Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

    Помагайте къде мога да направя ремонта на помпата, прочетох във форума , че някъде в Гърция правят качествен и евтин ремонт. Ако някой има адрес или телефон нека ми ги напише, защото не ми се дават 2000 лева , че то една кола струва толкова. В Пловдив ми предлагат за 1600 лв. да я оправят, но те също я изпращат в Гърция, а там я оправят за 280 евро. Приемам всякакви съвети

  • #2
    От: проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

    Какво и е на твоята помпа и от къде имаш информация, че в Гърция ще е толкова ремонта? P.S. Погледнах в Ибей и помпа втора ръка без гаранция върви между 200 и 250 паунда, а ремонтирана с гаранция е около 1500 паунда. Силно се съмнявам, че гърците ще я правят за 280 евро
    Последно редактирано от kuzdov; 04-04-19, 22:35.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

      Мога да дам координати на човек от Варна за първоначална консултация по телефон.

      Коментар


      • #4
        От: проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

        Първоначално публикуван от Бианка Преглед на мнение
        Помагайте къде мога да направя ремонта на помпата, прочетох във форума , че някъде в Гърция правят качествен и евтин ремонт. Ако някой има адрес или телефон нека ми ги напише, защото не ми се дават 2000 лева , че то една кола струва толкова. В Пловдив ми предлагат за 1600 лв. да я оправят, но те също я изпращат в Гърция, а там я оправят за 280 евро. Приемам всякакви съвети
        То може и по-малко да струва остатъчният ресурс на едната кола
        Айде ти , като европеец да кажеш колко ще платиш за труд четири часа технологично време за монтаж и демонтаж на помпата
        Само да не сбръкаш в оценката на стойността на труда на колегите
        Шо са тиа работи не праат от секи лузър и струват
        А иначе си свали помпата , цъкни на гръцки за ремонт на помпи и напиши за резултата
        И , успех
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          От: проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

          Киро от Владо Тричково

          Коментар


          • #6
            От: проблем с дизелова горивна помпа на паджеро 3.2

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            То може и по-малко да струва остатъчният ресурс на едната кола
            Айде ти , като европеец да кажеш колко ще платиш за труд четири часа технологично време за монтаж и демонтаж на помпата
            Само да не сбръкаш в оценката на стойността на труда на колегите
            Шо са тиа работи не праат от секи лузър и струват
            А иначе си свали помпата , цъкни на гръцки за ремонт на помпи и напиши за резултата
            И , успех
            Именно.... 1600 лв. е не лоша цена според мен ако са включени труд, части и гаранция за ремонта. А,че колата като цяло струва 3-4000 лв. с нищо не променя това.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X