Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

    Какво може да се очаква и какво не от тази машина?

    Публикувайте отговор

  • #2
    От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

    Ето ти преки впечатления за този мотор от Павлин Желев. https://www.offroad-bulgaria.com/sho...=70809&page=47
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

      Абе и аз си падам по екзотични чикии, но чак до индийски изтърсаци, тежащи 200 кила, едноцилиндрови и 25 коня не съм стигал....
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Какво може да се очаква и какво не от тази машина?
        Да те запозная с човека дето ги внася лиии?
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

          ....
          Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 11-04-19, 20:46. Причина: повторение
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Да те запозная с човека дето ги внася лиии?
            Аз ще ида да я видя в Неделя. Хората и кръгче дават.

            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #7
              От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

              Каква им е цената в България, гледам "официалния" сайт "xxxx лв".

              Бих очаквал индийското качество да е по-ниско от китайското, видно е и от качеството на маркетинга, щом пуснаха промо видео в което му се счупи степенката, после се опитаха да излъжат, че нарочно така го пуснали (кой производител ще си пусне реклама, на която продуктът му се разпада на парчета), после спряха рекламата. Степенка може да се счупи и на друг мотор, но тези щом не са я видели, представям си каква е цялата им организация и качество на всичко по цялата верига.
              https://www.youtube.com/watch?v=nn_mSxu2fvg

              Би трябвало да очакваш лесна поддръжка и евтини резервни части, но все пак трябва да се провери.

              Все пак има доста класен вид, така че всичко зависи от цената и от мерака да го имаш.

              Цена по-висока от 7-8 хил. лв не си заслужава (според мен).

              Само споделям мнение, който си го харесва и е наясно с тези неща и иска да си го купи, да го купува, подкрепям го.

              Коментар


              • #8
                От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                Дори не знаех, че са “индианци” но подсъзнателно явно подозирах някаква такава измама [emoji23]
                Изглеждаха доста добре на живо в интерес на истината.
                Съвсем бегло внимание им обърнах на ЕКСПО-то но дори по- голямо от щанда на HD.
                Та както казаха по-горе: на който от каквото му става, нищо лошо [emoji56]
                Враг усраине

                Коментар


                • #9
                  От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                  Видях модела за пръв път тази година на мотоизложението, прави впечатление на сериозно направена машина, но все пак е модел на около 50 г., като концепция..., ама за около 10 000 лева, нямаше друго като предлагане, иначе е с Евро 4, инжекция и т.н. Мнението ми се отнася за модела "класик", извинявам се!
                  Последно редактирано от v.kostov; 12-04-19, 17:54.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Аз ще ида да я видя в Неделя. Хората и кръгче дават.
                    Петьо, направи ли му тест драйф?
                    Аз 2 пъти ходих, би ми било любопитно но по друго запалих джапанките и не ми беше до него.
                    Между другото още горят, ако не премине в тлеене скоро май ще изгоря с тях [emoji56]


                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #11
                      От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                      Петьо, направи ли му тест драйф?
                      Аз 2 пъти ходих, би ми било любопитно но по друго запалих джапанките и не ми беше до него.
                      Между другото още горят, ако не премине в тлеене скоро май ще изгоря с тях [emoji56]
                      Не, не съм пробвал, преди това питах - дават тестдрайв. Минах набързо и нямаше време. Малко съм нестабилен житейски, иначе нямаше да има чуденка.
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #12
                        От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                        При мен нямаше чуденки пък и днес имаше време.
                        То се оказа, че Го имало още преди да съм роден...
                        За това са супер тези "разложения" - евала!

                        От другата седмица се надявам, с помощта на Бултрако да запълня ежедневието и не само с ето това.
                        Да, не е точно мотор но е толкова олд скул, колкото и тези индиански съоръжения.
                        Не е офроуд, за ежедневно ползване е супер и страшно ме кефи визуално да му се не знае!
                        Направих тест драйФ днес на спокойствие и извън лудницата на експо-то, около 40км градско/извънградско.
                        Ами... Той е

                        А честита да ми е играчката.
                        За толкова пари - толкова фън!
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • #13
                          От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                          ааааа честито ли да кажа? верно е едно от нещата за превоз, които нямат нищо какво да им добавиш, защото имат всичко

                          Коментар


                          • #14
                            От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                            Е, честитутките като си го взема от витрината - за сега съм собственик само на фРактура

                            А пък аз си мислех, че нов мотор с пари в кеш се продава като палка шпек в бакалията, тоест плащаш и вземаш!
                            Изглежда, че не е точно така но точно на теб едва ли разкривам някаква голяма тайна

                            И не е като да няма какво да се добави...
                            Ще има подгревни ръчки, че моите кунки хич не понасят пролетно/есенно/зимният сезон.
                            Дано алтернаторчето има резерв от 50W - тече официално, техническо запитване по въпроса.
                            Ще трябва да измисля и къде да закача един RAM mount така, че хем ако се наложи да си закача гармина, хем да не зацапва винтидж визията.
                            Познавайки се далеч няма да се огранича само с пътуване до офиса с това нещо.
                            Освен това трябва да си прехвърля и скот оливерника пак с горните особености - без да окака визията.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #15
                              От: Royal Enfield Himalayan - има ли някой с впечатления от първа ръка?

                              Къде ще прехвърлиш ойлера? Веригата е запечатана в касета и бих се обзаложил, че се смазва веднъж годишно и то само ако имаш жал. Какъв ти е GPS-a че яде 50 вата?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X