Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова тесла за шофьорите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нова тесла за шофьорите

    Гледам заглавието "Нова тесла за шофьорите " и се чудя - хм, на всеки шофьор по една нова Тесла.
    Гаднички са тия Тесли, ама ако е задължително, пък и ако ги раздават безплатно, може и да се прежаля...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #32
      От: Нова тесла за шофьорите

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      А сега до къде са без Кремиковци ?
      Под Драгалевци. Виждат се от моя двор.

      Коментар


      • #33
        От: Нова тесла за шофьорите

        По телевизията/не помня коя, щото половинката ги гледа/ дават карта на замърсяването и хоп градината на Хиподрума - най червена....Тя ми казва: "По булеварда/цар Борис III/ няма много коли, а аз и отговарям: Двата комина ги виждаш от трапезарията и виж пушека в каква посока е......НОО автомобилите са виновни! Да сте чули, че СОС са приели решение да горят.... в пещите на ТЕЦ София....Няма да чуете, За ТЕЦ Земляне не знам, но знаейки нрава нанашите общинари и ме обземат едни съмнения дето се връзват с картата на замърсяванията...НОО частните автомобили са ВИНОВНИ! Да се вдигат таксите и глобите! Гарантирано от...

        Коментар


        • #34
          От: Нова тесла за шофьорите

          Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
          По телевизията/не помня коя, щото половинката ги гледа/ дават карта на замърсяването и хоп градината на Хиподрума - най червена....Тя ми казва: "По булеварда/цар Борис III/ няма много коли, а аз и отговарям: Двата комина ги виждаш от трапезарията и виж пушека в каква посока е......НОО автомобилите са виновни! Да сте чули, че СОС са приели решение да горят.... в пещите на ТЕЦ София....Няма да чуете, За ТЕЦ Земляне не знам, но знаейки нрава нанашите общинари и ме обземат едни съмнения дето се връзват с картата на замърсяванията...НОО частните автомобили са ВИНОВНИ! Да се вдигат таксите и глобите! Гарантирано от...
          За кое замърсяване иде реч? Ако е за ФПЧ - то е ясно Борис !!! е с павета с много пясък помежду им.
          Тец София е зад гарата. Земляне също се знае къде е, ама и те, както и останалите, работят на метан, та не разбирам за какво е вопъла?

          Коментар


          • #35
            От: Нова тесла за шофьорите

            В Хиподрума спират лайната от красна поляна.
            Теца отделно
            Факултето е бонус.

            А всички олигофрени които спират по градинките са за бой ебане и сръбска музика.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Нова тесла за шофьорите

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              В Хиподрума спират лайната от красна поляна.
              Теца отделно
              Факултето е бонус.

              А всички олигофрени които спират по градинките са за бой ебане и сръбска музика.
              Не разбрах само, как преплуват владайската река? Отгоре с кроул, или с гмуркане?

              Коментар


              • #37
                От: Нова тесла за шофьорите

                Винаги си е било гняс, особено на север от булеварда и чак след Житница се очовечваше, но и градинките бяха в пъти повече.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #38
                  От: Нова тесла за шофьорите

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  За кое замърсяване иде реч? Ако е за ФПЧ - то е ясно Борис !!! е с павета с много пясък помежду им.
                  Тец София е зад гарата. Земляне също се знае къде е, ама и те, както и останалите, работят на метан, та не разбирам за какво е вопъла?
                  Като Champs Elysеes, нали?
                  М/у другото в Австрия ТЕЦ-овете и въглищата са забранени. АЕЦ-овете също. Крайно време е и в Родината да стане така. Рязко! Изведнъж! От днес за утре!

                  пп. Ехаааааааааааа, Стара Загора по-сиромашка от Видин
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нова тесла за шофьорите

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Не разбрах само, как преплуват владайската река? Отгоре с кроул, или с гмуркане?
                    Пенчо ,наздраве.бре .Само да спомена зимата сутрин като ходех с рейса до Западен парк мъглата почваше някъде от около вагон-ресторанта.Как живеят тия хора там не мога да кажа.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Нова тесла за шофьорите

                      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                      Пенчо ,наздраве.бре .Само да спомена зимата сутрин като ходех с рейса до Западен парк мъглата почваше някъде от около вагон-ресторанта.Как живеят тия хора там не мога да кажа.
                      Млад си и няма как да имаш спомени.

                      https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...D%D0%B8%D1%8F)
                      Последно редактирано от Пенчо; 18-04-19, 17:41.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Нова тесла за шофьорите

                        Кремиковските говна като правило не се вееха натам. Имаше си достатъчно местни, вече издъхнали и поочистени лайномети
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #42
                          Тя тая тема май скоро ще я кастрира Ясен, но ...

                          Предполагам всички ще се съгласим с неоспоримите факти:

                          1.Котловината е особена земна форма с генетично вградена способност да събира гняс по дъното си.
                          2.Струпване на повече от 1.5х10^6 гмеж с целия им въглероден отпечатък + индустрия.
                          3.Некомпететно, крадливо, без ясна дългосрочна стратегия, многократно настъпващо мотиката управление през последните може би 50+години.
                          4.Прекалено много изградени хранителни вериги в почти всяка област, които се хранят от и заради горните три точки.
                          5..

                          Може още много да се изброява и да се влиза в подробности, но ...не съм оптимист. ,
                          На статистики не вЕрвам и се учудвам, че много хора им вярват.
                          Ама то има и хора вярващи в Св.Калгон... за спасяването на пералнята им от запек.

                          Дали пък няма да е интересна тема за утопии /може би в спам-а/, как да се оправят нещата.
                          Ама ей така, може да са абсолютно фантастични и неосъществими, но пък ще са интересни.

                          Ако дежурните драки не се хванат за гушите, де

                          Например:
                          Ако имах начин бих забранил всички градове с над 30 000 жители.
                          Всичко по-голямо от това е трудно управляемо, мръсно, генерира престъпност и т.н.
                          Малки градчета, с хубави бързи траспортни връзки между тях /електрически и на релси/.
                          ...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Нова тесла за шофьорите

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Млад си и няма как да имаш спомени.

                            https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...D%D0%B8%D1%8F)
                            За което ще почерпя,знаеш че не съм дзифтар.Ма все пак имам 7-ми разряд черна маталургия познай от къде.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Нова тесла за шофьорите

                              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                              Като Champs Elysеes, нали?
                              Мишо бе, я кажи колко струваше незапушен комин за печка годишно у Париж и дали ги забраниха абсолютно?

                              Коментар


                              • #45
                                От: Нова тесла за шофьорите

                                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                                Тя тая тема май скоро ще я кастрира Ясен, но ...

                                Предполагам всички ще се съгласим с неоспоримите факти:

                                1.Котловината е особена земна форма с генетично вградена способност да събира гняс по дъното си.
                                2.Струпване на повече от 1.5х10^6 гмеж с целия им въглероден отпечатък + индустрия.
                                3.Некомпететно, крадливо, без ясна дългосрочна стратегия, многократно настъпващо мотиката управление през последните може би 50+години.
                                4.Прекалено много изградени хранителни вериги в почти всяка област, които се хранят от и заради горните три точки.
                                5..

                                Може още много да се изброява и да се влиза в подробности, но ...не съм оптимист. ,
                                На статистики не вЕрвам и се учудвам, че много хора им вярват.
                                Ама то има и хора вярващи в Св.Калгон... за спасяването на пералнята им от запек.

                                Дали пък няма да е интересна тема за утопии /може би в спам-а/, как да се оправят нещата.
                                Ама ей така, може да са абсолютно фантастични и неосъществими, но пък ще са интересни.

                                Ако дежурните драки не се хванат за гушите, де

                                Например:
                                Ако имах начин бих забранил всички градове с над 30 000 жители.
                                Всичко по-голямо от това е трудно управляемо, мръсно, генерира престъпност и т.н.
                                Малки градчета, с хубави бързи траспортни връзки между тях /електрически и на релси/.
                                ...
                                Няма да стане. Мнозинството обича да се гъчка. Иначе няма никой да си купи имот в манастирски ливади или цариградски комплекс.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X