Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накъде след Фронтера Б?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Накъде след Фронтера Б?

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Мхм, само дето аз съм казал друго.
    Много по-опел са, ама не са никаква фронтера. Ако трябва да сложа и снимки, белким стане по-ясно.
    Е друго каза де
    Аз пък казах , че Фронтера има много малко общо с Опел .

    .. а от обяснения по снимки нема нужда - ако забелязваш тука сме писали няколко човека дето може да ти дадем по едно кръгче
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #32
      От: Накъде след Фронтера Б?

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

      .. а от обяснения по снимки нема нужда - ако забелязваш тука сме писали няколко човека дето може да ти дадем по едно кръгче
      Кое с фронтера ли? Наближаваме 2020-та все пак.

      Знаеш ли защо не си купих фронтерата навремето? Като седнах на седалката да я карам, се почувствах все едно съм в кой и да е опел, ниска ми се видя седалката, пък тогава търсех нещо да седна като на трон, нещо като рейндж ровър.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #33
        От: Накъде след Фронтера Б?

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        ... Наближаваме 2020-та все пак.....
        .. и кво като . Тука има хора дето си търкалят ГАЗ-69 .
        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        ...Знаеш ли защо не си купих фронтерата навремето? Като седнах на седалката да я карам, се почувствах все едно съм в кой и да е опел, ниска ми се видя седалката, пък тогава търсех нещо да седна като на трон, нещо като рейндж ровър.
        Мда . Чел съм тук подобни мнения : "Обичам да гледам от високо" . Комплекси ....
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #34
          От: Накъде след Фронтера Б?

          От скоро изучавам Азиатските модели. С кой е преплетена, не съм търсил. Мотора е ми прилича много на Хюндай, но съм я правил отдавна и не помня. Преди да я правя мислех, че е на Инсигния мотора. За Антара говоря, трябваше да е с цитат.

          Коментар


          • #35
            От: Накъде след Фронтера Б?

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            ..


            Мда . Чел съм тук подобни мнения : "Обичам да гледам от високо" . Комплекси ....
            То не е за гледането от високо (тоест да гледаш отгоре другите), а комплексното усещане. Слаба ти е психологията. Някой ден, когато подкараш рейндж (до последния модел, настоящия) ще разбереш.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #36
              От: Накъде след Фронтера Б?

              Бе има то за всички вкусове
              ма нема масраф за всички щения
              Не е сал до комплекси
              И до разумна преценка е
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #37
                От: Накъде след Фронтера Б?

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                То не е за гледането от високо (тоест да гледаш отгоре другите), а комплексното усещане. Слаба ти е психологията. Някой ден, когато подкараш рейндж (до последния модел, настоящия) ще разбереш.
                На мене психологията ми си е добре. Нещо повече . На два пъти съм я учил - и в двата случая имам Отличен 6,00 .
                ..а и психиката ми не куца според мен . Щото нямам комплекси ни към "джипове" , ни към "сув-ове" , нито пък съм сноб . И между другото : рейндж съм подкарвал (е , не баш последния модел де ), ма не помня да съм получил ерекция от това .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #38
                  От: Накъде след Фронтера Б?

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Бе има то за всички вкусове
                  ма нема масраф за всички щения
                  Не е сал до комплекси
                  И до разумна преценка е
                  Разбира се.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #39
                    От: Накъде след Фронтера Б?

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    И между другото : рейндж съм подкарвал (е , не баш последния модел де ), ма не помня да съм получил ерекция от това .
                    Аз ти казвам, че ти е слаба.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #40
                      От: Накъде след Фронтера Б?

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Аз ти казвам, че ти е слаба.
                      .. та викаш значи да скачаме на рейнджър евок ?
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Накъде след Фронтера Б?

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        .. та викаш значи да скачаме на рейнджър евок ?
                        А не. Карал съм такова, първото поколение, дизел, на една руса кака беше. Не е за мене и няма нищо общо със споменатите мастодонти, никакво камионско усещане. Ма то толкова общо има и с фронтерата. И каката не ставаше.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #42
                          От: Накъде след Фронтера Б?

                          Глей кви големи момчета и накъде фанаха
                          Смисъла на темата я разбирам нещо от рода на : Какво по-съвременно от последната 15 годишна версия на фронтера/Исузу и да не е по-назад по параметри
                          Ако може и в пари да не е много повече
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Накъде след Фронтера Б?

                            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                            Какво по-съвременно от последната 15 годишна версия на фронтера/Исузу и да не е по-назад по параметри
                            Ако може и в пари да не е много повече
                            Става съвсем сложно. Особено по-кои параметри назад, а по кои - напред. За все същите пари.
                            Няма да му е лесно на автора. Освен ако не "смени концепцията".
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #44
                              От: Накъде след Фронтера Б?

                              До парите още не сме стигнали след като запецнахме още на първата точка - дължината 410 см! Така като гледам нищо по-ново не отговаря на този критерий, а това значи, че не говорим за драматични суми и парите едва ли ще са проблем. Засега съм харесал само два модела - Териос 2 и къса Гранд Витара, Териоса е много подходящ като размер, но му е слаб мотора 1.5 бензин и ще е проблем по големите обиколки които правя, отделно няма бавни. Витарата даже е по-къса, с достатъчно мощен 1.9 дизел, с независимо окачване отзад /дано вози по-добре/ и бавни, клиренс 200, но така като гледам почти няма багажник и не знам дали ще събира колелото отзад при събрани седалки?
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар


                              • #45
                                От: Накъде след Фронтера Б?

                                Хюндай Туксон.. или Киа Спортидж това са опцийте
                                Последно редактирано от Пинтев; 02-04-19, 09:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X