Обява

Свий
Няма добавени обяви.

subaru forester 2010 бензин ръчка или santa fe 2010 бензин ръчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • subaru forester 2010 бензин ръчка или santa fe 2010 бензин ръчка

    Здравейте,колеги,искам да си взема нещо 4x4,ще се ползва предимно в градски условия и от време на време ще дърпа каравана- 2-3 пъти в годината,за офроуд да не говорим,говорим за паркетник както ги наричате.Спрял съм се на subaru forester 2010 бензин ръчка и santa fe 2010 бензин ръчка,колата ще се кара на 60-70 процента от жена,до сега не съм карал 4x4 и съм малко като в небрано лозе както се казва и двата автомобила са закупени от представител на фирмата и двата са с газ бензин (до сега само газ бензин съм карал),дайте съвет към коя да се насоча,разхода на гориво много много не ме притеснява.Какво мога да очаквам и двете машини са на около 200к.Благодаря предварително!

  • #2
    От: sybaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

    Купи автоматик на жената, не я мъчи!
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: sybaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

      Махни газта също.

      Коментар


      • #4
        От: subaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

        газта е ясно,че няма да се кара градско.Не знам само на 200к автомат или ръчка ще е по-надежно,а и с частите субаро май по-трудно се намират

        Коментар


        • #5
          От: subaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

          VOLVO CX70 е повече кола от едно SUBARU.
          FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

          Коментар


          • #6
            От: subaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

            И какво общо има това "заключение" с въпроса в темата??? И кой определи по конкретно и по какви критерии кой е по- по -най???
            Нямам нито Субару, нито Волво.................
            Венцислав Петров
            Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
            Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
            0889 62 8четири 6четири

            Коментар


            • #7
              От: subaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

              Първоначално публикуван от ivab.rabadzhiyski Преглед на мнение
              газта е ясно,че няма да се кара градско.Не знам само на 200к автомат или ръчка ще е по-надежно,а и с частите субаро май по-трудно се намират
              Имам Субару - Аутбек 2,5 - 2003г. Имал съм Хюндай - Теракан 2,9-2002г. Винаги съм поддържал автомобилите си максимално качествено, т.к. не обичам да ги сменям. С поддръжката на Субару-то не съм имал никакъв проблем, включително и снабдяване с части (налагало се е изклчючително рядко!). С Теракана обаче, имах проблеми - с набавянето на части, на разумни цени. Ясно е, че пиша за модели, които не те интересуват, но един съвет - опитай да откриеш едни и същи части за тези модели, които те интересеват. Тогава сравнявай кое ще ти е по-лесно и изгодно за поддръжка.
              И още нещо - Аутебка, който имам и Теракана който има, бяха с "автоматици" - доволно стари като концепция. И при двата автомобила АСК е била по-скоро предимство, а никога проблем.
              Ако те итересуват подробнсти - чети подфорумите. Има достатъчно информация, а дори и сходни запитвания. За Фористър-а потърси информация и във формура на Субару-клуб.
              Съвет, от личен опит - при закупуване на какъвто и да е употребяван автомобил първоначалната инвестция за закупуване на добър конкретен екземпляр се отплаща х 2. При Субару, отплащането е х 4.

              Коментар


              • #8
                От: subaru forester 2010 benzin ръчка или santa fe 2010 benzin ръчка

                Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
                И какво общо има това "заключение" с въпроса в темата??? И кой определи по конкретно и по какви критерии кой е по- по -най???
                Нямам нито Субару, нито Волво.................
                Ако си сядал и в двете ще ти стане ясно защо Волвото е много повече кола ...

                Коментар


                • #9
                  От: subaru forester 2010 бензин ръчка или santa fe 2010 бензин ръчка

                  Волво съм ги отписал като марка преди доста години заради цените на частите. Е няма такива цени! Това им е някаква фирмена политика. Две еднакви по почти всичко полуоски-едната за Форд, другата за Волво, тая на Волвото струва 3 пъти повече. Разликата им е точно колкото да не е заменяема едната с другата. И тази зависимост важи за почти всички части.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X