Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

    Здравейте,в крайна сметка взех червен форс най новия модел с по добрата тресчотка и нормалните шестостени. Качеството като за цена от 152лв. с безплатна доставка е много добро.Скоро ще се тества в полеви условия.Благодаря на всички,които дадоха ценни съвети!

    Коментар


    • #32
      От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      В такива теми само чета вече, че то много народ е специалист по ръчни инструменти.
      Само неангажиращо - най-добри са тези, дето се продават на един рафт с бикини и сутиени.
      Колега тука си много прав,от лидала не бих си закупил инструмент.Не че няма да върши никаква работа,но не можеш да разчиташ на него,точно когато ти потрябва и да се чудиш какво да правиш.Правил съм тези грешки и не мисля да ги повторя.

      Коментар


      • #33
        От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

        Със здраве да го ползваш колега. Препоръчвам ти да си добавиш ей това на снимката. В Сиърс в щатите се намира за 20$ когато са в промоция. На мен ми е адски удобна и незаменима ..

        Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #34
          От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

          Първоначално публикуван от Bate_Boyko Преглед на мнение
          Със здраве да го ползваш колега. Препоръчвам ти да си добавиш ей това на снимката. В Сиърс в щатите се намира за 20$ когато са в промоция. На мен ми е адски удобна и незаменима ..

          Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
          Благодаря колега,със сигурност мисля да дозакупя накой допълнителни неща.

          Коментар


          • #35
            От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

            Здравейте, за първи път ще си избирам комплект гедоре предимно за домашна употреба, т.е няма да се използва за превозни средства. За сега съм се насочил към това https://www.facebook.com/KraftRoyal....type=3&theater или това https://el-mashini.bg/product/4461/g...d-podarak.html . Сега гледам и това https://www.onlinemashini.bg/komplek...4-4asti-/39372. По снимка много си приличат, явно каквото и да пишат, всичко е китайско или един производител, поне на първите два сета. Или няма кой знае какво значение щом е за домашна употреба, било то за гайки и винтове. Ако може да препоръчате и нещо друго до 100 лв, ще съм благодарен.

            Коментар


            • #36
              От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

              Първоначално публикуван от surbino Преглед на мнение
              Колега тука си много прав,от лидала не бих си закупил инструмент.Не че няма да върши никаква работа,но не можеш да разчиташ на него,точно когато ти потрябва и да се чудиш какво да правиш.Правил съм тези грешки и не мисля да ги повторя.
              Колега не знам дали си разбрал , но това е човека за , който ти писах по горе , че си купих комплекта гедоре , този , който цитираш и му отговаряш.
              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

              Коментар


              • #37
                От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                Moята препоръка е за King Tony.От 15 години ползвам основно техни инструменти и до сега нямам счупен или развален ,а си ги ползвам редовно и ги тормозя доста.На тресчотката 1/2 купена за 25лв преди 15г съм и скачал с тръба 40см с цяло тяло и още не е мръднала.Продават се и ремонтни комплекти .Цените са средни,както и качеството,дори бих си позволил да кажа,че качеството е малко над средно ниво.Имат ОГРОМЕН асортимент от всевъзможни инсрументи спец,за авторемонти.Имам и други инструменти,но тези са ми най-удобни.А ако ще седят в колата и има вероятност да ги откраднат не бих сложил такъв инструмент за постоянно.По-скоро нещо хоби от сорта на Топмастер може да се мотка из колата за всеки случай.

                Коментар


                • #38
                  От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                  Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
                  Moята препоръка е за King Tony.От 15 години ползвам основно техни инструменти и до сега нямам счупен или развален ,а си ги ползвам редовно и ги тормозя доста.На тресчотката 1/2 купена за 25лв преди 15г съм и скачал с тръба 40см с цяло тяло и още не е мръднала.Продават се и ремонтни комплекти .Цените са средни,както и качеството,дори бих си позволил да кажа,че качеството е малко над средно ниво.Имат ОГРОМЕН асортимент от всевъзможни инсрументи спец,за авторемонти.Имам и други инструменти,но тези са ми най-удобни.А ако ще седят в колата и има вероятност да ги откраднат не бих сложил такъв инструмент за постоянно.По-скоро нещо хоби от сорта на Топмастер може да се мотка из колата за всеки случай.
                  Работил съм с кинг тони в бившата работа,доста добро качество беше,но нямат комплект който търсех аз.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                    Лидълските тресчотки са с 72зъба май, което е много добре за тесни пространства. Сега имат някаква промоция с две тресчотки, според мен не са за изтърване. Иначе моите са рико и форс, и с тръба съм ги напъвал и няма проблем,но са с 36 зъба


                    Изпратено от моят SM-A320FL с помощта на Tapatalk

                    Коментар


                    • #40
                      От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                      Е не е ли ви грех да надуварте тресчотките с тръби. Аз като правя вандалски изпълнения използвам въртока. Удължавам го или и скачам по него.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                        За това на 1/2 предпочитам тресчотки с 36 зъба, че в нЕкой тегаво момент може да И бия един крак. Ако ситуацията е за тръба задължително въртока.
                        За 3/8 е добре тресчотката да е с по-ситни зъби щото може да се завира на по-тесни места, което трябва да се има предвид ако се налага хамалогия.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                          Продавачът беше много стабилен и ми сподели, че на тресчотката и на въртоците им дават по 30кг/ м,но на практика нямат трошене. Опитвам се да си купя нов инструмент, но не мога да строша старият.

                          Изпратено от моят SM-A320FL с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • #43
                            От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                            Има тресчотки с телескопично рамо, те са най-удобни за яко напъване,а и са предвидени за това.При мен като се счупи непоправимо някоя тресчотка я заварям и после с тръбата,по-удобна ми е от въртока,а на места където се налага стягане на точно определени градуси е и по-точна понеже няма никакъв луфт.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              За хоби можеш да погледнеш Кинг Рой Кинг Тони и някой други крале ако са измислили тайванците.Въпреки че са куча марка, качеството е добро и държат дори и на професионална работа.Лидълските комплекти също не са лоши, можеш да погледнеш и тези на Force.
                              Това е абсолютно точна препоръка.

                              Lidl-ските
                              Force
                              Кинг Тони
                              (подредени по цена)

                              Тези са добри за парите си и немалко сервизи ги ползват, при все че са си твърдо за любителски цели.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                                Ползвам си лидълските от 2015 и то доста сериозно. Още са здрави, а са смешни пари. Естествено без каруцарски изпълнения с тръби.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X