Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

    3/8 е най - практичния избор и колегата много правилно се е насочил към този размер. Покрива от 8 до 22 и няма нужда да мъкнеш излишни тежести, За какво му е 1/4, заради малката тресчотка ли, има къси на 3/8 и може да натиснеш здраво, а за големите размери и 1/2 понякога не помага.. Да не казвам че за моторджиите 3/8 е перфектния размер

    Топтул не съм ползвал, но force са си корави .

    Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
    Последно редактирано от Bate_Boyko; 07-04-19, 21:09.

    Коментар


    • #17
      От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

      Първоначално публикуван от surbino Преглед на мнение
      Работил съм с каролус хубави са но в бг май цената няма да е поносима.Търся нещо до 150 лв.
      Този сет при нас е 50Е.
      Прикачени файлове
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • #18
        От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

        Кинг Тони, за мен, е най-доброто като цена/качество. Работя ежедневно и то работя по тежки машини и с Кинг Тони нямам проблеми. Експлоатирал съм ги идиотски понякога, но никога не са ме предавали. Не бих ги сложил в една класация с Кинг Рой. Работил съм с Бета, Гедоре, Каролус, Форсе, Снап-Он и Кинг Тони. Горещо препоръчвам Кинг Тони.

        Коментар


        • #19
          От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

          +1. "Тайванците" са ненадминати по отн.цена/качество. Доста от "безценните" фирми са изнесли производството на част от асортимента си именно там.

          Коментар


          • #20
            От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

            Колеги търся възможно най големия комплект 3/8" и то който може да се закупи от България.Благодаря!

            Коментар


            • #21
              От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

              От четвъртък пускат в Лидл комплект вложки и удължители за 18 лева и две тресчотки 1/4 и 3/8 за още 18лв. Това е най-евтиния смислен вариант, аз съм събрал един комплект да стои в куфара с общите инструменти.
              https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23102

              Коментар


              • #22
                От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                В България на най-приемлива цена и качество са Force, според мен. Използвал съм го зверски, с удължения по 1 метър и с пневматични гайковерти и вложка не съм чупил.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                  Нормално ли е тези вложки на форс да са така заоблени в ъглите,това ми направи впечатление спрямо другите марки?Благодаря!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_8061.jpg
Прегледи:1
Размер:57.9 КБ
ID:5812231

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                    Аз пък съм чупил. Всъщност съм чупил от всички познати марки. На форс тресчотките са гадни ,вложките стават. Топ тул добри тресчотки ,посредствени вложки. Пауарфикс не стават изобщо. на ханс тресчотките са супер ,вложките не . И така до безкрайност.
                    Калин Владов,09РСПБЗН

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                      Приятели поръчах си на форс комплекта от 61 части за 152лв. мисля че това е най разумното като цена и качество ще се използва за мотоциклети,атв и автомобили в домашни условия.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                        За стотина лева си взех от тукашния колега ,, Майстора,, по големия куфар и няма грешка.
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                          Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                          За стотина лева си взех от тукашния колега ,, Майстора,, по големия куфар и няма грешка.
                          Така де. Не че трябва да е то, но има какво да се гледа.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                            Препоръчвам топтул. Имат чудесни коплекти на 3/8.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                              Първоначално публикуван от surbino Преглед на мнение
                              Нормално ли е тези вложки на форс да са така заоблени в ъглите,това ми направи впечатление спрямо другите марки?Благодаря![ATTACH=CONFIG]985341[/ATTACH]

                              Честито!
                              Нормално е , това е всъщност вариация на snap-on "surface drive" ...еволюция на flank drive socket геометрията.

                              "Flank drive " c/у обикновена вложка:




                              При Surface Drive усилието е изместено все по-навътре към средата на стената...



                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръка за комплект гедоре на 3/8"

                                В такива теми само чета вече, че то много народ е специалист по ръчни инструменти.
                                Само неангажиращо - най-добри са тези, дето се продават на един рафт с бикини и сутиени.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X