Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Urban Cruiser 1.4D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Urban Cruiser 1.4D

    Колеги,
    Някой има ли директни впечатления и мнение за Toyota Urban Cruiser 1,4D ръчка?
    Малко ме плаши малкото двигателче, но ми се да си взема една...
    Не намерих читави ревюта от ползватели или сервизи.
    Благодаря!
    Grand Vitara 2L 140hp. 2006
    LZ2BTK
    AB+

  • #2
    От: Urban Cruiser 1.4D

    Двигателя е чук без дръжка. Здрав, но е леко слаб за това купе според мен.

    Коментар


    • #3
      От: Urban Cruiser 1.4D

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      Двигателя е чук без дръжка.
      Мхм... Аз исках да си купя такова, ама всички бяха с прословутото D-4D или D4-D дето Фърга дюзи (спр. темата за ТЛК 120) и не посмях. Едно бензиново имаше и го изпуснАх? Ти откъде имаш такива впечатления, щото аз и познати с "Авенсиси" на достопочтена възраст имам - всички реват с това D4-...както там се пише?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Urban Cruiser 1.4D

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        D4-...както там се пише?
        Дай 4-Дюзи

        Коментар


        • #5
          От: Urban Cruiser 1.4D

          Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
          Дай 4-Дюзи
          А-а-а, тука имаше мащабна тема как и V8 имало със същото D-4D-D4-D
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Urban Cruiser 1.4D

            D-Cat фърлят дюзи, D-4D не правят такива бели, особено 1AD и 2AD. 1.4 е здрав и си заслужава, даже е с твърд маховик(поне при королите е така)

            Коментар


            • #7
              От: Urban Cruiser 1.4D

              Бензиновите са 1,3 и са само на предно предаване.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #8
                От: Urban Cruiser 1.4D

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Бензиновите са 1,3 и са само на предно предаване.
                Лошо. Иначе изглеждат симпатични. "KIA Soul" също много ми харесва, ма пусто тука нови предлагат само електрички, а на старо не виждам 4х4 ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Urban Cruiser 1.4D

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Лошо. Иначе изглеждат симпатични. "KIA Soul" също много ми харесва, ма пусто тука нови предлагат само електрички, а на старо не виждам 4х4 ?
                  Нямат въобще 4х4 това KIA Soul.
                  Иначе като дизайн малко ми напомня Шкода Йети, там има 4х4.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Urban Cruiser 1.4D

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Иначе като дизайн малко ми напомня Шкода Йети, там има 4х4.
                    Йетито е доста тясно, според мен. Пред блока ми паркират и Йети, и Urban Cruiser, та второто ми се вижда доста ергономично за "у градО"
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Urban Cruiser 1.4D

                      Това произведение на японците съм го разглеждал само отвън и нещо ми се видя доста малко автомобилче.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Urban Cruiser 1.4D

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Мхм... Аз исках да си купя такова, ама всички бяха с прословутото D-4D или D4-D дето Фърга дюзи (спр. темата за ТЛК 120) и не посмях. Едно бензиново имаше и го изпуснАх? Ти откъде имаш такива впечатления, щото аз и познати с "Авенсиси" на достопочтена възраст имам - всички реват с това D4-...както там се пише?
                        Не баш 1.4 д4д е с дюзи Бош соленоид, не са пиезо. 150-200лв ремонтен комплект от-до. Не са капризни към горивото. Двигателя е един от най-сполучливите в категорията малки дизели.Но е 200НМ, и идва малко тегаво ако обичаш да летиш по пътищата.
                        При педала до долу си гори 9-10 навън. 400км с 40 литра и светна резервата на Корола 2013г.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Urban Cruiser 1.4D

                          Urban Cruiser е на основата на Yaris, като двигателите са директно от него.
                          4х4 има само дизеловата версия.Доколкото си спомням е AWD с централен диференциал - дали има блокировка не помня.Моите вЧепатления от автомобила са по-скоро положителни.В Бг са продадени малко бройки с оглед на цената като нов.Та си е леко екзотичен, особено за части втора ръка.
                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X