Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

    От 15год. сам си ремонтирам моторите(и не само моите).Ама не защото ми се свидят парите....
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #17
      От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
      Ами това е положението! Аз съм преценил че мога да вярвам на продавача, от тук нататък всеки има глава на раменете и е свободен да реши дали да се довери на преценката ми или не! Това е форум а не съдебна зала! Доказателства какви? Касова бележка? Всичко може да се отрече, включително могат да твърдят че е пипано от друг след тях!
      Аз също споделям мнението на колегите, че без да си проверил дали казаното от продавача отговаря на истината, не трябва да вярваш на 100% на думите на продавача. Миналата година и аз си купих чопър, продавача, както всеки като него си изпя монолога, според който мотора е в перфектно състояние, но разбрах, че ме лъже едва когато от Пловдив пристигнахме в Априлци и видях, че десният крачол на дънките ми, е омаслен от теча на десния кол. След като се прибрахме и разглобих предницата, разбрах, че тя просто е събрана от някой който със сигурност никога не е сменял семеринг. Та, сигурно често имаш път към София, иди и попитай в сервиза дали се правили този мотор, или не са ....

      Коментар


      • #18
        От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

        Първоначално публикуван от spongi Преглед на мнение
        Та, сигурно често имаш път към София, иди и попитай в сервиза дали се правили този мотор, или не са ....
        Защо аз да питам? Който се съмнява да ходи да рови и да пита! Аз няма шанс да дам мой мотор в който и да е софийски сервиз да го правят!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #19
          От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
          Аз няма шанс да дам мой мотор в който и да е софийски сервиз да го правят!
          Бай бабо да не се налага.Никога не казвай никога.

          Коментар


          • #20
            От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

            Както авторът каза - всеки си преценява.

            С него стават 2 неизвестни до “коренът на злото”.
            То с 1 става счупен телефон та какво остава за 2...
            Не съм се засилил да ида до въпросният сервиз но от казаното...
            Нищо не значи за мен.

            Между другото със собственика на единственият и последен чопЕр който съм придобил и до момента имам много добри отношения.
            Вероятно защото не съм го слушал [emoji23]


            Враг усраине

            Коментар


            • #21
              От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Бай бабо да не се налага.Никога не казвай никога.
              В Сандански имаме поне трима чудесни майстори, които оправят мотори от цяла България! Двама от тях смея да твърдя че са ми приятели и никога няма да ме оставят в беда! А и на мене ми поназнайва главата!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                От: Сервиз , в който по добре да не стъпвате никога!

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                В Сандански имаме поне трима чудесни майстори, които оправят мотори от цяла България! Двама от тях смея да твърдя че са ми приятели и никога няма да ме оставят в беда! А и на мене ми поназнайва главата!
                точно така. позволявам си да цитирам великия Доньо Донев "когато водата ти дойде до устата-горе главата!". иначе става кофти положение, или както му се вика по вашия край - ке се утепеш....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X