Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми на Сузуки Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми на Сузуки Гранд Витара

    Привет, колеги!

    Нов съм във форума и от скоро съм притежател на Сузуки Гранд Витара 2002г. Интересува ме дали мога да заменя оригиналните гуми които са с размер 235/60R16 със 235/70R16? Съществува ли вероятност да опират някъде в подкалниците? Колата не е повдигана. Ако не е възможно, какъв размер гуми бих могъл да сложа, за да се повдигне? Благодаря Ви предварително!

  • #2
    От: Гуми на Сузуки Гранд Витара

    Здравей, и аз не съм много запознат с материята, въпреки, че съм чел доста във форума. Но, мисля, че ще ти опират най-малкото тези гуми. Май си трябва лифт за тях. Със здраве...

    Коментар


    • #3
      От: Гуми на Сузуки Гранд Витара

      Разлика в диаметъра 47мм.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #4
        От: Гуми на Сузуки Гранд Витара

        Эдравейте аэ също се сдобих наскоро с Гранд витара 2002 с 5 врати,повдигната в момента съм с Gripmax A/T ,но понеже ще се кара доста и на асфалт ми се иска да вэема още един комплект гуми с джанти. Въпроса ми е мога ли да сложа 15-ки и на какъв раэмер гуми да эаложа благодаря предварително.

        Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #5
          От: Гуми на Сузуки Гранд Витара

          15-к трудно до невъзможност. По принцип не става, единствения шанс е някои много изнесени 15-ки.
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            От: Гуми на Сузуки Гранд Витара

            Да се има на предвид, че и оригиналните джанти 16-ки на Сузуки Гранд Витара- КЪСА БАЗА- не стават за петвратата. Отпред спирачните апарати опират в джантата
            Suzuki Grand Vitara 2.0 TD 99г.
            Opel Corsa 1.7д 98г

            Коментар


            • #7
              От: Гуми на Сузуки Гранд Витара

              Първоначално публикуван от petomu Преглед на мнение
              Да се има на предвид, че и оригиналните джанти 16-ки на Сузуки Гранд Витара- КЪСА БАЗА- не стават за петвратата. Отпред спирачните апарати опират в джантата
              Същото ако не бъркам важи и за старата Витара с V6. За да не опират трябва да са с по-малко ЕТ. Едните ако не бъркам за +5(стават), другите +20 или +25(опират).
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X