвестни ЕТ или ЕООД-та , е за автоматично пренебрегване.

              Ако все пак щерките държат на упадъчната напитка, от която пияни американски войници безчинстват - според известните слогани, то Cola Light е достатъчно безвредна, при нормална употреба и количество.
              Coca-Cola Light е за хора, които не искат калории, но много вкус. Безалкохолна напитка номер 3 по продажби в света!
              Производител: Coca - Cola Co.
              Тегло: 0.350 кг

              Състав: Газирана вода, захар, карамел, амониев сулфит (Е150d), Аспартам (Е951), Ацесулфам К (Е950), неопределен овкусител, кофеин, фосфорна киселина (Е33, лимонена киселина, натриев бензоат (Е211).

              Опаковка: кенове от 330 мл 24 в стек.

              Производител: Coca Cola Co.


              И кофеин и всички фъшкии-дирекно от известно оод.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #8
                От: Безкофеинова Кола ?

                По мое скромно мнение, най-безопасната напитка от всички, на които пише "кока-кола" е: обикновена, кофеинова и със захар.

                Коментар


                • #9
                  От: Безкофеинова Кола ?

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  По мое скромно мнение, най-безопасната напитка от всички, на които пише "кока-кола" е: обикновена, кофеинова и със захар.
                  Анджък.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Безкофеинова Кола ?

                    Кока кола отдавна не съдържа захар, от доста години. По-вкусното е пепси кола. Но не знам дали е по-безвредно.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Безкофеинова Кола ?

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      По мое скромно мнение, най-безопасната напитка от всички, на които пише "кока-кола" е: обикновена, кофеинова и със захар.
                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Анджък.
                      Ставаме трима.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Кока кола отдавна не съдържа захар, от доста години.
                      Съдържа. Евентуално заменят част от нея с глюкозо-фруктозен сироп, ама то си е същото.

                      По-вкусното е пепси кола. Но не знам дали е по-безвредно.
                      Разликите между двата продукта не са изобщо големи така или иначе.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Безкофеинова Кола ?

                        Аспартама не е ли по вреден от захарта. В къщи е обявен за персона нон грата. Аз по харесвам пепсито и го смятам за по безвредно (по собствено внушение, не знам), но опитите ми да го пробутвам не минават, търси се Кока Кола-та. Но като цяло тези напитки са ограничени много и децата пият най-вече вода и компотите на майка си.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Безкофеинова Кола ?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ставаме трима.



                          Съдържа. Евентуално заменят част от нея с глюкозо-фруктозен сироп, ама то си е същото.



                          Разликите между двата продукта не са изобщо големи така или иначе.
                          До скоро злоупотребявах със колата обикновената и то много.От 122 кг.отслабнах на 86 кг.и спрях колата вече 5-6 години не съм пил такава.Подкарах тая със зеро калории.

                          От известно време не пия и такава.Понякога пия Пепси.Разликата поне за мен е силно изразена.
                          Колата е почти като все едно съм пил сода,от пепсито ми става гадно.Трудно ми е да го опиша точно.

                          Също смятам че обикновената кола със захар е по безвредна от зеро и т.н
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Безкофеинова Кола ?

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Ставаме трима.
                            Разликите между двата продукта не са изобщо големи така или иначе.
                            Четирима. Преди десетина години развих някаква странна алергия към храна. Доктора (луд дърт професор) ми забрани 80% от храните и 99% от напитките. Разреши само колата. До сега съм изпил сигурно една цистерна и даже нямам високо кръвно.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Безкофеинова Кола ?

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Аспартама не е ли по вреден от захарта.
                              Захарта изобщо не може да бъде набедена за вредна. Тя е една от незаменимите съставки на храните. Вредно е да се прекалява - ама според възрастта и здравословното състояние прекаляването има различни измерения.

                              Не-захарните подсладители са вредни без изключение и във всякакви количества. Включително "естествените". Усещането за сладко е важен елемент от регулацията на обмена на захари в организма и няма нищо полезно в това да объркваме тази регулация. Отделно от това, повечето подсладители имат и други странични ефекти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X