Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата. След успешно влизане, сайтът ще ви прехвърли на страница "Поддръжка". Кликнете върху бутона "Свали/Download" за съответния лиценз, намиращ се в секция "Моите лицензи" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM*Geotrade

    Виждам че сте обединили отново Топо и сити версиите
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

      Здравейте, искам да купя карта OFRM Geotrade, но да я ползвам на Андроид телефон и по- рядко на BaseCamp на компютъра, та коя точно опция трябва да избера при поръчката?

      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от gogyto Преглед на мнение
        Здравейте, искам да купя карта OFRM Geotrade, но да я ползвам на Андроид телефон и по- рядко на BaseCamp на компютъра, та коя точно опция трябва да избера при поръчката?
        Здравейте,

        В случая става дума за две различни платформи (навигационни устройства и софтуер от марката Garmin и мобилни устройства под Android OS) и съответно са необходими отделни лицензи за всяка от тях. Ако желаете да използвате карта OFRM на телефон с операционна система Android, можете да направите това чрез приложението WildMaps, което е достъпно за сваляне в Google Play Store по следния линк:

        https://play.google.com/store/apps/d...wildmaps&hl=bg

        За да използвате карта OFRM на компютър чрез безплатната програма Garmin BaseCamp, трябва или да разполагате с GPS навигатор от марката Garmin, на който има инсталирана карта OFRM, или да закупите OFRM лиценз с поддръжка за BaseCamp от www.karta.bg, което ще Ви позволи да инсталирате картата в комплект с програмата BaseCamp на компютър с операционна система Windows.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

          Имам Гармин Орегон 300, но по принцип ползвам телефон с OruxMaps. Ако ще мога да ползвам BaseCamp и Орегона с един лиценз пак ме устройва, но кой точно трябва да избера?

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

            Първоначално публикуван от gogyto Преглед на мнение
            Имам Гармин Орегон 300, но по принцип ползвам телефон с OruxMaps. Ако ще мога да ползвам BaseCamp и Орегона с един лиценз пак ме устройва, но кой точно трябва да избера?
            Ако искате да имате максимално детайлна топо карта в BaseCamp, препоръчваме Ви да закупите OFRM Geotrade TOPO с поддръжка за BaseCamp (download) - 2 години. Този вариант ще Ви даде възможност да инсталирате картата директно на компютъра, както и на GPS уреда (при закупуването трябва да въведете уникалния Unit ID на Вашия Oregon 300). Ако предпочитате карта с доживотен абонамент за обновления, можете да закупите OFRM Geotrade TOPO (download) - Lifetime, но имайте предвид, че при зареждане на картата от уреда, BaseCamp може да не показва всички детайли, които се показват на екрана на уреда.
            OFRM Team
            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

              Благодаря за изчерпателният отговор!

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

                Как да потърся Централна гара София?
                Опитах, не излезе.

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

                  Здравейте! Опитайте с Централна ЖП Гара .... Би трябвало да излезе. Ако търсите автогарата - Централна Автогара София

                  Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                  Как да потърся Централна гара София?
                  Опитах, не излезе.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

                    Искам да попитам тук преди да звъня по телефона. Закупих си този продукт OFRM Geotrade TOPO Lifetime (online download) от shop.karta.bg платих по банков път и сега се чудя как ще получа картата. Защото имам ГПС на който няма инсталирана карта, а като влеза в поддръжка и ме кара да въведа 25 символния сериен номер на картата а аз нямам такава.
                    Благодаря предварително.
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                      Искам да попитам тук преди да звъня по телефона. Закупих си този продукт OFRM Geotrade TOPO Lifetime (online download) от shop.karta.bg платих по банков път и сега се чудя как ще получа картата. Защото имам ГПС на който няма инсталирана карта, а като влеза в поддръжка и ме кара да въведа 25 символния сериен номер на картата а аз нямам такава.
                      Благодаря предварително.
                      Закупената от вас карта OFRM от нашия уебсайт www.karta.bg е регистрирана автоматично към вашия потребителски профил и не е необходимо (нито е възможно) да я регистрирате повторно. Можете да намерите инструкции как да качите картата на вашия уред в следната тема:

                      https://support.karta.bg/news/298.html

                      Поздрави и пожелания за успешен ден!
                      OFRM Team
                      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе версия 2019 Q1 на карта OFRM Geotrade

                        Много благодаря за отговора. Явно е трябвало време да се видят парите... Защото днес след посещение на сайта в профила ми имаше опция за сваляне на картата към устройството. Всичко вече е свалено и инсталирано, и до колкото разбрах няма нужда да я регистрирам.

                        Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk
                        EXC TPI 2019

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X