Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Каква е причината да е бензинов?
    Субективно предпочитание, но това изискване търпи компромис.

    Коментар


    • #17
      От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

      Ако е фирмен нафтата да върви за разход добре.
      Ама читав пикап дизел дето да тегли като хората не влиза в тоя бюджет никак.
      Иначе и на мен ми се кара рам с 6.7 къминс ама нафтата трябва да ми е без пари.
      При тия цени мммммм мерси.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #18
        От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

        https://carsopedia.com/bg/katalog/me...cdi-2001-3617/

        Коментар


        • #19
          От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

          А Шеви Блейзър? Има няколко по сайтовете
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • #20
            От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Не си сериозен вярвам.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              Не си сериозен вярвам.
              Защо?

              Коментар


              • #22
                От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                Дурангото от обявата в поста на Колев изглежда прилична опция. 160к е нищо за тези.

                Коментар


                • #23
                  От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                  Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                  Дурангото от обявата в поста на Колев изглежда прилична опция. 160к е нищо за тези.
                  Чакам продавача да се прибере за да види какво пише на талона.

                  За Мерцедеса - погледнах тук, там - не е особено надежден, май.
                  Блейзър - набелязал съм един - 93-та, 5.7, но засега ми е над лимита. На малките - S-10 - им е малка теглителната сила.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                    Масов, продаван официално в Европа джип, който може да тегли 3.5 тона не съм сигурен дали има. Особено пък М-ката.
                    Американци има...обаче с тях риска да си го завтъкнеш дебел с неизвестно състояние и липсващи части е напълно реален.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                      Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                      Я пробвай пак за раздатката и окачването.
                      Мога да го снимам , ако искаш да цепнем един бас .

                      Но не пия бира ...а само боза със захар без консерванти за един стек литровка утре имаш снимките

                      И аз не повярвах като го оглеждах но е такъв.
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                        Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                        Мога да го снимам , ако искаш да цепнем един бас .

                        Но не пия бира ...а само боза със захар без консерванти за един стек литровка утре имаш снимките

                        И аз не повярвах като го оглеждах но е такъв.
                        Не се хващай на бас, щото...Супер селект е търговско наименование на Митсубиши
                        Иначе може да е бил с раздатка с подобни функции, но с друго име. Съмнително е и за целия преден мост, щото тия са си с независимо окачване отпред по принцип.

                        А по темата, евтин бензинов...да дърпа законно 3,5т, доколкото помня Рекстън с най-големия мотор му дават толкова. Мотора е М104 от Мерцедес, 3,2 - 220к.с, изпитан и непретенциозен.

                        ПП: Още по-евтино е Мусо с тоя мотор, ама е по-старо.
                        Последно редактирано от cecoa1; 07-04-19, 21:48.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          Масов, продаван официално в Европа джип, който може да тегли 3.5 тона не съм сигурен дали има. Особено пък М-ката.
                          Американци има...обаче с тях риска да си го завтъкнеш дебел с неизвестно състояние и липсващи части е напълно реален.
                          Всичко Ленд Роувъри дърпат 3.5 тона. Мусото не. Има Гранд Черокита които дърпат 3.5 тона. Има Черокита които дърпат 3.5 тона. Новия Рейнджър дърпа 3.5 тона. Има Ленд Круизери които дърпат 3.5 тона. Аз знам за тия, сигурно има и още.
                          Засега съм се спрял на Диско 1, 3.9. Утре отивам да гледам едно. Дурангото също е вариант. МЛ-а не ми харесва. Рекстъна и Мусото още по-малко.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                            отпред е на торсион ,отзад е на ресьори,има два вида раздатки-парттайм и 242 нд,демек усилена

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                              Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
                              отпред е на торсион ,отзад е на ресьори,има два вида раздатки-парттайм и 242 нд,демек усилена
                              това в отговор на Колев

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                                Първото Дюранго не е на цял мост отпред. Следващите също са с независимо окачване.
                                Раздатките са му 231,242 и 244. Първите две могат да се карат само на заден мост.
                                За нашите ширини е екзотика малко. Частите не са скъпи, но повечето са с поръчка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X