Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за джанти и гуми?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за джанти и гуми?

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Да не е за диагонални гуми?
    Такива автомобилни не съм виждал от поне 3 десетилетия по разните магазини да се продават !

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за джанти и гуми?

      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Такива автомобилни не съм виждал от поне 3 десетилетия по разните магазини да се продават !
      Има, има, но се ползват за високонатоварена техника и за това почти ги няма в автомобилни размери. Диагоналните гуми даянат и на бой.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за джанти и гуми?

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Тази таблица може да е валидна за ниски гуми (за лека кола): 45-55%, но за високи гуми (каквито ползваме по джиповете) 70-85% определено не е валидна.
        На мен миналата година ми се случи да монтирам гуми 30х9.5х15 (245х75х15) на джанти 15х8.5. Голям зор беше бордовете да легнат на джантата. Монтираха ги с уред за въздушна детонация. Едната гума легна на джантата едва от 3-тия опит. А според тази таблица гума 245мм е идеална за джанта 8.5".
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за джанти и гуми?

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          Тази таблица може да е валидна за ниски гуми (за лека кола): 45-55%, но за високи гуми (каквито ползваме по джиповете) 70-85% определено не е валидна.
          На мен миналата година ми се случи да монтирам гуми 30х9.5х15 (245х75х15) на джанти 15х8.5. Голям зор беше бордовете да легнат на джантата. Монтираха ги с уред за въздушна детонация. Едната гума легна на джантата едва от 3-тия опит. А според тази таблица гума 245мм е идеална за джанта 8.5".
          да, по-горе стана ясно че не е за джипки
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X