Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател за мотокар?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двигател за мотокар?

    Здравейте,
    Купих един мотокар, от по-новите модели на Балканкар 2, 3.5 тона, който е с демонтирани части, а тях купих отделно. Двигателят не е Перкинс, а неизвестен модел, най-вероятно руски, като от него видимо липсват дюзите, сигурно и други неща. Такива двигатели се слагали на около 10% от този модел.
    Въпросите ми са дали някой знае какъв е този двигател, от къде могат да се намерят дюзи и има ли къде да му се направи ремонт. Също така и може ли някой да го сглоби, заден, преден мост, мачта и т.н.?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038973396.jpg
Прегледи:1
Размер:151.4 КБ
ID:6157429

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038973403.jpg
Прегледи:1
Размер:152.4 КБ
ID:6157430

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038973404.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:6157431

  • #2
    От: Двигател за мотокар?

    Питай тук https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=210564
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: Двигател за мотокар?

      Д- 50 - от "Марица" . Резервни части от трактор "Болгар", ТК80.
      Последно редактирано от stilnik; 18-04-19, 10:00.

      Коментар


      • #4
        От: Двигател за мотокар?

        Прилича на Д-240.
        Ако е той-части има бол, ремонтите са лесни, тех. доументация има колкото искаш.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Двигател за мотокар?

          Благодаря за отговорите. Тези дни ще го прибера и вероятно ще има някаква табела, а след това ще му търся и майстор, че аз съм само по демонтажа.

          Коментар


          • #6
            От: Двигател за мотокар?

            По това има работа за целия китайски народ та и корейците трябва да помагат Колега за кой град на България става въпрос ? Руски двигатели слагаха навремето по заявка на руснаците на карите които отиваха да работят в най отдалечените краища на СССР където практически не може да се доставят части и консумативи а се ползва наличното на място . На първо четене ги няма хидравличните помпи и стартера . Това чудо ако нямаш частите и не можеш сам да си го стегнеш ще ти излезе златно . Машина в такова състояние взимат хора като мен и то на цена под скрапа .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Двигател за мотокар?

              София. По принцип сменям двигателите на карите с нови Перкинс, даже купих такъв за този мотокар, но ме изненадаха с руския мотор, а е малко вероятно двата да са с едни размери и да са заменяеми. Ще търся нов и такъв, но засега вариантите са ремонт или замяната му с Перкинса.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X