Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

    Чак пък запечатана...
    Просто е ламаринен капак от 2 части под който вероятно е същата 428 верига, каквато е на настоящото ми 125сс ендуро.
    Този капак я пази от мръсотия но няма верига, която да се оплаче от смазване.
    Ондьо едва ли са изобретили революционно различна.
    Пък и Бултрако нямат възражения относно гаранцият при поставяне на ойлер.
    След като го имам така или иначе не виждам причина да го насадя ако има къде.
    Като е при мен ще се види кое-как.
    Сега в шоурума ще преживее и без това няколко дни [emoji56]

    А петдесетте вата са за нагревателите на дръжките, не за GPS.
    По спомени Oxford пък и не само са с подобна мощност на максимална температура.
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

      и сега като дойдат празниците....т.е. като свършат ще си за 1-ва смяна на масло,така ли?

      Коментар


      • #18
        От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

        Така някак ще се получи, тоест надявам се!
        Първите 500 докато се разработи ми се иска да го "гъделичкам".
        Нещо, което няма как да се случи при ежедневно ползване на 125 кубиков двигател, поне аз не мога!
        По празниците ще има достатъчно време да покарам просто за удоволствие, без да бързам за никъде и извън трафика.

        Между другото колегата ти от чарковете за мотори, Габриел май се казваше ми направи страхотна услуга в понеделник по телефона.
        Беше спешно, реагира веднага. Евала!

        Жалко, че Сузуки не правят кубчета
        Враг усраине

        Коментар


        • #19
          От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

          Между другото колегата ти от чарковете за мотори, Габриел май се казваше ми направи страхотна услуга в понеделник по телефона.
          Беше спешно, реагира веднага. Евала!

          Жалко, че Сузуки не правят кубчета "
          ами върши си работата момчето. аз не съм разбрал дори...нейсе. колкото до кубчетата-правят, ама преди години. чакай да се сетя как беше модела fm50? oсемдесетарско нещо беше....

          Коментар


          • #20
            От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

            Тя една работа се води свършена по много начини ама той я свърши така, че дори клиентът да е доволен, което е висш пилотаж!
            Между другото откакто той се занимава с това нещата се случват по-стегнато при вас.
            Поне това, което мен ме интересува.
            А мен ще продължи да ме интересува.
            Ако спре - очевидно съм се споминал!

            [emoji23]


            Враг усраине

            Коментар


            • #21
              От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

              предполагам,че следите нещата, но току що видях ревюто на кака Норали след 36 000км за въпросната индийска машина. приятно гледане!
              https://www.youtube.com/watch?v=z6sPF1PYPW8

              Коментар


              • #22
                От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                Тази мацка ми напълни душата! Гледах повечето от сериите и. Много мъже не могат да го направят това, което тя прави!!!! Хич не се колебае и все черното търси. Преди този мотор е карала Дукати. Когато го купи тоя мотор в Индия имаше проблеми, защото по тяхното законодателство нямат право да продават на чужденци. Мацката стигна чак до министъра на транспорта на Индия. Даде подкуп и и разрешиха да купи мотора. Мангалът даже я кандърдисваше тя да се ожени за индиец и я питаше защо още не е омъжена? А тя му вика - "Ми защото още не са ми предложили". И характера и е много весел и отворен. Някой махне ли и спира веднага, и контактува, няма значение, дали знае въпросният език. Много се смях, когато в Армения и махнаха някакви овчари, хубавицата веднага обърна и спря, а те я черпиха арменска водка мисля две чаши... После беше още по-развълнувана.
                Сега ще ходи в Южна и Северна Америка. Смята да кара от Ушуайя до Аляска.
                Последно редактирано от ВладиЧ; 29-08-19, 08:01.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #23
                  От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  И характера и е много весел и отворен. Някой махне ли и спира веднага, и контактува, няма значение, дали знае въпросният език.

                  То това е другото богатство, освен че си бил някъде...

                  Последно: винаги се чудя мацките сами ли карат или го има "съпровождащ екип"? И другото: с какъв фон дьо тен и грим са, че не се размазва?
                  На първия въпрос наполовина съм си отговорил, втория ми е мистерия, а не е като да не съм питал...
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #24
                    От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                    Специално тази мацка Норали кара сама, снима сама и само мести камерата. Рядко пуска и дрон. Никакъв екип няма край нея, но вероятно и помагат, когато монтира и подрежда фимчетата. Но това става някъде другаде, а не край нея, до като пътува.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #25
                      От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                      Приключенията на Нурали продължават. Моторът не е на нейно име, поради законодателството на Индия и тя не може да си оправи документите за централна Америка. По-специално за Мексико. Освен това този мотор нямал сертификат Евро 4 за вредните емисии и не може да се кара в Холандия. Дали са и две седмици да си оправи бакиите и повече не може да кара този мотор в Холандия. Сертификатът можел да се вземе за 750 евро с тест и монтирането на някакъв катализатор, и друг ауспух, но няма как моторът да се прехвърли на нейно име в Холандия. При това положение нашата хубавица отиде в Утрехт в представителството на Роял Енфилд за Белгия, Холандия и Люксембург и там и предложили сделка. Тя им дава нейният Роял Енфилд (кръстен от нея Басанти ), който те ще ползват, като мотор за демонстрации и реклама, а тя взима от тях нов Роял Енфилд Хималайън с оправени документи за Европа, който вече ще бъде регистриран на нейно име. Взе новият мотор (само на 26,9 км), кръсти го Дано и се стяга за път. Този мотор (Дано) е черен, за разлика от Басанти, който беше бял.
                      Още мацката се похвали, че от Ютуб са и дали награда, някакъв плакет за 100 000 гледания. Следващата награда щяла да бъде за 1 милион гледания на нейните клипове. https://www.youtube.com/watch?v=phtlcrvc5ZI&t=614s
                      Последно редактирано от ВладиЧ; 01-09-19, 07:20.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #26
                        15000 km


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110034052_10221507267564633_1419535187741791360_n.jpg
Прегледи:618
Размер:139.5 КБ
ID:6626038
                        Прикачени файлове
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #27
                          Ха, ха ха...Интересно изглежда. На всеки с всякакъв мотор може да му се случи това. Ще му направят една заварка и готово.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • s_s1
                            s_s1 коментира
                            Редактиране на коментар
                            Да, може на този за тест драйв още от първото му видео дясната степенка остана в прахта, така че за 15 000 км може да се разпадне целия.
                            Гледах това нещо на изложението в Милано ЕИКМА и тогава ми изглеждаше много "сделано" като в понеделник сутрин след уйкендния запой. Но тези, които го презентираха, ме успокоиха, че в цяла Индия части за него има и всеки "селски" майстор го познава и ремонтира. Още в Бг нямаше вносител, та не съм задавал въпроси за обслужване и ремонт у наше село, ама нали Индия е близко, като се счупи, тогава ще го мисля...

                          • p-pleven
                            p-pleven коментира
                            Редактиране на коментар
                            Продават в София и сервиз май имат

                        • #28
                          Извинявам се че пиша и в тази тема , но искам да споделя моето мнение за този модел понеже го закупих и не прпоръчвам да купувате мотоциклети от Royal Enfield Bulgaria , Взех си от там Himalayan . След 200 км каране усетих че мотора е настабилен , закарах им го и ми казаха че едната гума е крива поради това ,че мотора е стоял много време на едно място преди да го купя. Гаранцията не го покривала Клиента е виновен че е купил мотор с крива гума .., има си доста и други проблеми като запотяване на километража, не пали всеки път , свети лампа за проблем сдвигателя и тн .. Като цяло мотора е хубав но не си го купувайте от Българското представителство или са им дефектни бройки тук или и аз не знам .
                          Последно редактирано от aliensa123; 15-07-22, 11:10.

                          Коментар


                          • #29
                            Японците и германците, все още правят мотоциклети...
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #30
                              Аз съм всичко друго но не и фен на... Това нещо.
                              Обаче я дай пример къде очакваш да ти уважат гаранция за гума?

                              Освен това ако прикачиш някакъв документ по въпроса ще има малко повече тежест.
                              Така хвърлено мнение срещу фирма и марка от човек с няколко поста само по тази тема е без стойност.
                              Даже за трол като мен
                              Враг усраине

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X