Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безкофеинова Кола ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Безкофеинова Кола ?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Само да питам:
    Като избягвате всякакви видове захар и т.нар. "вредни храни" за колко години живот се стягате да живеете?
    То въпроса не е колко, а как ще ги изживея... с една торба цимент между врата и чатала никак не се живее приятно. То си връзваш обувките без да дишаш, то не мож лежа по гръб...

    Коментар


    • #62
      От: Безкофеинова Кола ?

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Като избягвате всякакви видове захар и т.нар. "вредни храни" за колко години живот се стягате да живеете?
      Важното е не дали ще се живее дълго, а да си здрав и пъргав докато си жив. Не всеки се влияе естествено, но средно статистически има някаква закономерност. Сега както вдигат пенсионната възраст, има смисъл човек да се грижи за здравето си

      Коментар


      • #63
        От: Безкофеинова Кола ?

        То винаги има смисъл да се грижим за здравето си.
        Ама поради модата(и не само тя де) значението на "здравословно" се е изчанчила дотолкова, че да се правят глупости. Само защото се казва,ч е това било еко и био, а другото понеже е химия(то кое ли не е, ама е друг въпрос)-направо ще паднеш отровен със зелена пяна на устата, и гърчове като на посолен червей.

        Пак да питам: знаетели колко "Е"-та има в една био и суперздравословна ябълка?
        Ама като се чете по опаковките, че имало "Е едиколко си" народа се шашка, и връща стоката на рафта.
        А то си е най-обикновена лимонена киселина например. Или нещо друго, полезно по принцип, но с някакъв код по "Е".

        Ето ви от една друга тема:
        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...74#post3239874
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          От: Безкофеинова Кола ?

          Етата в бирата ,си най-полезни!Само требва да са много студени за да се неутрализират напълно!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #65
            От: Безкофеинова Кола ?

            Е-та на етикетите вече не се изписват. И откакто е така...
            Последно редактирано от Frysco; 02-09-19, 12:29.

            Коментар


            • #66
              От: Безкофеинова Кола ?

              И като има?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #67
                От: Безкофеинова Кола ?

                За останалите не знам, но на мен ми влияят доста зле. Аз си имам едни проблеми, при които тея две съставки ме побъркват. Налага се да пия добавки за да компенсирам действието им.

                Коментар


                • #68
                  От: Безкофеинова Кола ?

                  Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                  Е-та на етикетите вече не се изписват. И откакто е така... вече и в бирата има аспартам и глутамат.
                  Източник на тази информация? Щото аспартамът има силно специфичен и доста отвратителен вкус, а не съм го усещал в бира.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Безкофеинова Кола ?

                    Мммм, това бе едно неверно и некомпетентно изказване. bokomo моля Ви да го изтриете от цитата.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Безкофеинова Кола ?

                      Понеже видях няколко пъти да се споменава, че колата в някои разфасовки била по-вкусна... Да, така е, това е защото кенчетата и стъклата са със захар. PET опаковките са с глюкозо-фруктозен сироп.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Безкофеинова Кола ?

                        Тука у нас разликата във вкуса на колата е до партиди!В София най-зле тая напитка,за разлика на много места из провинциалните ни градове!При една командировка до Плевен от Долни Дъбник си купих Кола която нямаше нищо общо с тази из Софийско,на връщане си купих няколко за сравнение,бше като чужбинската Кола.Навън обаче е еднаква ,поне на местата дето съм бил!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Безкофеинова Кола ?

                          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                          Понеже видях няколко пъти да се споменава, че колата в някои разфасовки била по-вкусна... Да, така е, това е защото кенчетата и стъклата са със захар. PET опаковките са с глюкозо-фруктозен сироп.
                          В еднаква опаковка къде е бъркана и разливана има ли значение?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #73
                            От: Безкофеинова Кола ?

                            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                            Мммм, това бе едно неверно и некомпетентно изказване. bokomo моля Ви да го изтриете от цитата.
                            Ще трябва да помолим модератаро, аз вече не мога да го пипам мнението.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X