Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Кольо същата работа я върши една камера с висока резолюция качена на един стълб .
    Именно, а тя - камерата, не иска да почива, не се разболява, не се влияе от времето - днес ще го пишем дъждовен, не иска осигуровки пари за дрехи....... и Коле, знаеш че винаги ще те хване защото не се мести избирателно. И не е нужно пътя от село Х до село У да е обхванат от камери.
    0897/833 689 - Николай Божков

    Коментар


    • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

      Предимства и недостатъци имат и камерите, и живия контрол.
      Баш на теб ли да го обяснявам...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Това добре ама по какво да го позная че е орган за контрол ? Кола с жълта лампа и някакви изрезки по дънки и светглоотразителни жилетки . Чакай да видиш какъв купон ще настане като тръгне потока от турските германци
        Мустакатите германци граничарите ще ги оправят на изход, ако няма винетка - 70 лв. и минаваш. Мога да поздравя тоя дето най-после го направи. Иначе относно камерите, ако са само те, пак ще има цигании - ще минаваш по черния път зад стълба с камерата и прочие изобретателности. Не навсякъде става, но ето при Кольо има дублиращ път.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

          Днес минах поне през 4 тол патрула,хората си стоят с палките на припек, обаче вече не ме спират.

          Последния път като ме спряха,човека изговори на висок глас срока на винетката.Да не би някой да е чекнал че срещу тоя номер вече има винетка до тогава.Номер на винетка не е писал ,снимал и т.н

          Ако е така,да издиря някой познат в тая система?
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Днес минах поне през 4 тол патрула,хората си стоят с палките на припек, обаче вече не ме спират.

            Последния път като ме спряха,човека изговори на висок глас срока на винетката.Да не би някой да е чекнал че срещу тоя номер вече има винетка до тогава.Номер на винетка не е писал ,снимал и т.н

            Ако е така,да издиря някой познат в тая система?
            Това правят, вкарват хартиени в базата данни. Ама тя не е същата, като тази, която може да видиш на сайта им. Същото е и при прехвърляне при смяна на номер МПС.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

              Като системата им за регистриране на хартиените в електронна форма не проработи
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                Как да проработи, като аз не знам кой реши да остави това на съвестта на редовия БГ шофьор. В някоя друга държава можеше и да стане, но не и тук. Чак имаше регистрация на винетки с валидност повече от 1 година. И това ще мине. Въпроса е да се свърши и работа с тези пари после. То, че ще има отклонения е ясно, но поне нещо да се направи. Пак го казвам за незнам кой път, аз лично плащам същите пари, ама си купувам винетка за 2 минути от компа и най-важното - не търкам скапани стикери посред зима, а и когато и да е. Чакам с нетърпение да разкарат и стикерите за ГО.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                  Нищо такова не беше нужно. Година по-рано се промениха правилата за хартиените винетки и те станаха от дата до дата. Преди това си бяха за календарна година. Но тогава никой не знаеше, че ще се прави тол система. Нямаше ги едни излишни пари, които да се откраднат. И второ-едва ли някой е предполагал колко бързо ще успее да заработи тол-а. У нас такива неща отнемат години.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    Нищо такова не беше нужно. Година по-рано се промениха правилата за хартиените винетки и те станаха от дата до дата. Преди това си бяха за календарна година. Но тогава никой не знаеше, че ще се прави тол система. Нямаше ги едни излишни пари, които да се откраднат. И второ-едва ли някой е предполагал колко бързо ще успее да заработи тол-а. У нас такива неща отнемат години.
                    Много хора не искаха да заработи ТОЛ-а, затова се и забави толкова. Когато на старите им направиха валидност от дата до дата се знаеше за електронните, даже още тогава трябваше да влязат в сила, ама на някой не му харесваше и имаше поредица обжалвания и всякакви разтакавания.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      Как да проработи, като аз не знам кой реши да остави това на съвестта на редовия БГ шофьор. .
                      Нищо сложно нямаше . Така или иначе като ти продаваха хартиената ти я записваха на номера на автомобила заедно със срока .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Нищо сложно нямаше . Така или иначе като ти продаваха хартиената ти я записваха на номера на автомобила заедно със срока .
                        ... на половината места. И без никакъв контрол за грешки. И на ръка.

                        Коментар


                        • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                          И кой да събере данни от 5 вериги бензиностанции + БГ Пощи(тука е невъзможно) + АПИ и други знайни и незнайни продавачи. Те сега имат 2 или 3 бази данни, и едвам се оправят, представи си преди година.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Кое и е по справедливото ? Така или иначе с повече от една кола по едно време не може да съм на пътя .
                            Мой познат си караше 2те коли с една винетка, дори я пускаше под наем
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                              Мой познат си караше 2те коли с една винетка, дори я пускаше под наем
                              И 22 да кара все тая по едно време с една винетка с повече от една кола не може да е на пътя . И аз си карах двете с една винетка и на приятели я давах .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: ТОЛЛ Патрул,ако не се спра за проверка?

                                Е то по тая логика и с една гражданска, с един данък....И аз не мога да ги карам мойте едновременно, ама си плащам. Някой по-горе каза, такава е нормативната уредба в момента, такава спазваме. Щото ще направят винетка на водач 300 лв. и ще стане едно реване...
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X