Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

    Здравейте,
    Търся си бюджетен джип за теглене на 3.5 тона ремарке.
    Ще ми се да е безинов с поне шест цилиндъра, но повече ми се ще да е с осем
    Да е произведен миналия век.
    Да е с репутация - надежден.
    Би било добре задната врата да се отваря по начин удобен за товарене на някакви неща с мотокар.
    Би било добре да има темпомат или поне да е модел за който се е предлагала опция темпомат.
    Би било добре и да е автомат.
    Би било добре да е фул-тайм, но още по-добре би било да може да се кара и само на заден мост.
    Би било добре да не е пикап. Колкото по-компактен, толкова по-добре.
    Скромни изисквания, но от сърце.
    От тях само първото е задължително, останалите търпят компромиси.
    Засега съм се спрял на Дискавъри 3.9, но се оказа труден за намиране, та затова съм отворен за предложения.

  • #2
    От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

    3.5т ремарке е разковничето.Аз нищо с по малко от в8 и поне 2.5 тона тегло не бих ползвал.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

      Тия Дискавърита нямаха ли проблем с маслената помпа? Защо не се насочиш към ТЛК... нещо си 4+ бензин, но там цените са леле майко.

      Коментар


      • #4
        От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

        Повечето отвъд големата льоква им дават че могат дотолкоз да теглят ( от 4 л нагоре мотори). За по добре гониш Ford Excursion 6.5 дизел. Или някое Ф 250 - 350. Не знам колко ти е бюджета обаче.

        Коментар


        • #5
          От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

          Бюджета е скромен. Затова съм писал бюджетен джип. F250-350, а и Excursion-а са със максимално допустима маса над 3.5 тона, а аз съм само със B+E.
          Ще ми се със макс 10 000 лева да е готов за работа - машина, ремонти, обслужване, гуми. Та и Тойотата е много над моите възможности.
          Мисля че във второто Дискавъри са проблемите на бензиновите мотори.

          Добавка за американските машини: доскоро имах Е150 и колкото ми беше удобен извън града, толкова ми беше тегаво когато съм из Варна, особено из централните улички. Затова ми се ще да е нещо по компактно.
          Последно редактирано от vasileff; 06-04-19, 16:49.

          Коментар


          • #6
            От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

            По компактно как ще тегли 3.5т.според тебе.Иначе се вместваш за додж Дуранго ,ама сега ще ти обяснят колко е ненадежден.

            Коментар


            • #7
              От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

              Е да де, като компактно имам предвид да не е с размерите на автобус. Дурангото е ок, ама надеждно ли е?

              Коментар


              • #8
                От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                6 години търкалях такъв без проблеми ,но може и да съм попаднал на добър екземпляр.

                Коментар


                • #9
                  От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                  Дюрангото е хубава машина. За 10 бона трудно ще намериш читав. Иначе тегли 3600 кг и с 5.9 мотор е доста приятен SUV.
                  Машината е ремонтопригодна, стига да имаш механик който поне да може да чете.
                  По нашите ширини е екзотика, но пък частите от USA са на смешни цени- предна главина Timken- най-скъпата в Ebay, дойде на 170$ с доставка до БГ и платени митнически сборове.
                  Имаше главини и по 50$...
                  Успех!

                  А иначе сега веднага ще скочат разни хора дето чичо им в Америка бил гледал на един съсед колко е гадно Дюрангото...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                    Дурангото си е екстра. Търси 4.0 патфайндър. Ако искаш японец.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                      ML 430, 500 или 55
                      8)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                        Преди няколко месеца правих оглед на този екземпляр.https://m.cars.bg/offer/c3026967

                        Беше зелен на цвят но имаше щети от пожар около него стопени лайсни и фарове ,сега са ги сменили и има нова боя .Докаран е на ход от Холандия .
                        Двигателя в студа запали от раз без забележки ,не съм го карал но звучеше добре и не се виждаха някакви недопустими проблеми като течове и маймуносвания или изгнило , е ръжда тук там имаше и то отдолу.

                        И от зад и от пред е с цял мост като УазкА и е със раздатка супер селект + движение само на задно.

                        Тогава нямаше читав акумулатор и му подадоха ток но запали без да мисли на четвърт.

                        Вътре е доста запазен без протрито и скъсано.

                        Има и работеща Газова уредба.

                        И цената не е лоша .

                        И ти е наблизо става за уйкенд разходка.
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                          Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                          Преди няколко месеца правих оглед на този екземпляр.https://m.cars.bg/offer/c3026967

                          Беше зелен на цвят но имаше щети от пожар около него стопени лайсни и фарове ,сега са ги сменили и има нова боя .Докаран е на ход от Холандия .
                          Двигателя в студа запали от раз без забележки ,не съм го карал но звучеше добре и не се виждаха някакви недопустими проблеми като течове и маймуносвания или изгнило , е ръжда тук там имаше и то отдолу.

                          И от зад и от пред е с цял мост като УазкА и е със раздатка супер селект + движение само на задно.

                          Тогава нямаше читав акумулатор и му подадоха ток но запали без да мисли на четвърт.

                          Вътре е доста запазен без протрито и скъсано.

                          Има и работеща Газова уредба.

                          И цената не е лоша .

                          И ти е наблизо става за уйкенд разходка.
                          Я пробвай пак за раздатката и окачването.
                          8)

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                            Първоначално публикуван от vasileff Преглед на мнение
                            Би било добре да не е пикап. Колкото по-компактен, толкова по-добре.
                            Ако си склонен да жертваш по-големите габарити за сметка на лесното товарене с пикапа ще се родиш, мотокариста също ще те заобича.
                            Моето предложение е Форд Ф серията, много добра репутация имат отвъд океана и не само там.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                              Каква е причината да е бензинов?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X