Обява

Свий
Няма добавени обяви.

газов инжекцион течна фаза, сервиз Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • газов инжекцион течна фаза, сервиз Варна

    Здравейте,
    Можете ли да ми препоръчате някой сервиз във Варна за ремонт на такава газова?
    Помпата беше заминала, сменена е, но по някаква причина пак не му се работи.
    Колата е на приятелката и повече подробности за газовата не знам, мога да разгледам при документите дали няма нещо.

    Чичо Гугъл ми връща София и Пловдив, за Варна намерих това: ЕМКО Газ
    нема начин да нема начин
    Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
    LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

  • #2
    От: газов инжекцион течна фаза, сервиз Варна

    Ползвал съм няколко пъти услугите на сервиз, от който съм останал доволен. Неприятното е, че е със записване на час. В зависимост от натовареността, възможността за свободен час може да е между седмица и две. Мисля, че майсторът не би отказал да го посетиш за 5 минути, за да ти каже, дали ще може да ти свърши работа и ако да - кога. Ако се интересуваш от координати на майстора, може да ми звъннеш на телефонния номер от подписа ми и ще ти дам координати или ми пиши на ЛС.

    Коментар


    • #3
      От: газов инжекцион течна фаза, сервиз Варна

      Ако ми пишеш на лични, ще ти препоръчам професионалист във Варна. Човек завършил ДВГ, монтирал е лично моята газова система и най-важното: приятел ми е от казармата и ако те препоръчам се надявам много да останеш доволен.
      Лека
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X