Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервизи,майстори и резервни части!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Сервизи,майстори и резервни части!

    http://mikrondocev.com/index.htm
    Много свястно момче. Правят всякакви жила. Предлагат също стругарски и фрезови услуги, изработка и ремонт на всякакви видове метални елементи.

    Коментар


    • #17
      До: Сервизи,майстори и резервни части!

      Първоначално публикуван от Twisted Преглед на мнение
      http://mikrondocev.com/index.htm
      Много свястно момче. Правят всякакви жила. Предлагат също стругарски и фрезови услуги, изработка и ремонт на всякакви видове метални елементи.
      През 2007г. три пъти правих жило за съединителя на BMW650GS po 15 лв. при тях. Не е проблема в 15те лева, а че жилата се късаха. Жило не се къса, когато не караш, т.е. винаги е в неподходящ момент. Моето мнение е, че жилата, които правят там не издържат на усилията на този съединител. Следваха дълги обяснения за луфта на ръчката, който пречупвал и ала-бала. Не съм виждал мотор без луфт на ръчката, а и тя е от по-мек материал и не пречупваше стоманената тел. Измъкваше се цилиндъра в края на жилото. Поръчах си от Дарукар и забравих за жилото ...
      Може би за други жила с по-малко усилие /карборатори,скоростомери/ стават ... иначе работят бързо.
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • #18
        До: Сервизи,майстори и резервни части!

        Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
        През 2007г. три пъти правих жило за съединителя на BMW650GS po 15 лв. при тях. Не е проблема в 15те лева, а че жилата се късаха. Жило не се къса, когато не караш, т.е. винаги е в неподходящ момент. Моето мнение е, че жилата, които правят там не издържат на усилията на този съединител. Следваха дълги обяснения за луфта на ръчката, който пречупвал и ала-бала. Не съм виждал мотор без луфт на ръчката, а и тя е от по-мек материал и не пречупваше стоманената тел. Измъкваше се цилиндъра в края на жилото. Поръчах си от Дарукар и забравих за жилото ...
        Може би за други жила с по-малко усилие /карборатори,скоростомери/ стават ... иначе работят бързо.
        Да бе човек ама за едно жило в средата на лятото да чакаш два месеца.Все си е добро решение пък и те парите им толкова.

        Коментар


        • #19
          До: Сервизи,майстори и резервни части!

          Да дам 15лв. за едно жило за съединител, това просто няма да стане никога! Още на МЗ-та си ги правех сам. На Ямахата като я купих, се скъса още на втората седмица оригиналното. Бронята обикновенно си е здрава, стоманено въже с подходящ диаметър (не жило а въже - разликата е в плетката), продава се на метър, месингови пъпки - можеш да си поръчаш на стругар 1 шепа и да си имаш за цял живот а можеш да разпоиш и стари някои и да ги ползваш повторно, поялник, калай, малко гасена киселина, малко сръчност и жилото става по-добро и здраво от оригинала! Наистина след първото правене на Ямахата, жилото не издържа много - измъкна се едната пъпка. Обаче като го направих повторно с малко повече старание (разроших по-добре крайчето преди да го запоя в пъпката), жилото кара вече около 3 години без проблеми!
          Стоманеното въженце е много по-здраво и износоустойчиво от оригиналното жило!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #20
            До: Сервизи,майстори и резервни части!

            да колега това е само да е здрава бронята,и си ти човека

            Коментар


            • #21
              До: Сервизи,майстори и резервни части!

              Аз в няколко теми вече питам за сервиза на "БАДЖО" дано в тази тема някой да ми каже, можел да поправи централен амортесьор !
              [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

              Коментар


              • #22
                До: Сервизи,майстори и резервни части!

                ето тук е писано даже името на темата е подобно на въпроса ти http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8126
                Николай Гогов 0898676912

                НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                Коментар


                • #23
                  До: Сервизи,майстори и резервни части!

                  Мерси много аз от кога го търся....
                  [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Сервизи,майстори и резервни части!

                    Хора, някой знае ли точен адрес на представителството на Сузуки (мотори) в Гъция?! Спешно е....
                    KTM Fen

                    Коментар


                    • #25
                      До: Сервизи,майстори и резервни части!

                      Ако някой знае гръцки и може да ти преведе
                      Май това им е сайта и в него има и адрес: http://www.suzuki.gr/motos/article.php?cat=77
                      NO PAIN NO GAME!
                      Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                      gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                      Коментар


                      • #26
                        До: Сервизи,майстори и резервни части!

                        Колеги скоро си водих хондата на "доктор" за профилактика на карбуратора,смяна на гумичките на клапаните и разни семерингчета и дифтунги и останах много доволен от работата на момчета от сервиза
                        Сервиза се намира в София на улица Резбарска 25 телефона им е : 02/945 50 99 !
                        NO PAIN NO GAME!
                        Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                        gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                        Коментар


                        • #27
                          До: Сервизи,майстори и резервни части!

                          Здравейте аз съм от Бургас и от 2 месеца съм собственик на suzuki dr 650 rs (,93 г.).Интересуваме каде в или около Бургас има добър майстор на ендуро . Аз знам само Петко ,който държи кафето до дискотека Flirt.А вчера разбрах ,че и в новия сервиз на suzuiki също имало някакво момче ,което оправя мотори но незнам дали се занимава с ендуро и дали е добър .

                          Коментар


                          • #28
                            До: Сервизи,майстори и резервни части!

                            Митко от Троян, голям разбирач е тоз мъж.
                            Последно редактирано от Chinela; 10-05-09, 08:13.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: До: Сервизи,майстори и резервни части!

                              Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                              Не, не са на гарата. Не става въпрос за сервиза на Кики (пази боже). На около 500 метра по-нататък. Най-добре се свързвай с тях по телефона.
                              Работят доста качествено. Общо взето те са хората, които ми държат мотора "на крака" вече цял сезон
                              Можеш ли да обясниш къде точно се намира този сервиз?
                              [URL="http://www.facebook.com/rossen.kovachev"]He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.[/URL]

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сервизи,майстори и резервни части!

                                Някаква идея за сервиз, в който да сложат мигачи на ДРЗ 400 К, да оправя дългите светлини и габарита? Благодаря.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X