Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с регистрация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с регистрация

    Колеги, имаме нужда от помощ с регистрацията на нашата Уазка...
    Историята е следната: Двигателят е сменен с волгов, за когото имаме фактура. Когато отидохме да я пререгистрираме се оказа, че ни трябва договор и за покупко-продажбата на двигателя. Купуван е през 2007-ма от някаква Кооперация, която разбира се, вече не съществува... Ходихме при шефа на КАТ, който ни каза да отидем до някоя морга, за да ни издадат такъв договор, заедно с фактурата към него. Оказва се, че хем имаме документи, хем нямаме. Бих бил много благодарен, ако някой може да удари едно рамо

  • #2
    От: Проблем с регистрация

    Намерете рег. номер на колата от която е свалена. Там те виждат че двигателя е бил на тази кола. Според мен те /КАТ/ нямат програма която да търси колата по № на двигателя. Като кажете рег.№ те откриват досието на тази кола и какво е станало. При мен случаят/ преди много години/ Казвам от коя кола е двигателя – Волга. Те ми казват този двигател си е на колата. Доведох собственика на Волгата с Волгата която вече е с двигател Мерцедес и талон с Мерцедесов двигател и те бяха шаш. При тях продължава да се води с волгов двигател. С поздрав Борето И всичко това само в един и същи КАТ

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с регистрация

      Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
      Намерете рег. номер на колата от която е свалена. Там те виждат че двигателя е бил на тази кола. Според мен те /КАТ/ нямат програма която да търси колата по № на двигателя. Като кажете рег.№ те откриват досието на тази кола и какво е станало. При мен случаят/ преди много години/ Казвам от коя кола е двигателя – Волга. Те ми казват този двигател си е на колата. Доведох собственика на Волгата с Волгата която вече е с двигател Мерцедес и талон с Мерцедесов двигател и те бяха шаш. При тях продължава да се води с волгов двигател. С поздрав Борето И всичко това само в един и същи КАТ
      Точно това е проблема, че двигателя е купуван от някакъв завод и трудно ще издиря когото и да е

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с регистрация

        Първоначално публикуван от Vasko Nikolov Преглед на мнение
        Колеги, имаме нужда от помощ с регистрацията на нашата Уазка...
        Историята е следната: Двигателят е сменен с волгов, за когото имаме фактура. Когато отидохме да я пререгистрираме се оказа, че ни трябва договор и за покупко-продажбата на двигателя. Купуван е през 2007-ма от някаква Кооперация, която разбира се, вече не съществува... Ходихме при шефа на КАТ, който ни каза да отидем до някоя морга, за да ни издадат такъв договор, заедно с фактурата към него. Оказва се, че хем имаме документи, хем нямаме. Бих бил много благодарен, ако някой може да удари едно рамо
        Евала! Точно при шефа не си бил, ама и така правиш "добра реклама"!! На теб е невъзможно да се помогне. Сети се сам защо!

        Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
        Намерете рег. номер на колата от която е свалена. Там те виждат че двигателя е бил на тази кола. Според мен те /КАТ/ нямат програма която да търси колата по № на двигателя. Като кажете рег.№ те откриват досието на тази кола и какво е станало. При мен случаят/ преди много години/ Казвам от коя кола е двигателя – Волга. Те ми казват този двигател си е на колата. Доведох собственика на Волгата с Волгата която вече е с двигател Мерцедес и талон с Мерцедесов двигател и те бяха шаш. При тях продължава да се води с волгов двигател. С поздрав Борето И всичко това само в един и същи КАТ
        Двигателят (или блока) може да не е свален от дерегистриран автомобил.

        п.п. За твое сведение пък. Щом истемата записва, значи и позволява търсене по номер двигател. Това и без да си "тесен специалист". Чисто компютърни работи.
        Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 11-04-19, 20:38.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с регистрация

          Тоя номер с преврътането през морга ставаше едно време. Не става доста отдавна. Не мисли, че не е пробвано. Не става. Всичко, де що можеш да се сетиш по тая точка, е пробвано многократно.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с регистрация

            Договора за покупко-продажба не е задължително да е нотариално заверен.
            Където не мога пеш продължавам с Уаза.
            Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
            Съдействие на закъсали автомобили

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с регистрация

              Звънни ми 0888752012

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X