Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

    Здравейте,
    Обмислям вариант да закупя това джипче от един познат, но много ме притеснява факта, че е само със soft top в нашата мила (и крадлива) държава..

    Разрових се в интернет и единственото, което успях да намеря е 800$ в Щатите без доставка до Европа..
    То на тази цена ще ми излезне по-скъпо от самата кола..

    Някакви предложения от къде може да се поръча това чудо?

  • #2
    От: Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

    Мислил ли си да се направи такова нещо (не че ще е евтино, но все пак може да се провери)?

    Ако е фабрично, освен да се търси по моргите - чисто ново сам си разбрал, че не е евтино.
    Тел / Viber: +359 889 396 793

    Коментар


    • #3
      От: Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

      Късата Кия никога не е била продавана нова в България. Основно е за Гърция, Италия и Испания. Основно като кола за забавления. За това и повечето нямат климатик.
      Поради това 95% са със мек покрив.
      Иначе имам такава и вече 6-7 години е на улицата, без проблеми'

      Коментар


      • #4
        От: Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

        Тук има една умряла тема за изработването на такъв покрив от някой си „Божидар майстора”, обаче нищо не се е случило и човекът си е продал джипа преди две години.
        Тази уж има климатик, тя е с някакъв афтърмаркет soft top, но това ме притеснява.. една раница не може да остави човек вътре без надзор (или аз съм прекалено мнителен)..

        Аз нямам проблем с изработка от някой майстор, стига да върши работа. Просто ми беше интересно дали има опция за закупуване от проверен източник в Европа..

        Коментар


        • #5
          От: Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

          Първоначално публикуван от AStratev Преглед на мнение
          Тук има една умряла тема за изработването на такъв покрив от някой си „Божидар майстора”, обаче нищо не се е случило и човекът си е продал джипа преди две години.
          Тази уж има климатик, тя е с някакъв афтърмаркет soft top, но това ме притеснява.. една раница не може да остави човек вътре без надзор (или аз съм прекалено мнителен)..

          Аз нямам проблем с изработка от някой майстор, стига да върши работа. Просто ми беше интересно дали има опция за закупуване от проверен източник в Европа..
          Модела е спрян от производство 2002г. Трудноме е да си представя кой ще си пълни склада с това нещо.

          Коментар


          • #6
            От: Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Модела е спрян от производство 2002г. Трудноме е да си представя кой ще си пълни склада с това нещо.
            Да.. но пък в Щатите има някаква компания Rally Tops, която предлага изработка на такива изделия, но не внася за Европа. Аз нещо такова търся..
            Или от препоръчан човек, нещо вече тествано

            Коментар


            • #7
              От: Hardtop за Kia Sportage 2001 година - от къде?

              Първоначално публикуван от AStratev Преглед на мнение
              Да.. но пък в Щатите има някаква компания Rally Tops, която предлага изработка на такива изделия, но не внася за Европа. Аз нещо
              Много е възможно да има! То най-големия пазар за тези Кии е баш в южните щати - сърф, кейт..

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X