Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Измамник продаващ ферози на части!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Измамник продаващ ферози на части!

    Марианка беше скъсала шпонка на колелото на коляновия вал и не удари клапани. Аз от там знам.
    Имаше тема някъде.
    Моят двигател от Аплауза, човека го свали в мое присъствие и преди това го зорихме и правихме донъти по плаца.
    Такива, ще ти го сваля през седмицата... заеби ти.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #17
      От: Измамник продаващ ферози на части!

      Е как запалил двигател, всичко точно и после същия няма компресия?
      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

      Коментар


      • #18
        От: Измамник продаващ ферози на части!

        Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
        Е как запалил двигател, всичко точно и после същия няма компресия?
        Е как - те така между огледа и взимането от клиента , главата е била сменена с друга - издухана...
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #19
          От: Измамник продаващ ферози на части!

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Марианка беше скъсала шпонка на колелото на коляновия вал и не удари клапани. Аз от там знам.
          Имаше тема някъде.
          Моят двигател от Аплауза, човека го свали в мое присъствие и преди това го зорихме и правихме донъти по плаца.
          Такива, ще ти го сваля през седмицата... заеби ти.
          Аз знам от друго място-веднъж съм сменявал криви ,и на всяка фероза за ангренаж съм проверявал ,дали има възможност за близка среща. Ами има ,дотук около 5.
          Това ,че някой е извадил късмет някога си ,не променя законите на физиката...
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • #20
            От: Измамник продаващ ферози на части!

            Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
            Е как - те така между огледа и взимането от клиента , главата е била сменена с друга - издухана...
            Според мен направо друг двигател му е дал. Едва ли е толкова проЗт да се занимава да прецака здрав двигател, само за да набута клиент.

            Коментар


            • #21
              От: Измамник продаващ ферози на части!

              Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
              Според мен направо друг двигател му е дал. Едва ли е толкова проЗт да се занимава да прецака здрав двигател, само за да набута клиент.
              Надали е само за да набута клиент. Имал е клиент за глава още предварително или в последствие "през седмицата". Или просто си е запазил читавата глава за по-късна продажба - глави за фероза не е като да не се търсят. Бе цигания пълна.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Измамник продаващ ферози на части!

                Мои истории, мога да ви разказвам до утре сутрин, само искам да знаете, че специално в търговията с авточасти втора употреба, съотношението измамник - купувач/продавач не е 1:100% !
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #23
                  От: Измамник продаващ ферози на части!

                  Добре де колко струва тая глава, че да си заслужава цялата играчка по смяната.... или просто някои хора си ги кефят късите далавери.... то един доволен клиент в бъдеще ще избие пари за няколко глави.
                  0-

                  Коментар


                  • #24
                    От: Измамник продаващ ферози на части!

                    Оборудвана 300-400лв, не е скъпа! Цял мотор, здрав е 700-900.
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Измамник продаващ ферози на части!

                      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                      Добре де колко струва тая глава, че да си заслужава цялата играчка по смяната.... или просто някои хора си ги кефят късите далавери...
                      Някои и за 20лв правят хипер простотии. Не само джамбази, а по принцип.

                      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                      . то един доволен клиент в бъдеще ще избие пари за няколко глави.
                      Да де, ама някой трябва да има достатъчно багаж на определено място за да си направи тая сметка, като заедно с това и целите му да са да има повече клиенти, а те (целите) не винаги са такива. Това си е бизнес с доволно голям "сенчест" дял и продажбата на "външни" като нищо на някой конкретен може да му е през...
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Измамник продаващ ферози на части!

                        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                        Отиде си мита ,че фероза не удря клапани. Мит ,който съм опровергал многократно за себе си ,но болшинството му вярваха.
                        И най -защитения от удар двигател може да изкриви от нагар на буталата,зависи с колко качествени горива е каран и с колко качествена подръжка.Не е невъзможно ,имам няколко случаи в прктиката ,първия на на Опел Кадет "капка".Същия автомобил.многократно хвърля ангренаж заради задкормилно устройство и след смяна на ремък ,центриране на белези ,зацепване ,пали и заминава ,ма последния път НЕ ,не запали ,въртеше като компресор,свалих главата ,първи и четвърти бяха ударили здраво ,втори и трети леко,но достатъчно за стане компресор -фуражомелка.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Измамник продаващ ферози на части!

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          И най -защитения от удар двигател може да изкриви от нагар на буталата,зависи с колко качествени горива е каран и с колко качествена подръжка.Не е невъзможно ,имам няколко случаи в прктиката ,първия на на Опел Кадет "капка".Същия автомобил.многократно хвърля ангренаж заради задкормилно устройство и след смяна на ремък ,центриране на белези ,зацепване ,пали и заминава ,ма последния път НЕ ,не запали ,въртеше като компресор,свалих главата ,първи и четвърти бяха ударили здраво ,втори и трети леко,но достатъчно за стане компресор -фуражомелка.
                          Май не разбра. Физически се срещат клапаните с буталата на модела ,при отворен докрай клапан и бутало в ГМТ. Не е мислено да се разминават. То няма и къде.
                          Калин Владов,09РСПБЗН

                          Коментар


                          • #28
                            От: Измамник продаващ ферози на части!

                            Двигателя отговаря по номер на талон и дори се свързах с бившите собственици. Т.Е. тези дето са я дали за части.Казаха ,че всичко е било изрядно като са я продали.Явно е сменил главата през седмицата докато ме е чакал..Тъй и тъй съм от далеч я се върна я не.Ако мине.Както и да е сега вече имам от два двигателя един здрав и разбирасе работеща машинка.Внимавайте при покупките на тия неща.Взимайте на момента иначе да не станете като мен.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X