Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова тесла за шофьорите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Нова тесла за шофьорите

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Няма да стане. ---.
    Знам
    Ама гледам някъде е възможно, Словения например.
    При 2 мил. население, само два големи града трябва да редуцират.
    Ние тук термитници строим.

    Коментар


    • #47
      От: Нова тесла за шофьорите

      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
      Знам
      Ама гледам някъде е възможно, Словения например.
      При 2 мил. население, само два големи града трябва да редуцират.
      Ние тук термитници строим.
      Ми харесва ни явно
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: Нова тесла за шофьорите

        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
        Звездите сега се виждат редовно в София, по-рано за София нямаше Млечен път.... всеки с телескоп ще ти го потвърди.
        МК Кремиковци като бачкаше(коксуването по-точно), миризмата на сероводород и бензол се усещаше при излизането от последния тунел, преди да видиш София, понякога и в самия тунел!
        А това хубаво ли е или лошо
        Миризмата на сероводород да, ама с бензола си в грешка, на фенол е гадната смрад.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #49
          От: Нова тесла за шофьорите

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Миризмата на сероводород да, ама с бензола си в грешка, на фенол е гадната смрад.
          И двете, дедо попе, и двете. И толуол също. Те са почти едно и също де.

          Коментар


          • #50
            От: Нова тесла за шофьорите

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            И двете, дедо попе, и двете. И толуол също. Те са почти едно и също де.
            И бензола и толуола от колоните директно заминаваха в цистерни а фенолеца си се рее свободно в атмосферата.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #51
              От: Нова тесла за шофьорите

              И едното, и другото, и третото, и по-скромните им производни струват пари и не ги изпускаха нарочно. Просто толкова си можеха.

              Фенолът при нормални условия даже не е течен, а твърд.

              Коментар


              • #52
                От: Нова тесла за шофьорите

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                ....
                Например:
                Ако имах начин бих забранил всички градове с над 30 000 жители.
                Всичко по-голямо от това е трудно управляемо, мръсно, генерира престъпност и т.н.
                Малки градчета, с хубави бързи траспортни връзки между тях /електрически и на релси/.
                ...
                Станахме двама.
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #53
                  От: Нова тесла за шофьорите

                  Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
                  Двата комина ги виждаш от трапезарията и виж пушека в каква посока е......НОО автомобилите са виновни! Да сте чули, че СОС са приели решение да горят.... в пещите на ТЕЦ София....Няма да чуете, За ТЕЦ Земляне не знам, но знаейки нрава нанашите общинари и ме обземат едни съмнения дето се връзват с картата на замърсяванията...НОО частните автомобили са ВИНОВНИ!
                  Двата ТЕЦ и двете ОЦ в София са на природен газ ! В СОС постоянно гласуват разни неща, от които после се отмятат ... ГЕРБ какво да ги правиш.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Нова тесла за шофьорите

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    Двата ТЕЦ и двете ОЦ в София са на природен газ ! В СОС постоянно гласуват разни неща, от които после се отмятат ... ГЕРБ какво да ги правиш.
                    Сигурно е на метан. Но съм убеден каква е разликата като го набримчат теца
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Нова тесла за шофьорите

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Но съм убеден каква е разликата като го набримчат теца
                      Сподели, ако обичаш ! Ма напоследък не ги бримчат.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Нова тесла за шофьорите

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        И едното, и другото, и третото, и по-скромните им производни струват пари и не ги изпускаха нарочно. Просто толкова си можеха.

                        Фенолът при нормални условия даже не е течен, а твърд.
                        Нищо не изпускаха, всичко си течеше по направление но фенолеца си се отделя при технологията на мокро гасене на кокса, те затова и по-развитите отдавна го карат на сухо гасене. Все пак последните няколко години труд в мк-то ми минаха на първа коксова
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #57
                          От: Нова тесла за шофьорите

                          Ми а де? Къде там правеха фенол? Че съм виждал произведен там.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Нова тесла за шофьорите

                            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                            Сподели, ако обичаш ! Ма напоследък не ги бримчат.
                            Догодина направо ще те викна да видиш

                            ПП догодина да се чете като следващия отоплителен сезон.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #59
                              От: Нова тесла за шофьорите

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Догодина направо ще те викна да видиш

                              ПП догодина да се чете като следващия отоплителен сезон.
                              Няма нужда да ме викаш. Аз също живея в тази част на ПерниСофия и доволно често минавам от там. Отделно, че и този отоплителен сезон още не е свършил.

                              Обясни ми с думи прости. Мирише ли ? Какво? Теоритично при изгарянето на природен газ се отделят предимно водни пари и въглероден диоксид !

                              Коментар


                              • #60
                                От: Нова тесла за шофьорите

                                Мирише.
                                Не знам на какво.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X