Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрол 2.8td

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Патрол 2.8td

    Услужливи люде, къде се навъртат около КАТ и регистрират колата вместо тебе срещу некой лев.
    подпис : Драги ми смехурко;))

    Коментар


    • #17
      От: Патрол 2.8td

      Ахааа, мерси.

      Коментар


      • #18
        От: Патрол 2.8td

        Шефа на варненския кат е нов и хич не му пука регистратор ли си или мохамед али, заяждат се за дреболии! Задържат по 10-15 коли на седмица за комисия!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #19
          От: Патрол 2.8td

          Нали вече има регистрация в България?
          Ако да, и номерата на рамата и двигателя съвпадат с тези в талона, според мен няма да имаш ядове.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            От: Патрол 2.8td

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Нали вече има регистрация в България?
            Ако да, и номерата на рамата и двигателя съвпадат с тези в талона, според мен няма да имаш ядове.
            Минава се канал задължително, без значение ,че е с БГ номера. Всякакви извръщения могат да се правят. На жена ми колата е купена със сменен двигател. Сменили са го само за да я продадат. Сложили са и 1,4хди от пежо(по номера само се познава) вместо двигател от фиестата. И като почина водната помпа(която е била оргинална на незнайно колко км) почина и вигателят, когато почнах да търся нов и майстора ми продиктува номера а аз сверявам с номера в талона....нищо общо. Та услужливите люде преди време спокойно са регистрирали всякакви изпълнения. Сега ако е затегнато вече ще е веселба.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X