Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова тесла за шофьорите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова тесла за шофьорите

    Днес прихванах края на едно радио-предаване.Нови стикери ,нови уреди за дистанционно прочитане ,участие на ДАИ в схемата и т.н. Това за София по линия замърсяване ,различни решения в различните общини ...Някой нещо разбрал ли е ?

  • #2
    От: Нова тесла за шофьорите

    да, ново цицане и ще забранят старите коли да влизат в центъра..........пусни "нови еко категории" в гуглето и чети.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Нова тесла за шофьорите

      Гледах го проекта. Глупости с една дума.Колите с АГУ ще попадат в по-висока екокатегория. Но това няма отношение към данъците, а ще е с перспектива за въвеждане на ограничения на МПС в центровете на градовете в дни със замърсяване. Идват избори и трябват пари.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Нова тесла за шофьорите

        На първо време ми се ще, някой с топки... да опита поне... да провре едно простичко властово действие.
        На всички, ама наистина всички МПС-та, които са на държавна, общинска, смесена държавно-общинска и т.н служба да им се залепи отзад по един стикер с QуR код и надпис от кое вЕдомство са. Може и един претоплен телефон за връзка с отговорния началник за туй МПС.
        Да види тогава обществото с колко и какви МПС-та се върши релокацията на репродуктивни органи от водачите им, спазват ли Правилника, пушляват ли отзадзе, изФърлят ли боклук на нерегламентирани места, паркират ли в ливадите пред блока и т.н. и т.н.
        Айде от мен да мине, от това рестриктивно зло нека са освободени най-секретните таралясници заети с превоз на качулати служители.
        И въобще не пледирам за връщане на служебните ДКН и цветния бензин. Няма нужда. Само един проЗт стикер за 6-8 стотинки.
        Мечтииии...

        Коментар


        • #5
          От: Нова тесла за шофьорите

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          да, ново цицане и.....
          Ванка,на времето като млад моторист центъра беше забранен за мотори.От моята страна "Подуяне" знака беше на Чешко посолство.Нищо ново ,ма почва да ме дразни.Помня и знаците и сините светофари и как се изплющях на жълтите павета с ижето....

          Коментар


          • #6
            От: Нова тесла за шофьорите

            Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
            На първо време ми се щ......
            Това няма да стане никога...иначе другия вариант е да се върнат държавните номера.

            Коментар


            • #7
              От: Нова тесла за шофьорите

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Това няма да стане никога...иначе другия вариант е да се върнат държавните номера.
              Може, може... както такситата са облепени като пакистански камион, така може еФтино да лепнат и по едно на "държавните" коли.
              .......
              Не може, не може.... щото гарван гаргу яйчници не вади...

              —---

              ----
              Изпратено от моят Ericsson T10 с помоща на Тъп&Талк
              Последно редактирано от rumbata; 16-04-19, 18:07.

              Коментар


              • #8
                От: Нова тесла за шофьорите

                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                Идват избори и трябват пари.
                Не. По избори се обещава мед и масло да тече от чешмите и манна небесна в неограничени количества да ни се стовари на главите , а не изпразване на джоба !

                Уж следя новостите от СО, ама такова нещо сефте разбирам.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова тесла за шофьорите

                  Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                  На първо време ми се ще, някой с топки... да опита поне... да провре едно простичко властово действие.
                  На всички, ама наистина всички МПС-та, които са на държавна, общинска, смесена държавно-общинска и т.н служба да им се залепи отзад по един стикер с QуR код и надпис от кое вЕдомство са. Може и един претоплен телефон за връзка с отговорния началник за туй МПС.
                  Да види тогава обществото с колко и какви МПС-та се върши релокацията на репродуктивни органи от водачите им, спазват ли Правилника, пушляват ли отзадзе, изФърлят ли боклук на нерегламентирани места, паркират ли в ливадите пред блока и т.н. и т.н.
                  Айде от мен да мине, от това рестриктивно зло нека са освободени най-секретните таралясници заети с превоз на качулати служители.
                  И въобще не пледирам за връщане на служебните ДКН и цветния бензин. Няма нужда. Само един проЗт стикер за 6-8 стотинки.
                  Мечтииии...
                  Ха, това и по тошово време не можа да стане. Добре, че понамалиха хилядите разни пропуски за движение в забранени зони
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова тесла за шофьорите

                    Добре де, но ако нямам право да карам в центъра , ще ми махнат ли данъка ???

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова тесла за шофьорите

                      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                      Добре де, но ако нямам право да карам в центъра , ще ми махнат ли данъка ???
                      специално на теб, да
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова тесла за шофьорите

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        Добре де, но ако нямам право да карам в центъра , ще ми махнат ли данъка ???
                        Да, като си продадеш автомобила.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова тесла за шофьорите

                          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                          Добре де, но ако нямам право да карам в центъра , ще ми махнат ли данъка ???
                          По добре питай защо общината ти взима пари при всяка сделка.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова тесла за шофьорите

                            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                            Не. По избори се обещава мед и масло да тече от чешмите и манна небесна в неограничени количества да ни се стовари на главите , а не изпразване на джоба !

                            Уж следя новостите от СО, ама такова нещо сефте разбирам.
                            Това мина горе-долу по времето, когато Баце преполови първия си мандат като кмет. От отгава нещата стават само с кинти. Колкото повече-толкова повече.

                            Е...тук-там и с по малко кютек, посещения на качулки по нощите и др. подобни похвати, но като цяло се разчита на парите.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова тесла за шофьорите

                              Ееех, ако можеше България да е летящ остров, така че да може да тръгне накъдето си пожелае народа. А то, ето ни вързани за останалия свят, и трябва да следваме накъдето вървят другите . Не са измислени в България нито еко-таксите, нито ограниченията за влизане в центъра.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X