Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова тесла за шофьорите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова тесла за шофьорите

    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
    Ееех, ако можеше България да е летящ остров, така че да може да тръгне накъдето си пожелае народа. А то, ето ни вързани за останалия свят, и трябва да следваме накъдето вървят другите . Не са измислени в България нито еко-таксите, нито ограниченията за влизане в центъра.
    Екологията могат да си я позволят богатите .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Нова тесла за шофьорите

      Мащабите на държавата и икономиката ни не позволяват да си говорим за екология извън рамката на обичайния политически популизъм и стремежите за самоцелно изземване на пари от бюджетите на домакинствата. Просто няма смисъл. Дори официалните държавни статистики сочат ясно къде сме спямо останалия свят:

      51% от домакиснтвата разполагат със собствен автомобил
      C ĸoмпютpи paзпoлaгaт 55.2% oт дoмaĸинcтвaтa (62.6% в гpaдoвeтe и 33.9% в ceлaтa)
      Наличие на интернет връзка в жилището имат 56.8%

      (линк)

      Екологията предполага алтернатива, а не самоцелно финансово облагане и рестрикции. Да има с какво да замениш въглищата за отопление, личната кола и др такива неща. За да ограничаваш нещо, то трябва да е масово и да има алтернатива. У нас нито е масово, нито има алтернатива.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Нова тесла за шофьорите

        Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
        ....Не са измислени в България нито еко-таксите, нито ограниченията за влизане в центъра.
        На кой град? Тук градове и кметове бол, законите се меняват сутрин и вечер, мисълта на кмета и тя в унисон с поръчката, пълен синхрон.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Нова тесла за шофьорите

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Ха, това и по тошово време не можа да стане.
          Тошовото време е еталон? И то пък за прозрачност!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Нова тесла за шофьорите

            В контекста на отговора ми- да, и то несравнимо.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Нова тесла за шофьорите

              До-обре...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #22
                От: Нова тесла за шофьорите

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                На първо време ми се ще, някой с топки... да опита поне... да провре едно простичко властово действие.
                На всички, ама наистина всички МПС-та, които са на държавна, общинска, смесена държавно-общинска и т.н служба да им се залепи отзад по един стикер с QуR код и надпис от кое вЕдомство са. Може и един претоплен телефон за връзка с отговорния началник за туй МПС.
                Да види тогава обществото с колко и какви МПС-та се върши релокацията на репродуктивни органи от водачите им, спазват ли Правилника, пушляват ли отзадзе, изФърлят ли боклук на нерегламентирани места, паркират ли в ливадите пред блока и т.н. и т.н.
                Айде от мен да мине, от това рестриктивно зло нека са освободени най-секретните таралясници заети с превоз на качулати служители.
                И въобще не пледирам за връщане на служебните ДКН и цветния бензин. Няма нужда. Само един проЗт стикер за 6-8 стотинки.
                Мечтииии...
                Land Rover Defender - зелени, с бял таван, без номера, под прикритие .............
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #23
                  От: Нова тесла за шофьорите

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Тошовото време е еталон?
                  Работещо денонощно Кремиковци и десетки други по малки . Автотранспорт горещ всеки ден хиляди тонове оловен бензин и такъв проблем в София нямаше . Проблема с пренаселението на София ще става все по голям .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова тесла за шофьорите

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Работещо денонощно Кремиковци и десетки други по малки . Автотранспорт горещ всеки ден хиляди тонове оловен бензин и такъв проблем в София нямаше . Проблема с пренаселението на София ще става все по голям .
                    И ти нищо не каза. То се виждаше какво дишаме. Почти като в Русе. На Витоша не си ли се качвал? Лайната бяха до междинната на кабинковия
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова тесла за шофьорите

                      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                      На първо време ми се ще, някой с топки... да опита поне... да провре едно простичко властово действие.
                      ...
                      Мечтииии...
                      Трябват не топки, а властови ресурс който произлиза от някъде другаде, а не от същата тази администрация. За което ние, избирателите, трябва да се потрудим.

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Екологията могат да си я позволят богатите .
                      В този смисъл ние сме достатъчно богати. Виж ни разходите за здравеопазване, например.

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      И ти нищо не каза. То се виждаше какво дишаме. Почти като в Русе. На Витоша не си ли се качвал? Лайната бяха до междинната на кабинковия
                      Години наред София беше по-зле от Русе (когато в Русе се случваше да няма хлор де, иначе е несравнимо).

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова тесла за шофьорите

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Трябват не топки, а властови ресурс който произлиза от някъде другаде...
                        Наясно съм , че няма шанЦ от никъде. Брекзитанците са си го казали "Не можеш да решиш един проблем ако си част от него"
                        Приложимо е за всички властови инициативи водещи до "всяко чудо за 3 дни"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова тесла за шофьорите

                          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                          Наясно съм , че няма шанЦ от никъде. Брекзитанците са си го казали "Не можеш да решиш един проблем ако си част от него"
                          Всъщност можеш и често това е единственият начин, колкото и усилия да изисква.

                          Просто ние не ги полагаме в достатъчно количество.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова тесла за шофьорите

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Работещо денонощно Кремиковци и десетки други по малки . Автотранспорт горещ всеки ден хиляди тонове оловен бензин и такъв проблем в София нямаше .
                            Глупости, че даже не са и на търкалета ! Просто сега нормите за замърсяване са много по-стриктни и сериозни ! София има проблем основно с финните прахови частици !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова тесла за шофьорите

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              И ти нищо не каза. То се виждаше какво дишаме. Почти като в Русе. На Витоша не си ли се качвал? Лайната бяха до междинната на кабинковия
                              А сега до къде са без Кремиковци ?
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова тесла за шофьорите

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                А сега до къде са без Кремиковци ?
                                Звездите сега се виждат редовно в София, по-рано за София нямаше Млечен път.... всеки с телескоп ще ти го потвърди.
                                МК Кремиковци като бачкаше(коксуването по-точно), миризмата на сероводород и бензол се усещаше при излизането от последния тунел, преди да видиш София, понякога и в самия тунел!
                                А това хубаво ли е или лошо
                                Последно редактирано от DBRS; 18-04-19, 10:27.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X