Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари мерцедеси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Стари мерцедеси

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    ПП: Не знам защо дядката го е подпрял с едни камъчета под колелата....
    Да слуша..
    Real Recognize Real

    Коментар


    • #47
      От: Стари мерцедеси

      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #48
        От: Стари мерцедеси

        Искам да си поплача..................
        Real Recognize Real

        Коментар


        • #49
          От: Стари мерцедеси

          Не знам аз ли бъркам, но виждам няколко поколения на поточната линия?!
          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
          0887/осемпет 66 4осем

          Коментар


          • #50
            От: Стари мерцедеси

            Едната е днешно Е другото е днешно S.
            Имал съм ги и двата...


            Коментар


            • #51
              От: Стари мерцедеси

              Снимката трябва да е от първата половина на 1968г....първите w115 и последните w110(на втория и третия "етаж").

              Коментар


              • #52
                От: Стари мерцедеси

                Първоначално публикуван от td120 Преглед на мнение
                Снимката трябва да е от първата половина на 1968г....първите w115 и последните w110(на втория и третия "етаж").
                Двата долу са W114, горе вляво е W108, а горе вдясно са W110.

                После може да щракна това което ми остана от W180-то което имах.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #53
                  От: Стари мерцедеси

                  Какво има по плевните в Южна Африка

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1555083287109.jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5812443
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #54
                    От: Стари мерцедеси

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1555083568332.jpg
Прегледи:1
Размер:95.1 КБ
ID:5812444
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Стари мерцедеси

                      Един, който също не се движи...тук в немско, на село.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-84cceccb550f5439e0a89a9e3118bbfb-V-1.jpg
Прегледи:1
Размер:543.2 КБ
ID:5812451
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Стари мерцедеси

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Двата долу са W114, горе вляво е W108, а горе вдясно са W110.

                        После може да щракна това което ми остана от W180-то което имах.
                        Да нямаш волан от 108-ак!? Търся, с металния обръч!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Стари мерцедеси

                          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                          Да нямаш волан от 108-ак!? Търся, с металния обръч!
                          Нее, не, имах 180, което всъщност е W120, от първите с тясната решетка.
                          Останало ми е нещо за спомен което виждам по няколко пъти на ден. Мисля, че имам и тасове, но не се сещам къде съм ги прибрал.
                          Купих го '89 - '90 от Костинброд и след година-две осъзнах, че ще си съсипя живота ако се захвана да го възстановявам и делегирах ентусиазма на друг човек.

                          P.S. По същото време се сдобих и с EMW 350, което ми откраднаха около Великден '93, за което се радвам.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Стари мерцедеси

                            EMW???
                            Т.е. от фабриката в Айзенах, преди там да започнат да правят Вартбург?
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Стари мерцедеси

                              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                              EMW???
                              Т.е. от фабриката в Айзенах, преди там да започнат да правят Вартбург?
                              Предполагам. Производството е след като разделят Германия. Много отдавна съм чел по въпроса и съм позабравил.
                              Предполагам, че е нещо от BMW, но някъде по това време забраняват на ГДРейците да произвеждат четиритактови двигатели и този май е един от последните такива от "него време", като по същото такова, в началото на Студената война, даже камионите са им двутактови.
                              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 13-04-19, 10:09.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #60
                                От: Стари мерцедеси

                                Днес би струвала много такава кола. Оцелели са единични бройки и никак не е случайно, че са я задигнали. Под шапката на БМВ е било производството.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X