Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-35 MIA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: F-35 MIA

    А относно Ф-35 като идея и първоначална разработка си е Як 141 (първия свръхзвуков самолет с вертикално излитане). Локхийд Мартин в периода !992 - 96 работи съвестно с конструкторското бюро Яковлев. Майката рускиня бащата ...американец ..отрочети нефелно !

    Коментар


    • #62
      От: F-35 MIA

      Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
      А относно Ф-35 като идея и първоначална разработка си е Як 141 (първия свръхзвуков самолет с вертикално излитане). Локхийд Мартин в периода !992 - 96 работи съвестно с конструкторското бюро Яковлев. Майката рускиня бащата ...американец ..отрочети нефелно !

      Ооооох. Сигурен бях, че всичкото познание произхожда от съветската/руската научна школа.

      Коментар


      • #63
        От: F-35 MIA

        Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
        А относно Ф-35 като идея и първоначална разработка си е Як 141 (първия свръхзвуков самолет с вертикално излитане). Локхийд Мартин в периода !992 - 96 работи съвестно с конструкторското бюро Яковлев. Майката рускиня бащата ...американец ..отрочети нефелно !



        Бахти всезнайковците се навъдихте.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #64
          От: F-35 MIA

          Знаем буквите (и едните и другите) ...четем (и там и оттатък) !

          Коментар


          • #65
            От: F-35 MIA

            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
            ..
            Как многомилиарден супермодерен продукт се оказва с една камара дефекти, постоянно се доработва, свалиха му ресурса с доста скоро и доста други енигми, дето ги оставям на други анализатори
            Изчезнал е първия сглобен в Япония Ф35, спрени от полети са само японските,
            кой тоя многомилиарден продукт дугаре гаспада

            Първото VW дето сглобят в България(евентуално), ако даде дефект, то значи има проблем с многомилиардната продукция на VW?
            Последно редактирано от DBRS; 14-04-19, 06:58.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #66
              От: F-35 MIA

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Сирийски с-400 няма. Има руски, на сирийска територия. ...Въпрос на време е, и стечение на обстоятелствата, да му свалят радио-локационния профил.
              изпуснал си ценното инфо тука, отпреди няколко години, как израелци и братушки дружески си разменяли сигнатури Виж,че те с израелските Ф16 имат проблем, време да- след 20 годин, ако изберат някой нешапкар да ги води - може би.

              Отделно когнидискотеката на факта, че руска машина беше свалена в най-вътрешния кръг на С400 , съм сигурен че на Mais му иде сложна,
              при инцидента братушките дори французи обвиниха(и тоз факт кво говори за "резолюцията" на радарите им е съвсем тераинкогнита).
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • #67
                От: F-35 MIA

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Изчезнал е първия сглобен в Япония Ф35, спрени от полети са само японските,
                кой тоя многомилиарден продукт дугаре гаспада

                Първото VW дето сглобят в България(евентуално), ако даде дефект, то значи има проблем с многомилиардната продукция на VW?
                Забравяш, че това е поредното 'заземяване' на Ф-35, като предходното бе преди около половин година и включваше всички Ф-35.. И излетяха чак след доработка...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #68
                  От: F-35 MIA

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  изпуснал си ценното инфо тука, отпреди няколко години, как израелци и братушки дружески си разменяли сигнатури Виж,че те с израелските Ф16 имат проблем, време да- след 20 годин, ако изберат някой нешапкар да ги води - може би.

                  Отделно когнидискотеката на факта, че руска машина беше свалена в най-вътрешния кръг на С400 , съм сигурен че на Mais му иде сложна,
                  при инцидента братушките дори французи обвиниха(и тоз факт кво говори за "резолюцията" на радарите им е съвсем тераинкогнита).
                  Съвсем официално казаха, че ако се озоват ф-35 и с-400 на едно и също място в Турция, то самолета/проекта е застрашен и ще бъде компрометиран.

                  Явно не си прочел внимателно теорията на Маис по отношение на с-400 в Сирия.

                  А пък от цялото инфо обобщено излиза, че няма как да се изведат изводи за ниски качества на с-400. Не може нищо да се каже и за високи такива. На този етап по-скоро с-400 е в някаква степен терра инкогнита, отколкото ф-35.

                  В момента ракетния комплекс играе много по-сериозен фактор в сравнение с ф-35. Явно американските анализатори към Пентагона са се вързали яко на показухите и лъжите на руското МО.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #69
                    От: F-35 MIA

                    Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                    Няма нужда да гледам. Има си логическо обяснение ! Ясно и точно. Докато действаше договора за ракетите със среден обсег Русия е уязвима от концентриран удар с голям брой крилати ракети. Горе в Балтийско море подстъпите им са защитени, Нещата куцаха на южния фланг. С необмислените си действия съюзниците ни от НАТО, дадоха повод на руснаците да изнесат ПВО отбраната си извън пределите на Русия .След този ход САЩ намериха повод да излязат от доковара за ракетите със среден обсег защото стратегията им за високоточен концентриран удар с крилати ракети се разпадна ... В германската преса има много интересни хипотези , а и факти , които никога не може да прочетеш в БГ новините !
                    Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                    А относно Ф-35 като идея и първоначална разработка си е Як 141 (първия свръхзвуков самолет с вертикално излитане). Локхийд Мартин в периода !992 - 96 работи съвестно с конструкторското бюро Яковлев. Майката рускиня бащата ...американец ..отрочети нефелно !
                    Не знам как и какви букви ползваш, ама пропагандата ти е повече. Помня 2014 как обясняваха, че американски кораби и самолетоносачи са тръгнали към Крим и за това се наложило руснаците да го превземат. Вземи един глобус и на най- скапаните има мащабна линия , вземи размер и с пергел начертай кръгче около Лакатия колкото е обхвата на С400. Не следя РТ , та можеш ли да ми кажеш кой фланг защитават руснаците в Судан и Венецуела ???
                    Само за информация, нещо което няма да Видиш в РТ ,докато защитават южния фланг , китайците са влезли в Сибир

                    Коментар


                    • #70
                      От: F-35 MIA

                      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                      Не знам как и какви букви ползваш, ама пропагандата ти е повече. Помня 2014 как обясняваха, че американски кораби и самолетоносачи са тръгнали към Крим и за това се наложило руснаците да го превземат. Вземи един глобус и на най- скапаните има мащабна линия , вземи размер и с пергел начертай кръгче около Лакатия колкото е обхвата на С400. Не следя РТ , та можеш ли да ми кажеш кой фланг защитават руснаците в Судан и Венецуела ???
                      Само за информация, нещо което няма да Видиш в РТ ,докато защитават южния фланг , китайците са влезли в Сибир
                      Китайците са влезли в Сибир преди отдавна.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: F-35 MIA

                        Сега това ли ви притесни? Много загрижени за Матушка тука, брей.
                        Те си знаят, ако бяха видяли заплаха вероятно щяха да предприемат нещо. Може след време да анексират Китай.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #72
                          От: F-35 MIA

                          А не, просто това за Китай не излиза в опорките
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #73
                            От: F-35 MIA

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Забравяш, че това е поредното 'заземяване' на Ф-35, като предходното бе преди около половин година и включваше всички Ф-35.. И излетяха чак след доработка...
                            Имат нейде 400 броя вече, колко е % за загубите? (сравни го с процента на много по-проста машина като Ту22 примерно)

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Съвсем официално казаха, че ако се озоват ф-35 и с-400 на едно и също място в Турция, то самолета/проекта е застрашен и ще бъде компрометиран.

                            Явно не си прочел внимателно теорията на Маис по отношение на с-400 в Сирия....
                            Ми казват всякви лакърдии,
                            факта е, че братушките искат за ф16 предупреждение 30мин. защото 5мин. им е малко, какво говори за картинката на радарите им? ( 400км. да? )
                            Последно редактирано от DBRS; 14-04-19, 09:41.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • #74
                              От: F-35 MIA

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение


                              Ми казват всякви лакърдии,
                              факта е, че братушките искат за ф16 предупреждение 30мин. защото 5мин. им е малко, какво говори за картинката на радарите им? ( 400км. да? )

                              Ама ти си мислиш, че искат предупреждение защото не ги виждат

                              Даже фандък са им пуснали, аз щях да се договарям за 2 часа предупреждение до началото на мисията, и ден по-рано за уведомление, че са планирали въздушни удари.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #75
                                От: F-35 MIA

                                Защото ти е куцо разузнаването?
                                Виж, че след всяка атака, 2 часа не знаят кой от къде и с колко е ударил. Че и после пак така.

                                Свалили 100 томахоука, ама не знаят къде
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X