Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

    Здравейте колеги имам проблем с кабелите на дюзите.Изкарва грешка високо съпротивление на кабелажа на дюзите.Кайрона е 2.7 хди 163 коня евро 4.Питането ми е дали стават кабели от рекстън 2.7 163 коня обаче евро 3.Понеже в ратола се продават само комплект всички кабели по колата на цена около 800 лв което е безумно.
    SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

  • #2
    От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

    Колега, аз имах същият проблем преди време с Рекстън.
    При мен 3 от дюзите бяха дали на късо. Вътре има намотка, която затваря през корпуса и записва тази грешка.
    Премери всички дюзи, като ги свалиш разбира се и виж дали няма късо.
    Решението е да се смени кожуха на дюзата, като пренесеш клапана иглата и другите вътрешности от твойте.
    Втора употреба дюза се намира лесно и евтини но задължително замерваш да не е дала наа късо преди да купиш.
    Ако не са дюзите, тогава премини към кабелите.

    Коментар


    • #3
      От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

      Дюзите са рециклирани и 5-те.Смениха всичко което е било необходимо.След това ми изскочи една дюза и я смених с чисто нова.Това е,че аз съм евро 4.Рекстъните са евро 3.При мен проблема е в самите кабели.Мисълта ми е дали са съвместими на евро 3 с евро 4.
      SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

      Коментар


      • #4
        От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

        Рециклирането на дюзи обикновено включва подмяна на клапана и иглата. Елетрически не се рециклират а се сменя кожуха.
        Аз минах по същият път и само споделям, при мен какво беше.
        Не съм наясно дали кабелите са съвместими.

        Коментар


        • #5
          От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

          Под кожуха имаш впредвид само тяло на дюзата нали ?
          SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

          Коментар


          • #6
            От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

            Кабелите по никакъв начин не зависят от евроекологията. Ако, стават на куплунга на дюзата, няма никакво значение от каква кола са и какво Евро са.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #7
              От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

              Първоначално публикуван от svetli96 Преглед на мнение
              Под кожуха имаш впредвид само тяло на дюзата нали ?
              Да, точно така.

              Коментар


              • #8
                От: Кабели за дюзи за SsangYong Kyron 2.7 xdi

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Кабелите по никакъв начин не зависят от евроекологията. Ако, стават на куплунга на дюзата, няма никакво значение от каква кола са и какво Евро са.
                В такъв случай е супер,защото няма как да дам 800 лв за кабели в Ратола.Ще търся от рекстън и дано отстраня проблема.Благодаря ти колега.
                SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X