Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първо АТВ

    Здравейте!
    На 16 год съм и мисля да си купувам АТВ, но не съм решил какво да е. Ще го карам на асфалт и повече в гора. Ако може да ми предложите нещо до 4000лв.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 23-03-19, 05:43.

  • #2
    От: Първо АТВ

    Първоначално публикуван от snaxBG Преглед на мнение
    Здравейте!
    На 16 год съм и мисля да си купувам АТВ, но не съм решил какво да е. Ще го карам на асфалт и повече в гора. Ако може да ми предложите нещо до 4000лв.
    Здравей, добре дошъл. Като начало трябва да знаеш, че ако 4000 лв ти е общият бюджет, трябва да си вземеш машина до 3300 лв. Разликата е логично да иде за протекция, без която не те съветвам да се качваш да караш, като каска, ботуши, нагръдник, очила, наколенки и яка, защо не..
    Иначе за машината, за тези пари можеш да си вземеш нещо на задно, може и със задна скорост. Разгледай сайтовете за обяви, тук линковете не са позволени! В нашият форум също имаме раздел
    Продавам -->ATV
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: Първо АТВ

      Първоначално публикуван от snaxBG Преглед на мнение
      Здравейте!
      На 16 год съм и мисля да си купувам АТВ, но не съм решил какво да е. Ще го карам на асфалт и повече в гора. Ако може да ми предложите нещо до 4000лв.
      Вземете нещо, което не е твърде мощно за вас, тъй като сте начинаещ. Похарчете малко пари за защита. Коментаторът над мен е прав.
      Вземете нещо, което не е твърде мощно за вас, тъй като сте начинаещ. Похарчете малко пари за защита. Коментаторът над мен е прав.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X