Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

    Колеги, след подмяна на предното стъкло в посочения сервиз си получих колата със надран преден капак и счупена пръскалка на фара. При молба от моя страна да пазят автомобила. След получаването ми минаха с номера че всичко си е било така, даже ми показаха снимки, след като вече щетите са факт! Бързо ми стана ясно, че няма какво да си губя времето в разправии с тези некадърници и си тръгнах, ако има някой който може да ми даде съвет как да процедирам от тук на татък нека сподели.

  • #2
    От: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

    КЗП. Имат и онлайн формуляр за попълване.

    Коментар


    • #3
      Щях да пиша в темата "Никога повече там", но е за туризъм. Във Враца има два "сервиза" Кобра - на майка и син. Първото е една смърдяща дупка в която нормален човек не може да издържи повече от минута и в последствие разбрах защо е така. След като нямаше къде, отидох при тях за смяна на челно стъкло. Смениха го, но .. Първо не беше каквото исках, а ме убеждаваха, че било соларно и незнам си още какво, в следствие на което, сега то е различно от останалите. Два дни по-късно съвсем случайно пуснах чистачките и те се кръстосаха. Отидох при тях и изисках да ги оправят. Освен това бяха забубили и два винта от пласмасовите кори. Реших на място да проверя и сензорите за дъжд, които, естествено, се оказа че не работят. Майката извика сина - ербап ерудит, който започна да ми обяснява колко много слънцето ми е изпелко някаква несъществуваща лепенка и да съм си платял допълнително да ми я оправи. А в сервиза-дупка не се стои от смрад...Та никога повече в Кобра Враца!

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Балканджи Преглед на мнение
        ...Реших на място да проверя и сензорите за дъжд, които, естествено, се оказа че не работят. Майката извика сина - ербап ерудит, който започна да ми обяснява колко много слънцето ми е изпелко някаква несъществуваща лепенка и да съм си платял допълнително да ми я оправи...
        Вероятно има вариации при различните производители, но при не малко от тях, между стъклото и датчика за дъщ има нещо което жаргонно наричат гел. При демонтаж на датчика смяната му е задължителна.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          При СЕНЗОРА за дъЖД има точно гел. Въпросните "професионалисти" са намацали малко силикон, който повече вреди отколкото върши работа. И баш бабаита е нагъл до безкрайност като му посочих грешките. За съжаление нищо не може да се направи срещу такива. Това е положението! Прибираш си колата и отиваш при следващия.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от sers Преглед на мнение
            Колеги, след подмяна на предното стъкло в посочения сервиз си получих колата със надран преден капак и счупена пръскалка на фара. При молба от моя страна да пазят автомобила. След получаването ми минаха с номера че всичко си е било така, даже ми показаха снимки, след като вече щетите са факт! Бързо ми стана ясно, че няма какво да си губя времето в разправии с тези некадърници и си тръгнах, ако има някой който може да ми даде съвет как да процедирам от тук на татък нека сподели.
            С прашка работиш ли?Да се научат как се сменят стъкла
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X