Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накъде след Фронтера Б?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Накъде след Фронтера Б?

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Гранд Витарата с 2.0 ХДИ, колко е дълга?
    Гледам, че е 418 см, но това е почти същата кола като моята и няма смисъл замяната! Прочетох малко отзиви за по-новия мотор на третото поколение - Рено 1.9 ddis и там освен оплаквания от ДПФ-а друго почти няма! Почвам да оценявам колко е безпроблемно да имаш по-старичка печка и наистина се замислям, както ме съветват и колегите, дали цялото упражнение има смисъл?!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #62
      От: Накъде след Фронтера Б?

      Говорех за междинната Гранд Витара с тоя мотор 110 коня. Без ФАП, без демпфери и подобни. С нормално турбо без геометрия...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #63
        От: Накъде след Фронтера Б?

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Говорех за междинната Гранд Витара с тоя мотор 110 коня. Без ФАП, без демпфери и подобни. С нормално турбо без геометрия...
        Така де, тя е по-добрият вариант при ГВ, но е почти същата кола като мойта Фронтера +2 врати и няма тръпка!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #64
          От: Накъде след Фронтера Б?

          Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
          ...
          Почвам да оценявам колко е безпроблемно да имаш по-старичка печка и наистина се замислям, както ме съветват и колегите, дали цялото упражнение има смисъл?!
          Само да не го дооцениш след като продадеш Фронтерата.

          На всички по-нови джипки от по-нисък клас, за каквито си писал, салоните им са отвратителни, а нещо по-ново и читаво от по-висок е доста по-скъпо, освен че почти всичко е с по-голям двигател който като всичко от по-новото поколение предполага повече проблеми след определен момент, което не е оферта за извънгаранционна скъпа техника.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #65
            От: Накъде след Фронтера Б?

            Да беше написал какво не и стига на Фронтовата, та иска друго...
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #66
              От: Накъде след Фронтера Б?

              Темата явно е некъкъв майтап. Ама добре е, поне стана ясно, че повечето сме се набутали, като не сме си взели Опеле.
              8)

              Коментар


              • #67
                От: Накъде след Фронтера Б?

                Колкото и да уважавам Фронтера б, дали няма какво да не му стига? Аз само като натисна съединителя вече не мога да я гледам, за баланс валовете и звука им като се сетя и направо....иначе е си има качества!

                Моя извод е да си направи един нов салон, нови джанти и гуми, една музика с парк троник и да си живее щастливо колегата(все едно си е купил нова джипка). Ако той сам е иска да направи някакъв компромис ние сме безсилни.

                Коментар


                • #68
                  От: Накъде след Фронтера Б?

                  Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                  Темата явно е некъкъв майтап. Ама добре е, поне стана ясно, че повечето сме се набутали, като не сме си взели Опеле.
                  А , свиркай си То целия раздел е майтап .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Накъде след Фронтера Б?

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Да беше написал какво не и стига на Фронтовата, та иска друго...
                    На жената след 5 години брак какво не й стига? Мисля, че е нормално да искам друга!
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • #70
                      От: Накъде след Фронтера Б?

                      Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                      На жената след 5 години брак какво не й стига? Мисля, че е нормално да искам друга!
                      Имам един бивш колега в България, всеки път като загледам някоя хубава жена(в негово присъствие), директно почва да ми обяснява, как тая не ми трябва, щото нЕма да ми сготви, нЕма да ми опЕре(дрехите)... И обратното, за някоя женица, доста покрай общоприетите представи за красота, не пропуска да каже(докато аз се мръщя): "Че какво и е, ще си ти сготви, ще си ти изпЕре..."(и да не изброявам, че човека си е оригинално от Северозапада, та си е колоритен по рождение).

                      Ако искаш старите плюсове, плюс нови емоции, това струва колкото струва... Та най-малкото разхода на гориво и малкия мотор ги задраскай...
                      Последно редактирано от cecoa1; 03-04-19, 19:11.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #71
                        От: Накъде след Фронтера Б?

                        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                        Имам един бивш колега в България, всеки път като загледам някоя хубава жена(в негово присъствие), директно почва да ми обяснява, как тая не ми трябва, щото нЕма да ми сготви, нЕма да ми опЕре(дрехите)... И обратното, за някоя женица, доста покрай общоприетите представи за красота, не пропуска да каже(докато аз се мръщя): "Че какво и е, ще си ти сготви, ще си ти изпЕре..."(и да не изброявам, че човека си е оригинално от Северозапада, та си е колоритен по рождение).
                        ...
                        И аз тиа къдЕ ги аресвам не стават за майки на децата ми та за тва и съм си ерген !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #72
                          От: Накъде след Фронтера Б?

                          Докъде стигна с избора, задължително трябва да си покарал въпросното МПС, което ще си харесал, наскоро бях сигурен че следващата ми джипка ще е Чероки, добре че карах такова, ми че тавана нисък като на лека кола, бях много разочарован от ниския таван на иначе уж видимо отвън голямо купе, но откак се качих за проба на Рейндж Ровър, простор, големи фотьойли и кеф да го караш. Та непременно покарай и усети дадено МПС, преди да се спреш на избора си
                          Последно редактирано от Еделвайс; 09-04-19, 08:01. Причина: Пояснение

                          Коментар


                          • #73
                            От: Накъде след Фронтера Б?

                            Има тук една тема на Коко . И неговата Фронтера му е поомръзнала . Разгледай я .
                            За сега е на ново окачване (с мостове от Патрол ) . Очаквам , малко по-натам двигател ( V8 AMG съветвам го него , а за теб от някоя Панда )
                            TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X