Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

    Някога така мислеха родителите за наркоманите в махалата ми. Ще го преместя в друго училище, няма да вижда тукашните идиоти, ще стане човек. Резултатът беше, че тия като отидоха по другите училища, вкараха наркотици дори там, където ги нямаше. Аз смених училище по друга причина в седми клас и за изненада, там нямаше никакви наркотици, нито известни наркомани. И да искаш, няма директно от кой да си купиш. Не, че не е имало въобще...ама за да си купиш, трябва да идеш бая далеч. Е, появиха се точно на следващата година, когато в същото училище държавата премести не един, а цели трима идиота от моята махала. Имаше тогава такава система- проблемни ученици да не се изхвърлят от системата, а да се местят по училищата из града. Абсолютно същото е с компаниите на мотористи. Ще се събере с читави, ще стане човек. Ще стане...ама утре по-рано. Който си няма акъл, той си го няма където и да отиде и без вътрешна мотивация нищо няма да се случи.
    Последният, който се преби от махалата, си го спомням добре, защото го познавах от по-рано. Персонаж без никакъв, ама грам никакъв мозък в главата. Тоя виц горе за гънките го оставете- на тоя мозъкът му сигурно беше като билярдна топка. Неуравновесен, нервен, винаги във вид все едно ей сега се е нашмъркал като за последно. В първия момент, в който го видях на мотор, ми стана ясно какво ще се случи, защото тоя човек преди това успя да смели 4 коли. Смляни....значи, че като видиш колата, ти е трудно да появярваш, че е излязъл жив човек отвътре. В главата му само коне, гонки, джанти и турбини. Един път го бяха простреляли, защото слязъл с бухалката да бие някакъв чичо на улицата, на пешеходна пътека. Да, ама оня бил някаква барета, директно извадил пищова и го опушкал. С мотора бръмча месец и отгоре, след което разбрахме, че се е убил в някакво дере.
    Има хора, от които не става шофьори. На нищо. Те просто не трябва да се доближават до никакво МПС, защото мантатлитетът, темпераментът им, не им позволяват да го управялват и да участват в системата за движение по пътищата. Просто не могат. Липсва им самоконтрол. За да го развият, е нужна изключително силна вътрешна мотивация, която не винаги има от къде да дойде.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #47
      От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Е то това е поне 60% от желанието да караш маторЬ като си на 40.
      Мне. Не ми трябваше да сменям жената. Но много харесвам да карам мотор.

      Коментар


      • #48
        От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

        Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
        Ти верно ли ти роди това главата !
        За приятилите няма кой да жали и реве ?
        При мен това помогна. Не казвам нищо различно от това, нито пък се правя на светата дева. Колко и дали съм зле предпочитам да не обсъждаме тук ...

        Бързото каране при хора без страх от смъртта и скоростта приключва фатално твърде често. Факт. Затова пак пак казвам - просто си поговорете с момчето. Ако осъзнае накъде върви има шанс да спре навреме. Говоря изцяло от собствен опит.

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        Има хора, от които не става шофьори. На нищо. Те просто не трябва да се доближават до никакво МПС, защото мантатлитетът, темпераментът им, не им позволяват да го управялват и да участват в системата за движение по пътищата. Просто не могат. Липсва им самоконтрол. За да го развият, е нужна изключително силна вътрешна мотивация, която не винаги има от къде да дойде.
        Много добре казано!
        Последно редактирано от Ilia801; 24-03-19, 15:02. Причина: Допълнение

        Коментар


        • #49
          От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
          Поредната тема за мотористи, в която пишат хора, които са виждали мотор само на снимка. И дежурните глупости, разбира се
          То не е като да не сме виждали и имали и сега са в гаража 4 броя разни видове а ( седят си за спомен от младините а и за да могат синове и внуци да се докоснат и да добият правилната опитност за самосъхранение) и памперси и подлоги сме сменяли в ОАРИЛ на оцеляващи смелчаци .

          И да дамата трябва да прецени и да реши ние тука само и показваме различните възможности.Хубавото на жените е че, имат много силна интуиция и усещат нещата отдалеч.
          Е понякога се подвеждат де .....
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар


          • #50
            От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Без да съм моторист мисля, че трябва да се прави разлика между пистарка и всички останали мотори. Не знам дали има статистика, но ми се струва, че големия процент от жертвите е при пистарките. Брат ми има мераци за мотор и го влече към пистарките. Скоро май ще имаме разправии, нямам проблем да си вземе мотор, но не и пистарка.
            Не ги разбирам такива изказвания...за мотори, без да си моторист.
            Инъче темата е безсмислена.

            Коментар


            • #51
              От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

              Дискусията тук само за 40-50 мнения е достигнала "висотата" на БГ-мама, като на мамите са им били нужни около 200 мнения, каква синергия ...


              Зачетох 2-3 мнения там и веднага зърнах класиката: "Постави му условие да избере теб или мотора. Ако те обича ще избере теб."
              Малко ми прилича на съботаж.
              Все пак респект за мамите, струва ми се, че карат по-открито от нас, ние все се крием зад някаква прагматизми, тактики, увъртания и т.н., явно жените понякога проявяват повече мъжество от нас.
              Следя с интерес, дано да се навие на най-голямото мъжество: "Аз или мотора!".

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mt-00488.JPG
Прегледи:1
Размер:15.7 КБ
ID:5810992

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:her-its-me-the-dog-or-the-bike-me-peace-15202493.png
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5810991

              Коментар


              • #52
                От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Е то това е поне 60% от желанието да караш маторЬ като си на 40.
                Винаги съм казвал, че "критическата" при мъжете е по-интересна, отколкото при жените. Имам наблюдения. Вярвайте ми! Ако иска някой да се цупи, колкото иска. Аз лично пипнах двуколесно возило с двигател в "предучилищна"-та, ма карах някъде чак в четвърти клас. Няма кой да ме накара да не го правя. Въпреки, че бях спрял за около 15 години.

                п.п. Съпругата не се качва и е върло против моторите и мотористите.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #53
                  От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                  Много затъпя Форума ....... много .....
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                    А какъв форум беше.
                    Сега по темата понеже такива са ми любими,относно дамата единият край на въжето за дървото другият край за врата.Това е.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                      Немоторист попитал моторист, какво намирате в карането на мотори? Моториста отговорил с въпрос. Ти като правиш секс и сигурно свършваш? Та момента преди да свършиш е като да караш мотор.
                      Демек, който иска ще ме разбере. Въпросната дама ли е, госпожица ли е ..ако иска нейния любим да внимава, ще се качи с него! Малко са безмозъчните но се намират. А там вече каквото ти е писано... Минах 50 миналата година и съм един от по младите в нашата групичка. Машината ми е тази от подписа та смея да кажа на тези, които си мислят, че чопърите са спокойни , всичко зависи от задкормилното устройство! А най зле съм падал с 50 км в града и то заради автомобилист. Просто не ме беше видял ��
                      В момента жената планира къде да се возим лятото. Не че да се усещам като Дънкан Маклауд ама друго си е да те бие вятъра в лицето а и дори бръмбарите стават ядливи!
                      Последно редактирано от TodorVt; 25-03-19, 20:14. Причина: Правопис
                      Yamaha XV1900-личен
                      Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                      JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                      Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                      Коментар


                      • #56
                        От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                        А тя дамата въобще знае ли че сме се втурнали да я спасяваме, щото като гледам дъвчем някаква препечатка от друг форум, и автора може изобщо да не знае че сме взели проблема толкова присърце и какви "ценни" съвети има в тази тема

                        Коментар


                        • #57
                          От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                          Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                          А тя дамата въобще знае ли че сме се втурнали да я спасяваме...
                          Естествено, че не знае (иначе въпроса щеше да е тука, а не в мамата).Просто автора на темата(според мен) си прави собствено социологическо проучване(явно си има лични причини)...

                          ПП.Въпреки, че:
                          • Видяна: 2,293...та може и да има линк насам (не ми се четат всичките 18стр)
                          Последно редактирано от ЕМО; 26-03-19, 00:05.
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • #58
                            От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            Мисля,че е крайно време да се сключи шефство м/у този форум и бгмама.....
                            Горещо подкрепям
                            It is easier to fool people than to convince them they have been fooled.
                            Mark Twain
                            https://www.flickr.com/people/195891565@N06/

                            Коментар


                            • #59
                              От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                              Както казва една Съвецка поговорка: "На 40 или развод, или мотор"...
                              За мен важи в пълна сила и си карам мотора...
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • #60
                                От: Зов за помощ на дама в беда: "Как да го предпазя от мотора"

                                Отговора е под номер 2 в темата /Абсурдно е да искаш това от него/.Кратко ясно и точно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X