Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане задница на Рънър втора генерация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане задница на Рънър втора генерация.

    Здравейте колеги,искам да повдигна задницата с около 5см. Намерих тампони за монтаж отдолу на пружините от Паджеро. Мисля че ще се получи, някой извършвал ли е подобна интервенция?

  • #2
    От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

    задница на Пънър втора генерация.

    Каква е тази тойота пънър???

    Коментар


    • #3
      От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

      Извинявам се, Рънър е Тойотата. Нещо не мога да редактирам грешката си!

      Коментар


      • #4
        От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

        Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
        Извинявам се, Рънър е Тойотата. Нещо не мога да редактирам грешката си!
        Аз знам ,че е "рънър" ма преди да цъкнеш виж какво си написАл.

        Коментар


        • #5
          От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

          Моя беше повдигнат с пружини от 80тка. И +2 инча амове.
          Но така го взех, та не знам друго какво е правено.

          Коментар


          • #6
            От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

            Само и единствено с други пружини става готЕно и истинско. Фабричните и да надигаш все тая, те са си меки.
            Мойте са правени по поръча и сега джипа след близо година с тя е +7см от това което беше и с разлика 1см от предницата в полза на задницата.

            Товарена с кубик мокри сливови тапанчета, набрани от последния тежък сняк на овощтната градина се държи просто перфектно.
            Празна също!

            Коментар


            • #7
              От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Само и единствено с други пружини става готЕно и истинско. Фабричните и да надигаш все тая, те са си меки.
              Мойте са правени по поръча и сега джипа след близо година с тя е +7см от това което беше и с разлика 1см от предницата в полза на задницата.

              Товарена с кубик мокри сливови тапанчета, набрани от последния тежък сняк на овощтната градина се държи просто перфектно.
              Празна също!
              Колега, амортисьори смени ли като монтира новите пружини. На мене точно това ми трябва което ти си постигнал!
              Последно редактирано от Гюлето; 08-04-19, 19:27.

              Коментар


              • #8
                От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

                Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
                Колега, амортисьори смени ли като монтира новите пружини. На мене точно това ми трябва което ти си постигнал!
                Не съм още имам комплект от 80ка задни, ползвани, но читави от колегата Дидо. Но все още не съм ги сложил, с щатните амортисьора е разпънат почти до край и в някой случай "тропа" като се разпъва до край.

                Трябва да се сменят и на се види дали няма нужда и от малко подлагане на бъмпстоповете.

                Поздрави

                Коментар


                • #9
                  От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

                  С този лифт след първата софт рзходка ще се прибереш с поне един изърбушен амортесьор!
                  Каква е целта на това начинание? Най-вероятно тунинг за пред кафето/дискотета?
                  п.с. Колега, на теб преди време не ти предлгах амове от 105-ца?
                  [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

                    Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                    С този лифт след първата софт рзходка ще се прибереш с поне един изърбушен амортесьор!
                    Каква е целта на това начинание? Най-вероятно тунинг за пред кафето/дискотета?
                    п.с. Колега, на теб преди време не ти предлгах амове от 105-ца?
                    Целта на лифта е задницата и предницата да са симетрични, щот фабрично беше с ужасно клекнала задница с уморени пружини и изглеждаше претоварена постоянно. А тя си беше празна. Тунинг аз правя само с функционална цел !!!
                    С този лифт колата се държи окло 10 пъти по-добре от фабрично. Миналото лято я катерих на доста върли места, на някой от които трябваше да минавам с цЕлата газ. Нищо не се е скъсало. Все още си работят амортисьорите. Дори единия имаше шум с "меките" пружини, сега е по-разпънат и не тропа .
                    И да предлагаше ми амортисьори, щеше да ги придвижим по някой твой познати до мен, ама аз реших че си ги заприходил към кофата за боклук и не нахалствах вече. Имам едни що-годе ставащи от друг колега от 80-тка. Проблема не е да си купя нови, а по съвет на колеги тук, търсих задни 80-ткови ползвани, че да са малко поомекнали, за да се държи адекватно задницата на рънъра адекватно.
                    Джипката се кара рядко нанчкъде, често градско по 1-2км и сега до овощтната градина. Живи и здрави до лятото трябва да сменя амортисьорите и да оправя течащото ГНП, че съъм замислил по-дълги преходи

                    Аз лично съм изключително доволен от лифта който постигнах. Стига ми перфектно за 32"-ки. Ходовете са идеални, пътното поведение също


                    п.п. ако все още ги пазиш давай да ги транспортираме, пък аз ще феедбекна течен коментар

                    Коментар


                    • #11
                      От: Повдигане задница на Пънър втора генерация.

                      Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                      С този лифт след първата софт рзходка ще се прибереш с поне един изърбушен амортесьор!
                      Каква е целта на това начинание? Най-вероятно тунинг за пред кафето/дискотета?
                      п.с. Колега, на теб преди време не ти предлгах амове от 105-ца?
                      С този лифт ще мога да го товаря, сега със сто кила в багажника и удря в тампоните!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Повдигане задница на Рънър втора генерация.

                        Колега здравей,кажи от къде ги купи тия пружини?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Повдигане задница на Рънър втора генерация.

                          Първоначално публикуван от metaxa1 Преглед на мнение
                          Колега здравей,кажи от къде ги купи тия пружини?
                          Ако въпроса е към мен - изпаднаха ми от обява. По думите на продавача са от Крън, но правени преди време. За сега вече година и половина нямам никакви оплаквания. Държи се перфектно, не е слегнала изобщо. Вече е с "правилните" амортисьори от 80-ка. Вози още по стегнато (не твърдо) и ходовете се повишиха значително !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X