Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Измамник продаващ ферози на части!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Измамник продаващ ферози на части!

    Привет колеги !

    Пиша тук във форума с цел да няма и други ощитени като мен.

    Въпросният продавач на части за фероза има обяви във феисбук страниците ,както и в мобиле,карс и други.

    Намира се във Варна кв.Виница на име Пенчо давам и телефонният му номер за да знаете (О886 07 7917 - Пенчо).

    След като ми се разцепи блока на ферозата,се наложи да търся нов блок или цял двигател.Понеже трудно се намират и са рядко нещо намерих чак във Варна.Да уточня ,че съм от Свиленград ! След уговорка по телефона се разбрахме да изпратя човек на място да чуе двигателя.Човека отиде намериха се и запалиха въпросният двигател без проблем.Разбрахме се по телефона да го демонтират през седмицата и в събота да предприема пътуване и да ида да го взема.Имаше и снимков материал,всичко точно.Запалихме колата ,тръгнахме към Варна около 330км в едната посока и още толкова в другата.Пристигнахме ,намерихме се ,двигателя беше същия от снимките.Платих не малката сума от 800лв и по живо по здраво обратно.На другия ден го измих,почистих ,смених семерингите на коляновия вал,нови гарнитури на смукателни,изпускателни тръби всичко по учебник.Инсталирах го в моята ферозка,ток и АХА.. Уец въртеше все едно няма свещи.След замерване на компресията установих ,че има точно по 0 атморсфери на всеки цилиндър.Свалих глава и се оказа ,че клапаните са изкривени и ударени.Имаше следи от сваляне на главата и болтовете бяха различни.Така бях измамен и заплатих сума за здрав и работещ двигател ,а получих още един куп алумин ! В крайна сметка свалих моята глава и я монтирах ,така от двата направих един.

    Внимавайте от кого пазарувате и преди покупка на такъв вид резервна част дейставйте на място. ПРОБА и директно покупка.

    Последно редактирано от Warlikeinside; 21-03-19, 13:55.

  • #2
    От: Измамник продаващ ферози на части!

    Сега има обява , че кукува ферози на части . Може да му продадеш Спукания блок

    Коментар


    • #3
      От: Измамник продаващ ферози на части!

      И да викнеш някой по-едрички части из страната и после случайно да не ги потърсиш.

      Коментар


      • #4
        От: Измамник продаващ ферози на части!

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        И да викнеш някой по-едрички части из страната и после случайно да не ги потърсиш.
        Тука една видна морга за джипове така я оправиха. Сега си ги разкарват с техен бус .
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          От: Измамник продаващ ферози на части!

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Тука една видна морга за джипове така я оправиха. Сега си ги разкарват с техен бус .
          Ми то да ти писне от моргаджии д@@ба. Земи з@еби - едно че продават на цени по-скъпо от ново, ами и лъжат хората с дефектни части и правят мизерии като тоя дето се коментира тука.

          Коментар


          • #6
            От: Измамник продаващ ферози на части!

            Такива търговци требва да са големи мазохисти.Ще ходя на 300 и кусур километра ,ще договоря работещ двигател и ще ми набутат с крив клапани......,е със сигурност ще направя още една разходка до Варна ,а тоя нема да може да пипне поне една година нищо.Не подстрекавам,но такива джамбази това заслужават!Кютек ,ма здрав!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: Измамник продаващ ферози на части!

              Абеее ... нещо не е баш!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Измамник продаващ ферози на части!

                Отиде си мита ,че фероза не удря клапани. Мит ,който съм опровергал многократно за себе си ,но болшинството му вярваха.
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • #9
                  От: Измамник продаващ ферози на части!

                  полезно.такива са за тепане.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Измамник продаващ ферози на части!

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    Такива търговци требва да са големи мазохисти.Ще ходя на 300 и кусур километра ,ще договоря работещ двигател и ще ми набутат с крив клапани......,е със сигурност ще направя още една разходка до Варна ,а тоя нема да може да пипне поне една година нищо.Не подстрекавам,но такива джамбази това заслужават!Кютек ,ма здрав!
                    Таа са дейност прай без афиширане
                    Ма си зависи и от купувачът
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Измамник продаващ ферози на части!

                      Бахти кви боклуци има, заеби! Да ходи кьораво и сакато говнарчето смрадливо!
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Измамник продаващ ферози на части!

                        Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
                        полезно.такива са за тепане.
                        На дублет с 4ки ,като зайци Ти сериозно ли
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Измамник продаващ ферози на части!

                          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                          Бахти кви боклуци има, заеби! Да ходи кьораво и сакато говнарчето смрадливо!
                          Само за протокола
                          Колко ще струва в РФранция блок с бутала , КВ ?
                          И що по наще ширини да е по-евтино
                          Събитието е измама и търси ? , нали
                          Ма и кьорав да не играе карти
                          А , Внимание измамници е на друго място в този форум
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Измамник продаващ ферози на части!

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Ми то да ти писне от моргаджии д@@ба. Земи з@еби - едно че продават на цени по-скъпо от ново, ами и лъжат хората с дефектни части и правят мизерии като тоя дето се коментира тука.
                            Аз затова отдавна съм зарязал пазаруване от морги, от магазин с отстъпка и толкова. За някои части обаче си трябва втора употреба, но гледам да е от човек, тия по моргите са по-големи мошенници от автокъщите.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Измамник продаващ ферози на части!

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Само за протокола
                              Колко ще струва в РФранция блок с бутала , КВ ?
                              И що по наще ширини да е по-евтино
                              Събитието е измама и търси ? , нали
                              Ма и кьорав да не играе карти
                              А , Внимание измамници е на друго място в този форум
                              Виж, тук бензинов джип струва нищо и половина, просто тук никой няма да го купи.
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X