Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Наемам скутер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Наемам скутер

    Няма раздел за наеми , но да пробвам тук.
    Скъсах си ахилеса и до 2-3 ти следващия месец ще съм на патерици.
    Имам доста ходене , напред назад , не че ми е спешно и не може да почака месец ,два, но не издържам да лежа по цял ден.
    Та идеята ми е да наема скутер за около ,месец, с който, да се придвижвам из града и да си върша някои неща. До тук за седмица , парата за таксита стана грозна....
    Ако има някой в Русе , който е навит на подобен наем, моля да каже
    Телефон 0898 65 19 48 - Иван
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

  • #2
    От: Наемам скутер

    Имам "Чинчи Б", трябва да му заваря лостчето на спирачката и може да се ползва и без наем, проблем е че е при мен Костинброд
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Наемам скутер

      Деди, много добро предложение , ама логистиката сложна .... това нящо ще влезе ли в комби .... Събару Легаси да речем ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        От: Наемам скутер

        Пълен абсурд е да се пробваш да се придвижваш на скутер с обездвижен крак, че и патерици да пренасяш със скутера.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Наемам скутер

          Ако до сега не си карал скутер просто забрави
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Наемам скутер

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ако до сега не си карал скутер просто забрави
            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Пълен абсурд е да се пробваш да се придвижваш на скутер с обездвижен крак, че и патерици да пренасяш със скутера.
            Искате ли да ми гипсират и двата крака и да карам мотор,не скутер??На колко ???

            Коментар


            • #7
              От: Наемам скутер

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Искате ли да ми гипсират и двата крака и да карам мотор,не скутер??На колко ???
              От скутер се пада адски лесно, ма ти това го знаеш.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Наемам скутер

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                От скутер се пада адски лесно, ма ти това го знаеш.
                Бегаш по тъча.Не падал моторист няма.Тоалетни чинии не карам. А точно на дъртака инджикипляктора съм го карал само за да се види ,че може да тръгне и с мене.Има някъде снимка у форума.

                Коментар


                • #9
                  От: Наемам скутер

                  А не, аз затова му го казах - не е момента да се учи да кара скутер докато е нефелен.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Наемам скутер

                    Имам скутер за продаване, не ми пречи и под наем да го дам, но си мисля, че няма да искаш да ми го върнеш, ще ти хареса.
                    Piaggio Liberty 125 2006g, куриерски, с огромен куфар отзад.
                    В Субару не знам дали ще влезе, но за 2,5ч ще стигне Русе.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Наемам скутер

                      За 125 скутер ще му трябва А категория.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Наемам скутер

                        На кой крак си скъсал ахилеса, ако е на левия и десния ти е здрав, помисли да вземеш от някой роднина или приятел, кола с автоматик, ще се придвижващ без проблеми

                        Коментар


                        • #13
                          От: Наемам скутер

                          Скъсан ахилес съм нямал ама изкълчен и гипсиран крак ляв да и смея да твърдя че скутер с гипсиран крак ще е трудно и опасно.
                          Докато кола автомат си карах през цялото време.
                          Субаруто не беше ли автомат?


                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Наемам скутер

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Пълен абсурд е да се пробваш да се придвижваш на скутер с обездвижен крак, че и патерици да пренасяш със скутера.
                            През далечната 87г си строших левият крак в бронята на един плосък фият,просто тъпака реши рязко да завие в ляво без мигач.
                            Шест месеца бях със бързоходки(крака над глезена строшен на две и пищяла на едно место),на вторият месец подкарах колелото(вече се справях със една патерица),на третия си пърках с балканчето.Проблема беше във навеждането за превключване на предавките,и търсех някой да ритне манивелата.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Наемам скутер

                              Има един фактор "моторна памет". Работи, когато достатъчно дълго си карал нещо-мотор, колело, все тая. Ако сефте се качваш на скутер, при това с обездвижен крак, тоя фактор го няма и цялото приключение освен трудно, става и опасно. Едно време разкарвах скутер по махалата...бе викам си какво толкова...ще ида до пазара и се натоварих все едно съм с колата. Раница на гърба, отзад скутера имаше кош-влязоха някъде към 7-8 кила чушки, отделно в краката ми имаше някакви найлонови пликове...ябълки, домати или нещо такова беше. За три километра до нас поне 5 пъти щях да се пребия.
                              Последно редактирано от santaclash; 08-04-19, 21:58.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X