Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колесар ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колесар ?

    Последно време ни се налага да се возят по дълги товари и стърчат доста зад каросерията на камиона . На времето ползвахме колесар и още ми се намира един такъв но нямам представа в момента каква е нормативната база да теглиш такъв . Някой колега да работи случайно с такъв ? Навремето с този съм навъртял много хиляди километри да возя тръби и арматура и още ми е наличен . Иска само една телена четка ; боя ; нови гуми и инсталация . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1330.jpg
Прегледи:1
Размер:911.7 КБ
ID:6157189
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Колесар ?

    Иска и регистрация като го гледам
    Ремарке се води. Понятието "колесар" изчезна от законодателството ни още в "предприсъединителния" период.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Колесар ?

      Докъто бяха валидни тези номера и регистрацията си му беше валидна . Има си документи и реша ли да го пусна в движение ще ми издадат фактура за закупуване това не е проблем .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Колесар ?

        Такова чудо на техниката имаме в работата, но с двойни гуми, мисля производство в Елена. С нов номер е, стои из шкафовете, пререгистриран е някъде 2007 г. Трябва да му издиря талона, да видя какво пише, че не е мърдал от 90-те. Би трябвало да се дърпа като ремарке, с Е категория, гражданска и преглед. Важното е какво пише в талона му, нашият май е с хартиен, не съм сигурен.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          От: Колесар ?

          То и на това мога да му сложа двойни гуми ама няма смисъл .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Колесар ?

            Всичко си му е като на ремарке.До колкото знам закона забрани само едноосните колесари, на които се качваше единия мост на колата, а дргуия остава на земята да се търкаля.Тоест те не са забранени да си ги влачиш,забранено е да се качва кола отгоре.

            Коментар


            • #7
              От: Колесар ?

              С колесара има ли проблем, ако теглената кола си има гражданска и винетка, не е ли нещо, като твърд теглич ?
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #8
                От: Колесар ?

                До колкото си спомням г/д откакто сме в ЕС този тип колесари са забранени, понеже били много опасни.

                Коментар


                • #9
                  От: Колесар ?

                  Станьо, щом има регистрация едва ли ще имаш проблеми освенс прехвърлянето, може да се наложи първо да му се сменят номерата и тогава да се прехвърли .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колесар ?

                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    Станьо, щом има регистрация едва ли ще имаш проблеми освенс прехвърлянето, може да се наложи първо да му се сменят номерата и тогава да се прехвърли .
                    Не е задължително. И ремаркета до 10 тона не се изисква нотариус за заверка на договора, това трябва да е по-малко.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X