Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

    Идва ли са от Бачково към юговското ханче

    Влизали са в ляв завой,и са излезнали в канавката в дясно и са се ударили в скалите.

    Мотора беше без предница,коловете бяха на Х ,имаше отчупени големи масивни алуминиеви детайли.Предната гума май я нямаше от джантата,самата джанта беше смачкана цялата.

    Не гледах мотора ,не му обърнах внимание поради случката с хората,жена ми каза че имало пясък на пътя.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

      Първоначално публикуван от pitbula74 Преглед на мнение
      Между Асеновград и Бачково
      Между Бачково и юговското ханче
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

        Нещо по темата

        https://trafficnews.bg/plovdiv/v-plo...alniha-136392/
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #19
          От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
          Мани ги тия - толкова неграмотност на едно място рядко се среща..
          Редовно им пиша двойки, и резултата е отново за двойка....ТраГично зле са, завалиите..

          Чета ги, за да се кефя на дълбините на упадъка на журналистическата неграмотност. Сравними са само с тия, дето пишат новостите в ТВ Европа, дето течат отдолу под картината - не знам как се казва това...

          Коментар


          • #20
            От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

            Анатолий, ще имаш лош спомен за цял живот. Много благородна постъпка от твоя страна! А момчето дано се оправи напълно и да си даде сметка какво сгреши днес. Дано и приятелката му няма сериозни травми!

            Коментар


            • #21
              От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

              Първа пролет, разкошно, слънчево време, готина компания, студени бири и положителни емоции...
              Ако някой не е успял да се наслади на момента- вината си е в него.
              пп: Търкалят се много последните няколко години, ама пътят си е един и същ, само дето конете върху килограмите нарастнаха доста.
              Последно редактирано от chrichri; 22-03-19, 19:57.

              Коментар


              • #22
                От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

                Мисля че това е завоя.Малко след фабриката за бутилиране.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Мисля че това е завоя.Малко след фабриката за бутилиране.
                  Представих си го... Благодаря много, че се помъчи да се сетиш и, че изпрати снимка. Точно такава картинка исках да си запечатам в главата (път като път и завой като завой, че и с хубав асфалт), като си мисля къде с колко се кара и какво може да се случи за нищо. Дали пясък, дали камък, дали неразпознаваема от какво гняс по асфалта, дали бръмбар в окото при вдигнат (за малко) визьор...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

                    И миналата година също имаше фатални случки по време на “откриването”.
                    Тези “откривания” са екстракт от обстановката през последните няколко години просто заради масовото участие.
                    Не е лоша популярността на мотоциклетите, дано цената не е прекалено висока...



                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #25
                      От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

                      Нашата група бяхме 20-на мотора,от туръри до спортни 1000-ки изкефихме се на макс,спокойно каране до Бачково,кръчме както си е по традиция и после 200 км разходка...Не сме откривали сезона,щото си караме при хубаво време и възможност.Просто повод да се съберем да се порадваме на машините .Някои хора стягат цяла зима,боя,гуми и тн,страшен кеф е да покараш с приятели.За съжаление и тая година не се размина с простотиите.Преди единия тунел някакъв дри..ьо с кросов мотор,по тениска изпреварва цялата колона на задна гума в насрещното.Ако беше паднал и оцелял такъв пердах щеше да отнесе че...Направи ми впечатление,че хората поне в Пловдив са посвикнали вече с двуколесните,поне според мен "шахматистите"дето застават нарочно на криво в лентите си намаляват...Жалко за хлапетата дето са се пребили дано по-малко пострадали,че статистиката е отчайваща :-(

                      Коментар


                      • #26
                        От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

                        Извинете , ама не мога да свикна с нощните изпълнения в стил ,,кой мотор бръмчи повече " , особено след 24 часа ! Какво удоволствие може да изпита човек когато пречи на хиляди хора да спят ?!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Откриване на мото сезон 2019 Пловдив

                          Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                          Извинете , ама не мога да свикна с нощните изпълнения в стил ,,кой мотор бръмчи повече " , особено след 24 часа ! Какво удоволствие може да изпита човек когато пречи на хиляди хора да спят ?!
                          Ааа моторист съм ама съм съгласен с теб!
                          И мен адски ме дразни това умишлено форсиране.Особено нощем.Все се заканвам че ще го намеря единия дето ми бръмчи късно вечерта.Защото е очевидно че не просто преминава ама бие прекъсвачи и е адски дразнещо.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X