Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

    Първоначално публикуван от ivied

    P.S. Та, за Х3 след 2007, до 100.000 км. ами почват от 8.600 € и то на север само, и са само 2... (немското мобиле) нормално са над 9.600 €, та в посочените от вас цени и в Евро да бяха по-става...
    Има. Италианки. Има и риск, но, като цяло може да се определи +- къде е колата като състояние.
    Най-скъпите на пазара задължително, за да се купи възможно най-добрата. Ако и да струва 5-7к нагоре.


    Коментар


    • #32
      От: Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

      Първоначално публикуван от astrolet Преглед на мнение
      ...
      Тук като гледам доста поназнайващи са изказали мнения, така че спокойно автора на темата може да се оринтира. На 6-цилиндров мотор"....8 заклинили бутала. Заварени...." Това лично ли го видяхте? М57-втора генерация (3.0d) е може би един от най-добрите дизелови двигатели създавани някога, не че е невъзмжно да бъде съсипан от "удължени интервали на обслужване" от по 30 к км.
      ...
      Спокойно, за определен мотор на Порше говорим. Там ги има тези неща.
      Но, този модел не е в определения ценови интервал или имиджов клас.



      Коментар


      • #33
        От: Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

        Търси:
        1. Кола с пълна сервизна история "от - до", при възможност и фактури.
        2. Всички коли от първия ти пост са дизелови. За кола извън гаранция бих търсил дизел на възможно най-малко километри или бензин.
        3. Лично аз вече не заглеждам БМВ, Мерцедес и Ауди поради основно две причини - първата е, че тези коли представляват голям интерес за крадците на части, втората е, че се продават на много висока стойност спрямо години и километри.

        Коментар


        • #34
          От: Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

          Аз бих заложил на нов автомобил ,бензин задължително тия 16000 с регистрация ,каско и т.н ще станат 20 000лв. (чудесна първоначална вноска за Кашкай ,Куга ,Туксон) Ако ще е втора употреба за поставените цели нещо около 10-13 000 макс. Субару например
          EX Toyota Land Cruiser 120
          Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

          Коментар


          • #35
            От: Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

            А в горния ценови диапазон влиза и мерцедес GLK модел който мен ме кефи много но нямам почти никакво инфо за него.Някой мнения
            Pathfinder 4.0L

            Коментар


            • #36
              От: Най-доброто SUV съотношение цена/качество в диапазон 10-21 хиляди лева

              "Гелентваген"-а не е кола за всеки. В това съм се убедил многократно. Такава тухла 4-ка човек или си купува веднага щом я види, или никога не си я купува. Колкото и да са се опитвали от Мерцедес, родството с G не може да се скрие. Това е изключително лесно разпознаваем автомобил и манна небесна за хората, които търсят точно това качество. За тези, които е без значение....те едва ли някога биха си купили G. Просто не е от тия машини, дето човек ги купува с главата си.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X