Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

    Здравейте, някой може ли да препоръча добър реглаж в Бургас. Колата е Lexus RX 350, при последната смяна на гумите установих че предните са по износени от вътрешната страна и понеже преди съм правил реглажите само в София в Бургас не знам сервиз, който да работи толкова качествено. Трябва ми някой, който ще направи реглажа по заводски данни за автомобила а не стадартен, както правят правят повечето. Благодаря ви.
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

    Минало е доста време, но вероятно и други ще ги касае темата... Няма такова понятие като стандартен реглаж и реглаж по заводстки данни. Всеки съвременен стенд за реглаж има база данни. Обикновенно тя е платена и лицензирана при водещите производители на стендове и крадена при китайските. Това не е от толко голямо значение защото стойностите са еднакви. Има ги и на други места като TECDOC и AUTODATA. Когато се прави реглажа стенда мери актуалните стойности и оказва предписаните такива от производителя на автомобила. Съответно механика трябва да доближи максимално актуалните до предписаните, когато това е възможно. Друг е въпроса че при някой автомобили ако ги оставиш на предписаните стойности яде гумите. И е необходимо примерно ходимостта да се остави по отворена или по затворена. Това обаче вече опира до опита на реглажиста...

    Коментар


    • #3
      От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

      До тук разбрах,че данни не ни трябват! Всичко е в ръцете на реглажиста!!!! Значи и стенд не ни трябва! Нивела и отвеса и ......газ!!!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

        Хи хи, на Франко геометрията я правех с един супер прецизен уред...
        Викат му око.
        И една летва(уж права), ама това само в началото докато се втельосвах.
        После с окото, и съм го карал с 98 по ГПС.
        По асфалта естествено, на финала на Нова Черна едната година. Над 20 километра.
        Като пуснех волана(само го охлабвам де, че страхът е по-силен от мен) си вървеше съвсем право...

        Извинявам се за спама.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          До тук разбрах,че .....реглажиста...
          А аз разбрах,че ника ти не е верен!
          Малко спам и от мен

          Коментар


          • #6
            От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #7
              От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

              Може и без стенд да, ама тогава трябва да ги правиш едно към ху.. си. А то нали на всеки му е различен, един по дълъг друг по къс, и накрая кво ше излезне никой не знае. А за базата данни, както казах я има на много места стига да си грамотен и да ти е точен стенда данни колкото искаш. Друг е въпроса че на някоя по новичка s-class ако и оставиш сходимостта по база данни собственика и ще остане доволен. Вече ако имаш оригиналните захвати за мерцедес които влизат в специалните отвори на джантата или имаш Romes inclinometer, който заводски се изисква от мерцедес при реглаж е друга баница. Тогава спокойно си следваш предписаните стойности. Ама още не съм виждал таково оборудване в България

              Коментар


              • #8
                От: Здравейте, въпрос относно реглаж на преден мост в Бургас

                Препоръчвам Мотоексперт по пътя за Долно Езерово.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X